Jump to content

הילד בן 30

משתמשים רשומים
    30
  • Last visited

Posts פורסם על ידי הילד בן 30

1. נו, כל הקטע זה ע.ז. שזה ראשי תיבות אבל הפואנטה האמיתית היא ע. זין

והוא לא יכול לכתוב פוסטים של אוהד כשהוא משמש כיועץ המשפטי של הפועל, ועוד ביקש לקבל משרה של מניעת אלימות בספורט או מה שזה לא היה, לא ממש התעמקתי.

בסדר, נכון שזה מביך. חשבתי שהוא כתב את זה לפני שהוא היה בתפקיד.

בקיצור, הטענה שלו פה היא לגמרי לעניין, וחבל שדווקא הפעם סתמו לו את הפה

2. מוואן -

פינס: הגיעו מים עד נפש בפסיקות בית הדין. עו"ד עמית פינס כתב מכתב חריף לחברי נשיאות בית הדין העליון: "נחצו גבולות", ותקף: "הסתירות המשפטיות אינן עולות עם הכללים שקבעתם בעצמכם"

עו"ד עמית פינס, חבר הנהלת ההתאחדות לכדורגל המייצג את הפועל תל אביב, ממשיך במתקפה נגד המוסדות המשפטיים של ההתאחדות. פינס פנה במכתב נוקב לחברי נשיאות בית הדין העליון של ההתאחדות נוכח פסיקות סותרות לדבריו שניתנות על ידי בתי הדין.

המכתב של עו"ד פינס הופנה לנשיא בית הדין העליון, השופט בדימוס אורי גורן, וחברי הנשיאות פרופסור מיגל דויטש ועו"ד אסף הדסי. בפתח מכתבו כותב עו"ד פינס: "אני מפציר בכם, כמי שמופקדים על מוסד מעין שיפוטי, החשוף לעין הציבור, שלא להתייחס בביטול לאומר במכתבי. אינני טרדן ואינני טרחן".

וד מציין עו"ד פינס במכתבו הארוך והמלומד: "הגיעו מים עד נפש. בפסיקותיו האחרונות חצה בית הדין גבולות אשר אסור לו לחצות, תוך שהוא סותר את עצמו (במודע ושלא במודע) ומתעלם לחלוטין מפסיקות קודמות (הן שלו עצמו והן של בית הדין העליון וההלכות שנקבעו במוסדות אלו והפכו למושכלות יסוד), תוך יצירת רושם ברור (שאני מקווה שאיננו נכון) שפסיקותיו אינן מנותבות מכוח והוראות נדין והתקדימים המחייבים, אלא לפי זהות המתדיין והניצב בפניו".

עוד ממשיך עו"ד פינס וכותב: "לאחרונה אנו עדים למגמה ברורה וטורדת מנוחה של פסיקות סותרות, בענייני הקבוצות, הניתנות על ידי בתי הדין של ההתאחדות לכדורגל. פסיקות אלו ניתנות לא רק בעניינים הנוגעים לקביעת העונשים".

עו"ד פינס מפנה לעונש הרדיוס שניתן למכבי חיפה שהיה אמור ליפול על הדרבי החיפאי ובגלל הערעור שלה הוקדם למשחק מול מ.ס. אשדוד שהיה בשבת החולפת: "קבוצת מכבי חיפה ביקשה לשנות את מועד קיום משחק הרדיוס, כך שתוכל לארח את משחק 'הדרבי' באיצטדיונה הביתי, סמי עופר, כאשר השיקולים שעמדו ביסוד בקשתה הם שיקולים 'כלכליים' גרידא והקבוצה אף לא ניתבה להציגם אחרת. במסגרת פסק הדין, פרופסור מיגל דויטש קבע בצורה מפורשת כי יש לדחות את בקשתה זו של מכבי חיפה, בין השאר נוכח הפרשנות המתחייבת לתקנון המשמעת, וכן מטעמים משפטיים".

בית הדין לא אימץ את העמדה של פרופסור דויטש שנשאר בדעת מיעוט ועל כך כותב עו"ד פינס: "החלטה זו עומדת בניגוד גמור להחלטות קודמות שניתנו על ידי בתי הדין באותו עניין ממש".

עו"ד פינס מצטט החלטה של הדיין ישראל שמעוני מדיון בתאריך 8.1.2014 בעניין הפועל ת"א שביקשה שלא לרצות עונש רדיוס במשחק מול בית"ר ירושלים: "חשיבות יישומו של העיקרון של רציפות העונשים כדי שהעונש יהיה צמוד למעשה ומשום שבדחיית העונש יש פגיעה בהרתעה והיא גם פותחת פתח לניסיונות מינפולציה".

עו"ד פינס סבור כי העמדות השונות של בית הדין: "אינה תוצאה של שכחה, חוסר תשומת לב או שינוי המותב למותב בעל השפות משפטיות שונות. המדובר באותו בית דין, אותו דיין ופרק זמן קצר בין ההחלטות. והנה, שוב, מוצאים המתדיינים בפני קביעה משפטית הפוכה בתכלית, המנוסחת באגביות מעוררת התשאות, בהחלטת בית הדין המשעתי מיום 18.1.2015 , כבוד הדיין ישראל שמעוני (בעניין מכבי חיפה, ג.ל) 'אשר על כן, באשר היערכותה הטובה של הנאשמת סיכלה את האירוע העברייני עם תחילתו ואני מזכה אותה מאריות בעניין זה. כך קובע אותו בית הדין, מפיו של אותו דיין, כאילו לא היו דברים מעולם'".

את מכתבו סיים עו"ד פינס בכותבו: "כמשפטנים, וכמי שנהנה מיושר אישי, הגיון בריא ושכל ישר, ודאי תשכילו להבין כי הסתירות המשפטיות אינן עולות בקנה אחד הן עם הכללים המשפטיים שקבעתם בעצמכם ואת הנזק החמור הגלום בהן. אני בטוח שתשכילו להבין את עלבונם של אותם מתדיינים אשר לא זכו להיות בצד הגמיש והמקל, אלו אשר לכבודם לא שונו אמות המידה המשפטיות, ושעבורם לא נהפכו על פיהן ההלכות המחייבות".

מקווה שזה יניע מהלך רחב יותר ושאולי, אולי יקום איזה עיתונאי ויעשה עבודה מעמיקה שתשים את העובדות מול הפנים

3. לא חשבתי שאוכל להיות עצוב כל כך ממותו של פוליטיקאי, אבידה קשה לעם ישראל.

לא נשכח את מורשתך- לאחד, לחבר, לאהוב, להקשיב, להאיר פנים, לעשות ולצחוק.

תהא נשמתך צרורה בצרור החיים.

4. מישהו ראה הדירה?

ראיתי, סרט נחמד +.

בעקרון ממליץ, נהניתי, הייתי במתח, העלילה מפתיעה ואין לי שום דבר לא טוב להגיד עליו.

אבל זה לא מסוג הסרטים שחצי שעה אחרי שיצאת מהאולם אתה עוד חווה אותו.

5. לא ביטול המשחק, אלא שיוזר פה מאחל ליותר אחר ****. אמן.

ולא, לא מעניין אותי שהוא עצבני, ולא שהוא ערך את זה אח"כ.

פחות משנה מי אמר למי, אבל אנשים תתאפסו על עצמכם, איזה אוירה מסריחה נהייתה פה.

6. ומילה אחרונה מכביסט 26, לא אתה ולא אף אדם אחר שמשפיל את ברוך מרזל בכך שהוא את כל חייו מקדיש לעם ישראל ואתה מעיז לומר אותו באותו משפט עם מפלגה שהראש שלה סימן לנסראללה לאן לירות טילים, לא ראוי לשום התייחסות, תמשיך לברבר פה, בפורום המשטרתי הזה יהיו לך הרבה מעריצים, אל תדאג...

אל תתרץ את זה עכשיו כי אתה התחלת עם הגועל שלך הרבה לפני.

אתה יודע, בעברית יש הנגדה. מה שהיה זה זה לשים אותו הכי רחוק מהמפלגה הבזויה הזאת.

אתה כנראה לא מבין שזה לא פייסבוק פה ויש פה אנשים שפשוט באים לדון ולא לחפש הערצה.

לעניין, מישהו פה התווכח איתך על המשטרה? מה הקשר? הוויכוח הוא על הלגיטימציה שהתפרשה מהודעותיך הראשונות לנסיעה במהירות כזאת. שמח שירדת מהעץ הזה.

7. האמת שנעלבתי.

לא מבין מה הסיבה שלך להפוך ויכוח על נהיגה במהירות מופרזת (לא שאני מבין איך בכלל אפשר להתווכח) לאישי וברמה נמוכה.

אני לא בא לפרוק רגשות כי הכל פה מבחינתי רציונלי וענייני, תהיה אמיתי עם עצמך, מי שבא לפרוק פה אגרסיות זה אתה.

חבל שאתה יורד לרמה הזאת עם אנשים שאתה לא מכיר, אני מקווה שמחוץ לעולם הווירטואלי פה אתה פחות בריון אגרסיבי ואנטיפט.

מבחינתי מיציתי פה את הדיון. יום טוב לכולם.

8. קודם כל אני מעדיף להיות "מגניב ואנטי ממסדי" מימני מחמד ובאופן עקרוני מי שאומר אמן לכל חרא שיוצא לכל פקיד מהפה ולא קורא תיגר על חוקים מגוחכים והזויים, זה בטוח..

אתה ילד, צר לי. מעולם לא פגשת אותי, לא יודע איך אני נראה, מעולם לא דיברנו, אתה לא יודע מה אני עושה או איך קוראים לי ולא זכור לי שניהלנו דיון אפילו על גבי הפורום פרט לנושא הזה.

נחמד שעשית לי ניתוח אישיות הכולל את דעותי הפוליטיות ושאני ימני מחמד הרי זה או מרזל או בלד. אתה מעורר רחמים ואידיוט שמעודד ילדים ליסוע 156 ותמיד עונה לגופו של אדם ולא של עניין שמח לראות שלמרות שאתה האיש שעומד על עקרונותיו כמובן סותר את עצמך כמה הודעות אח"כ.

תתבגר.

9. לא יודע לתת לך תשובה. הסיבה ההגיונית היחידה שאני יכול לחשוב עליה שאנשים משנים דפוסי נהיגה בקרבת מצלמות(מאטים בפתאומיות, עוברים נתיב וכד').

אתה פופוליסט חסר אחריות כשאתה מצדיק נסיעה במהירות 156. יש פה נערים שהרגע קיבלו רשיון או שיקבלו בעוד שנה שנתיים שקוראים את הפוסטים המגניבים שלך ויכולים לחשוב שזה מוצדק לנהוג במהירות כזאת, אתה לא תשב כנראה בשבעה שלהם חס ושלום. ולמה? כי אתה משחק אותה מגניב ואנטי ממסדי. אין שום הגיון שתוכל להגיד שהנסיעה במהירות כזאת היא מוצדקת, אין שום כביש בארץ שמתאים לכך, רוב המכוניות לא מתאימות לכך והכי חשוב, רוב הנהגים בטח בגילאים שמסתובבים פה לא מוכשרים מספיק לכך. מזמין אותך לבקר בבית לווינשטיין. מזמין אותך לשמוע הורים שכולים שילדיהם נהרגו כתוצאה ממהירות מופרזת.

תפסיק לתת פה עצות רעות!

10. וואלה ברק לוי הוא בן הטובים ביציאה אחד על אחד, לפחות גול אחד היום היה הודף

והיה חוטף מקרן או את העצמי של ייני. תפסיקו לשחק בנדמה לי.

פשוט מדהים איך כולם היו מזעזעים, הוא עשה עבודה טובה ברוב המשחק, חטף גול חצי באשמתו, ואתם שוב נופלים עליו

11. בחיאת, בבקשה. סתכלו מהיום.

דקה 9 ודקה 80. תחזרו אליי..

נו זו ממש חכמה גדולה להסתכל דווקא על ההחמצות ולא על הגולים. לא זוכר שחקן שהביך אותנו ככה המון זמן. המספרים שלו טובים יחסית. ברור שהוא לא מלוטש, אבל פח הוא בטח לא.

מתאים למכבי? לא יודע. אבל מרגיש שלא.

אגב, המגן הימני שלהם כל כך הקשה על בן חיים שפאקו הזיז אותו ימינה. נראה אחלה, מישהו מכיר?

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.