Jump to content

הילד בן 30

משתמשים רשומים
    30
  • Last visited

Posts פורסם על ידי הילד בן 30

1. 46 דקות לפני, הצבר said:

הרחבת הרוטציה ? 
    אפשרות לשנות מערך שלא הולך ? 
    לפעמים בכדורגל משהו זה לא רק עניין של מה הכי טוב אלה גם ובעיקר של לעשות התאמות 
    * לגבי תורג'מן לצערי הוא סובל מהקישור שלא מכניס כדורים מספיק ולא משחקים מהר על המהירות והפיזיות שלו
      בטח אחד מ 3-4 החלוצים הטובים בארץ ( לדעתי טוב מחלאילי ויגיע רחוק יותר בקריירה ) 

ברור שאפשר ורצוי להכניס את קארצב לרוטציה, להשתמש בו לצורך התאמות. ולתת לו הזדמנות להרוויח מקום בהרכב. 

הדיון היה על כך שצריך לשחק עם קארצב לצד יוריס.

2. לפני2 שעות , חומץ בלסמי said:

שחר, קניקובסקי, ביטון, קיקו, אם הוא יצא מהסטטוס המשונה שבו הוא נמצא. לא חסר, וזו גם לא הנקודה. זה ציוות שימצה את היכולות הטובות של שני השחקנים. השחקן השלישי (שבעולם אידיאלי היה 10 זר כלשהו) פחות משנה לדיון הזה. לואן אובריים יש חסרונות דפנסיבים. אנשים מסונוורים מהנעת הכדור והניידות שלו (תכונות נהדרות שלו לעצמן) שהם לא רואים את זה. ב-8 הוא יוכל להיות לעשות את כל מה שאנחנו אוהבים אצלו כשיש מאחוריו חיפוי ותו"כ שיכולת המסירה שלו תתאפשר קרוב יותר ל-16, וגם לעזור לקארצב מאחור אם צריך. מיצוי הכח.

לא מאמין שזה יקרה, כי זה דורש תרגול ותאום ולא נראה שקין חושב בכוון הזה, אבל תאורטית.

יוריס מצוין כ6, לא כל 6 צריך להיות גלזר. נגד הרעיון של לשחק עם שני 6, ובציוותים שלך אתה מאבד את דור פרץ\שחר  שעושים הרבה תנועה פנימה.

אוסיף גם שקארצב לא יותר מבסדר בעיני כך שצריך לקרות הרבה כדי שאני אפרק את הציוות והמערך בשבילו.

3. 4 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

את הרוב כבר דיסקסו פה לעייפה, אבל:

- משפתי עם (עוד) משחק טוב. חף מטעויות. יש מקום לציין את זה כי לא משנה מה, תמיד יש פה הודעות מזלזלות. פונקציה של יח"צ ודעה קדומה, לא של יכולת.

- באופן דומה למשפתי, כך גם אצל קארצב, שכל פעם ששיחק מאז שהגיע, עשה את זה באופן מפתיע לטובה. אחראי, שקט עם הכדור, ומניע אותו הרבה יותר טוב ממה שצופה ממנו (אצלי לפחות) והנוכחות ההגנתית שלו מורגשת.(עומד על דעתי - התפקוד של קארצב וואן אובריים יחדיו הוא ציוות ה6-8 הטוב ביותר שמכבי יכולה להעמיד כרגע). אבל הוא מסומן מראש בתור משהו לא טוב. למה? ככה. לא משנה כבר מה הוא יעשה. זה במיוחד מצחיק לאור המחמאות שגולסה שכמעט לא הורגש מקבל, בזמן שקארצב היה שם במובן הטוב של המילה. אל תאמינו לי. תסתכלו בשידור החוזר.

- ובאופן דומה גם כן - הצקצוקים לגבי תורג'מן. על תפוקה דומה, זהבי היה מקבל מחמאות מקיר לקיר. זהבי עצמו, אגב, לא השפיע על המשחק בכלל, לא שמעתי מישהו אומר על זה משהו. אין טענות לאף אחד מהם במיוחד; שניהם מיעטו מאוד לקבל כדורים (תורג'מן דווקא היה פעיל יותר ככל שהמשחק התקדם), אבל זה לא מפריע לאנשים להתלונן.

- בכלל תורג'מן הוא חבילה ממש שלמה. חזק, מהיר, זריז עם ובלי הכדור באופן מפתיע למימדים שלו, מבין את המשחק, נע טוב בלי כדור, בועט טוב, מוסר טוב. הפוטנציאל פה הוא עצום. נכון - הרבה מזה גולמי. יש הרבה עליות וירידות במשחק שלו. הוא נוטה להעלם ולהיות קצת מפוזר. ובכלל - לך תדע מה מזה יתממש. אבל במקום להתרכז במה הוא יכול להיות (מפלצת) מעדיפים פה להתעסק במה שהוא לא כבר עכשיו. חבל.

לא מצליח לראות את יוריס וקארצב כשילוב טוב. למעשה ההברקה המרכזית של קין העונה היא הקישור וההצבה של יוריס כ6. עזור לי, מי שחקן הקישור השלישי שאתה מציב לצד יוריס וקארצב? 

4. 2 דקות לפני, קמחי said:

אחד הווינגרים שלנו בספסל חייב להראות יותר מניצוצות. יוני, קיקו, אדו, מילא. זה לא באמת משנה. כל אחד מהם עם בעיות אמינות מהסיבות שונות לחלוטין.

מסכים. לא בונה יותר על יוני. קיקו או אדו? התשובה ברורה. ודאי שקיקו כמעט לא שיחק על קו ימין

5. 1 hour ago, המכבייה said:

הוא לא שיחק 10. מכבי משחקת עם 6 ושני שמיניות. לא ראיתי אותו כמעט מגיע לאגף לייצר משולש(כמו שגבי, פרץ ושחר עושים), ולא ראיתי אותו יורד אחורה לקבל כדור. 

אין ספק שהמשחק שלו חסר תעוזה ומנהיגות. מרגיש לא מעט שהוא בורח מהכדור.

ובכל זאת, הוא עשה קריירה בכנף ימין ואלתרת שם באופן קבוע כל העונה. זה פשוט בלתי נתפס שלא נתת לו 2-3 משחקים בעמדה נוחה כשפתחו שם תורגמן  מלדה וביטון

6. 47 דקות לפני, המכבייה said:

אני עדיין לא קיבלתי הוכחה אחת שקיקו יכול לעבור שחקן. למה כולם בטוחים שהוא צריך להיות על הקו? 

שם הוא עשה קריירה יחסית מוצלחת בויסלה, חובת ההוכחה על מי שמנסה להציב שחקנים בעמדות זרות להם ובינתיים קיקו לא טוב כ10 (היה לא רע בכנף שמאל אבל בכלל צריך לשחק בימין), תורג'מן ומלדה לא טובים בכנף.

7. אני עדיין כועס על החלון הזה. 

השקיעו המון משאבים, זה החלון ינואר עם הכי הרבה החתמות שאני זוכר ממכבי ואני עדיין בתחושה שכקבוצה לא התחזקנו בכלל. קצת לרוחב ודווקא כשעוברים ללו"ז נוח.

אפס פתרונות איכותיים לבעיות בסגל  

8. קין טועה יותר מדי, זה נכון וזה מבאס כי יש לו צוות מנוסה. אז או שהצוות שמשלים אותו לא מספיק טוב או שהוא עקשן.

אבל, לשאלה האם קין יכול לקחת פה אליפות? כן. החסרונות העיקריים שלו היו בניהול הסגל.

הוא צריך לחזור לשיטה שהביאה לו הצלחה, ועכשיו כשעוברים למשחק בשבוע אני מקווה שהצוות יעשה עבודת הכנה טובה יותר.

נחכה ונראה מה רואים ממנו נגד סכנין ועשרה ימים אח"כ. יש זמן להתכונן ליריבה, לעבוד עם הסגל על הבעיות ולעלות חזרה על הגל מתחילת העונה.

האם נכון לנו להמשיך הלאה? זאת החלטה שנצטרך לקבל במאי.

הצלחתו הצלחתינו

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.