Jump to content

הילד בן 30

משתמשים רשומים
    30
  • Last visited

Posts פורסם על ידי הילד בן 30

1. Just now, Adir12 said:

לא הבנתי עד עכשיו את הסיפרו עם גיא מזרחי

הוא פצוע או כשיר? ואם הוא כשיר הוא עד כדי כך גרוע שאין לו אפילו מקום בסגל שלנו?

צריך ועדת חקירה באיזה עולם שחר פיבן מגן ימני עדיף על גיא מזרחי..באמת

ולא שאני חושב שגיא מזרחי זה קייל ווקר כן? אבל אם הוא היה שחקן מרכזי בשנתיים האחרונות גם בק"ש וגם בהפועל חיפה אז הוא לכל הפחות יכול להיות מגן ימני מחליף אצלנו

או שחסר לנו מידע או שזו אחת ההחלטות היותר מוזרות שהצוות המקצועי קיבל

2. 5 דקות לפני, Brandon Roy said:

בטח אם ממשיכים כרגע עם זהבי ויונתן בהתקפה, ההולנדי בקישור והצמד סבוריט ו - ביטון בהגנה, זה הרכב מאוד אתלטי ומאוד איטי. 

אם כבר יש מקום לזר וברור שצריך להגיע אחד, עדיף להביא גם לעמדה הזו שחקן אתלטי, מהיר שרץ את המגרש מצד לצד יפה. 

מילסון שהגיע העונה עזר לנו במעט כי אנחנו כבר שנים הקבוצה הכי פחות אתלטית והכי איטית שיש. 

מכבי איטית ,רמי

3. אני מנסה לנתח באופן קר את הדלתא בין הסגלים העונה ובעונה שעברה.

איבדנו בעיקר את יובא, דניאל, גראלדש ופארפה, הגיעו מילסון, מאסון  ואנחנו משתמשים בהרבה שחקני סגל שתרומתם היתה אפסית בעונה שעברה וכנראה תהיה משמעותית יותר השנה- ואן אובריים, יונתן, רביבו ותורג'מן.

יובא- לתרומה ההתקפית של יובא על הנייר כרגע אין תחליף, נכון שאנחנו מבקיעים שלישות ומעלה ברוב המשחקים, אבל זה עדיין בור משמעותי. הואיל ואנחנו משחקים בשיטה אחרת לגמרי התרומה תצטרך לבוא מהכנפיים וה10 (ותורמה מוגדלת מהקישור לעומת העונה הקודמת לא תזיק).

דניאל- אני מאמין שזאת היתה אמורה להיות העונה בה הוא נועל לנו את השער. אני חושב שהתרומה של שוער למכבי בליגה היא לא מאוד משמעותית. אני יחסית שקט בעמדה הזאת.

פארפה- כישרון כדורגל, התרומה הפוטנציאלית של גבוהה מאוד, בפועל היא היתה מאוד מינורית בשנה שעברה.

ג'ראלדש-  שיחק הרבה, היינו צריכים טוב יותר.

קיבלנו את מילסון שהוא נראה כמו בינגו שחקן קו אמיתי שלא היה פה שנים רבות. נקווה שנראה תרומה מספרית משמעותית, העונה הקודמת מרמזת שזה אפשרי. מאסון- אין ספק שהוא שיפור משמעותי לג'ראלדש. אין לו מחליף וזו בעיה.

גורם משמעותי שלא מדברים עליו בנושאי המלפפונים היא התרומה של שחקנים שאמנם היו פה בעונה שעברה אבל הצוות הנוכחי מוציא מהם הרבה יותר. דומה מצוינת מהעבר הוא ז'איר אמאדור שבעונה הראשונה חימם לא מעט את הספסל ובזאת שאחריה הפך לאחד הבלמים הטובים שראיתי במכבי. השנה אין ספק שאנחנו מקבלים מחדש את יוריס- ה6 שייחלנו לו שנים, נראה שנקבל תרומה משמעותית מיונתן כהן, ואני מצפה שנקבל יותר גם מתורג'מן ורביבו. כולם לא היו פקטור כלל בקבוצה בעונה שעברה והשנה אני צופה שהם כולם יהיו ברגים חשובים בקבוצה.

אז נכון, הבאנו רק שני שחקני רכש, אבל הם תורמים  יותר ממי שהם החליפו. אנחנו מוציאים כרגע משמעותית יותר מהסגל שהיה פה בעונה שעברה וזה כולל עמדות שהיו סופר בעייתיות כמו ה-6. אני לא מאוד מודאג מהעזיבה של דניאל אבל הבעיה הכי חמורה שלנו היא ממי לקבל את התוצרת שקיבלנו מיובא. זה כרגע סימן שאלה גדול ואני מקווה שיגיעו זרים להתקפה שידעו למלא שם את החלל ושתורג'מן יתן תפוקה נאה לחלוץ מחליף.

לוקאסן מתנדנד ונהיה חייבים להכניס אותו לעניינים או להביא לו תחליף, זו גם החלטה סופר משמעותית.

4. 1 דקה לפני, המכבייה said:

כל מילה ממש. בסוף אחרי כל הסיבוב הזה, נשארנו עם דביטון וגבי(רק שנזכור-היה ה10 הנחשק פה בפורום באותו חודש, כאילו הגיע המשיח) ועם אגפים ישראלים נוראיים. סוף מעשה במחשבה תחילה. 

עם איך שביטון נראה באמת לא יזיק לתת לגבי לשחק קצת

5. Just now, snufkin said:

הרבה יותר טוב מאלמוג. גם סגנון אחר, דריבל ושינוי קצב פירסט קלאס, כשאלמוג מתקשה לעבור שחקן ולשנות קצב.

עדין, יש יתרונות גם לסייף, בעיקר הניסיון , הורסטיליות והוא יותר שחקן של תאכלס משוידה

המספרים של סייף בליגה לאורך השנים לא טובים. השתפרו באזרבייג'ן. 

6. 2 דקות לפני, Armagedon said:

כרגע אנחנו 2/4 

V פרטיזן הפסידו 0-5  וכנראה בחוץ. זה מעלה את מכבי בדרג ב' עוד שלב.

V דינמו קייב הפסידו לבשיקטאש במשחק "בית" שלהם. לא רואה אותם חוזרים נגד הטורקים בבית.

מייטלינד סיימה בתיקו בבית, הכל פתוח

פאוק מנצחת 1-2 בחוץ

ליל מנצחת בבית 1-2 את רייקה

פרנקפורט סיימה בתיקו 1-1 עם לבסקי, לא הייתי בונה על זה.

משחק לא חשוב, פיורנטינה הפסידה 0-1 בחוץ (קריטי, כי לקבל אותם בדרג ג' זה סרט רע)

לא רואה אותנו עולים לדרג' א'.

לא נראה לי שפיורנטינה יכולה לרדת לדרג ג

7. 10 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

אז למה החתים את טננבאום?

אענה לך בשאלה- אז למה לא לומר "יש לנו שני שוערים טובים ואני סומך עליהם"?

לשאלתך, זה קצת כמו לשאול למה באיירן החתימו את דניאל. הרי יש להם שוער ונוייר חוזר. אבל הם צריכים פיתרון בינתיים.

שוב מבחינתי לתת את המפתחות לטננבאום ומשפתי, אבל אני מרגיש שלקין אין ביטחון בפתרון הזה ויש לו יותר מושג מה נמצא אצלו ביד בעמדות האחרות ואני יכול להבין אותו.

8. 9 דקות לפני, קמחי said:

לא חושב שנסיים את החלון עם פחות מחמישה זרים.

זר זה לא הבטחה לכלום. אני מאמין מאוד בקין ומקווה שייתנו לו את הכלים שהוא דורש. התקפית אנחנו שם, הגנתית נהיה תלויים לא מעט ביכולת אישית.

אין לי ספק שיביאו שני זרים נוספים. 

הנעלם הגדול מבחינתי כרגע זה מה יעשו עם לוקאסן.

9. 3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה די פשוט. אנחנו צריכים שחקן אגף טכני לימין, קשר 10 שיהיה בעל הבית ובלם מהיר ופיזי (או לתת מכה בראש ללוקאסן). לא צריך להסתבך. 

מבחינת הישראלים להביא איזה סייף או דוידה לרוטציה (בכל זאת עונה ארוכה עם אירופה) ומגן ימני מחליף. אולי אפשר גם להביא את שבירו שיהיה לגיבוי, אבל זה פחות דחוף ויכול לקרות גם אחרי הרישום לאירופה. 

יש לנו 10 ימים עד לרישום לאירופה. לא הרבה זמן, אבל העמדות ידועות כבר מתחילת הקיץ ואמורים להיות הרבה שמות.

מקווה שמיטש לא הולך לשום מקום כי נצטרך לעבוד מהר. לא רוצה לחשוב על פתיחת עונה נוספת עם מכסת זרים לא מנוצלת.

צריך מגן ימני מחליף ואולי חלוץ שלישי (שתי עמדות שהשוק הישראלי רלוונטי בהן).

10. Just now, snufkin said:

מה שיביאו גם שוער זר? אני מקווה שזו סתם אמירה כללית כדי לא לחשוף קלפים

שמע כנס לראש של קין רגע:
    1. אתה לא מכיר את טננבאום, רק יודע שהיה שוער שני בשלוש שנים האחרונות עם פציעה כרונית

2. אתה לא סומך מספיק על השוער השני שלך, וביקשת במיוחד המנהלים שלך שישאירו את דניאל פרץ למשחק היום.

אני מבין למה מנקודת מבטו זה אולי העמדה שהכי דורשת חיזוק.

אני ואתה יודעים שלא צריך משהו מיוחד בשער כדי לקחת אליפות, גם מהסתגלות על שנים עברו, גם כי אנחנו יודעים ומכירים את הדינמיקה בליגה שקבוצות חונות לך אוטובוס ושמספיק שוער סולידי. מבחינת קין, שוער טוב זה מאסט, הוא כנראה רואה את הפער בין דניאל ומשפתי וזועק ששם הוא צריך יותר איכות (ושוב על הנייר בצדק).

לא חושב שיש פה עניין של לחשוף קלפים, להיפך מאמן במצב הזה אומר יש לי שני שוערים טובים, אני סומך עליהם והטוב יותר יקבל את האפודה.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.