Jump to content

הילד בן 30

משתמשים רשומים
  • Content Count

30
  • Last visited

• Days Won

3

Posts פורסם על ידי הילד בן 30

1. 1 דקה לפני, המכבייה said:

‏דוניס ימשיך עם שלושת הבלמים באירופה(בצדק) וכנראה גם מול חיפה.
    אבל הוא ישחרר את הרסן בליגה ויחזור ל4-3-3. הוא רק מחכה להשתלבותו של הרננדס. הוא מבין(למרות שנעקץ פעמיים בליגה) שזה מיותר בליגה ובעיקר תלוי כושר ספציפי של שחקנים. הוא חייב יותר נוכחות למעלה.

אני חושב שדוניס שלם יותר עם הצמד ייני את טיבי. הוא גם מסתכל הרבה על תכונות של שחקנים ולאו דווקא על העמדה הטבעית. לכן אני ממש חושב שאנחנו בדרך לקו הגנה עם הרננדס מגן ימני

2. 22 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא חושב שהשאלה הנכונה היא אם דוניס מאמן טוב או לא. הוא הוחתם כי הוא מאמן טוב. השאלה היא אם יצליח במכבי. זאת שאלה אחרת לגמרי והפרמטרים שלה רבים ושונים. 

לשמחתנו בעשור האחרון כמעט ולא חותמים פה מאמנים לא טובים.

3. עד עכשיו דוניס היה צריך לאמן תוך כדי תנועה. המשחק נגד קרבאח היה בערך הראשון שאפשר לדבר על עבודת המאמן (וגם זה עם הסתייגות מובנת בגלל נבחרת וקורונה).

אני חושב שראו בצורה ברורה את טביעת האצבע שלו. ראו קבוצה מאומנת, עם סגנון משחק מובנה וזה מאוד משמח אותי.

הביקורת שלי (וגם היא מועטה) היא בעיקר על בחירת השחקנים. מרגיש שבניגוד למאמנים הקודמים הוא עדיין עושה "להוציא את ערן ולהכניס את מרגוליס".

קצת מרגיש שהוא עוד לא הצליח ללמוד את הסגל כאינדיבידואלים.

דוגמה- אני באמת חושב שהיו לפחות 3 חילופים טובים יותר מאשר בן ביטון לעמדת המגן השמאלי למשל. מעבר ללהזיז לשם שחקן שזו העמדה הטבעית שלו (סאבו), גם לבלטקסה וריקן יש קילומטראז יפה בצד שמאל של ההגנה ועם שלושה בלמים בפרט. עכשיו תתנתקו רגע ממה שאתם חושבים על בן ביטון, זה באמת לא העניין פה. אלא הבחירה לשבץ מגן ימני כמגן שמאלי שיש לך שתי אופציות טובות יותר על הספסל ועוד שני שחקנים על המגרש שעשו את זה הרבה יותר.

זו דוגמא אחת שבאמת צרמה לי, ואני מקווה שנתייצב.

אחרי כל זה, אחלה דוניס, באמת.

4. 3 דקות לפני, המכבייה said:

סאבוריט נותן לנו לא מעט בהנעת הכדור כבלם. יש כאן התעלמות מזה. דוניס ימצא את האיזון כאשר הבלם יהיה כשיר לגמרי ונשחק עם שלושה למעלה. 

אבל אם נרצה לשחק עם שלושה בלמים כשאחד מהם הוא שמאלי, אין טוב יותר מסאבוריט בסגל הזה.

האמת שבהקשר הזה גם סאבוריט וגם בלטקסה טובים. לדעתי הם צריכים לשחק בעמדות האלה במערך הזה (פחות נחרץ לגבי מי ממוקם איפה).

בכל אופן כשהרננדס יכנס להרכב אני מניח שדברים ישתנו

5. 21 דקות לפני, Ophir 888 said:

אני אדביק גם פה כי לא ראיתי שיש את הנושא הזה:

לא יודע מה ראיתם, בעיניי משחק (התקפה) זוועה של מכבי. הגנתית עמדנו טוב, צופפנו מעולה וגלזר אחד מעל כולם, אבל התקפית? היה נוראי...

אני לא חושב שעשינו יותר מ5 פעמים במשחק מהלך של 4-5 מסירות ברצף.. הכל ניסיונות מתפרצת עם שחקן אחד או שניים, אין משחק מסודר, מתבססים נטו על הברקות ויכולת אישית. אני מבין שיש יריבה וצריך להתאים את עצמך אליה, אבל בחייאת רבאק שחקו כדורגל, תפסיקו עם הדוידזאדה או בן ביטון כשחקן על כל כנף שמאל ואז מתפלאים למה לא תוקפים משמאל בכלל, תפסיקו כל כדור לבעוט לחלוץ שאולי יסחוט פאול או בדרך קסם יסתדר לבד לבד לבד עם כל ההגנה ויצליח לשמור על הכדור עד שיצטרפו עוד שחקנים.

שלא תבינו לא נכון, אני מאוד שמח על הניצחון הזה ואם אפשר אני חותם מעכשיו 1:0 עד סוף העונה בכל משחק שנשחק, אבל לפחות שנהיה מודעים לאיך אנחנו נראים ולא נתלהב שהגענו ל3 מצבים כל המשחק ונחשוב שהיינו צריכים לתת פה 3...

אבל גם לא צריך להסתכל על המשחק בצורה מנותקת הקשר.

1. שיחקנו מול קבוצה טובה מאוד

2. כבשנו שער מוקדם והיינו דומיננטיים מאוד ברוב המחצית הראשונה 

3. במחצית השנייה המשחק בכללותו היה רע אבל זה מאוד שירת את מכבי ולכן לא היה צורך לייצר שינויים במערך או תפקוד

4. אוברול הגענו למצבים איכותיים מאוד, במשחק שוטף,הרבה יותר מהיריבה.  פרט לגול- העמדנו פעמיים שחקן מול שוער (גררו, גולסה) ומצב מצוין של יונתן. 

אני מרוצה בגדול. לאור זה שמחכים לנו דן ביטון (המוסר והדריבליסט הטוב ביותר) ופשיץ אני ממש שמח ממצב הקישור וההגנה (שחששנו ממנה מאוד)

6. 2 דקות לפני, המכבייה said:

מכבי שיחקה כאילו היא עם המון שנות פזם במפעל. גם בדקות הפחות טובות, הם עשו כל כך הרבה פעולות הגנתיות מעצבנות ומעכבות, לא נתנו לתחילת מומנטום של היריב להרים את את הראש. פרופשנל. רמת הביצוע איכזבה לא הטקטיקה. ויש לה נסיבות מקלות.

האמת שיש לנו פזם לא רע בכלל בליגה האירופית 

7. 1 hour ago, BRoi said:

הלוואי שהם יעברו לשחק 4-4-2 נמאס כבר מההרכב של ה3 בלמים המסריחים האלה 

שיעלו לשחק עם ביטחן והתקפי יש שחקנים טובים בישביל זה,יש לנו בטוטאל שחקנים מצוינים.

טוואטחה ביטון אלחמיד\טיבי דסה 

גלזר

גולסה       אבו פאני

סולמון 

זהבי       דאבור

דווקא אוהב את החמש בהגנה

היו כמה משחקים שהרצוג שיחק עם דסה וטוואטחה על הקווים וזה הרגיש מערך אופטימלי.

אבו פאני עוד לא שם. 

נטע נתן משחק טוב

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.