Jump to content

הילד בן 30

משתמשים רשומים
    30
  • Last visited

Posts פורסם על ידי הילד בן 30

1. לפני11 שעות , snufkin said:

לפני כמה תגובות נכתב פה שיש לנו בנוער טובים ממנו.

אוהדי מכבי אוהבים להגיד שיש לנו בנוער טובים מX, זה לא עושה את זה תמיד נכון.

בוא נגיד שאם לפני שנה הייתי מתחיל את הדיון הזה על חלאיילי אני בטוח שמישהו היה קופץ שיש לנו פרוספקטים טובים יותר בנוער.

2. 9 דקות לפני, המכבייה said:

מסכים עקרונית. ואפילו לגמרי מסכים. כתבתי הודעה אחת למעלה, הוא ורביבו ישחקו כי זאת המציאות, אתה תצטרך את עידו בקישור. 

אני מהסס לגעת בעמדת המגן הימני כרגע.

לא עדיף ששחר ישאר שם? יש לנו 3 שחקנים בסגל ששיחקו כ6 בהצלחה בקריירה- קארצב, דור פרץ וגולסה. אני לא מבסוט  מאף אחת מהאפשרויות אבל לשחק גם עם שחר וגם עם רביבו לא בעמדות זה מרגיש לי יותר מדי.

3. 1 דקה לפני, itanar said:

את מי זה מעניין היריבה?

תן לי אליפות.

פאקו לקח פה אליפות פח אשפה. מישהו זוכר את זה? האליפות הראשונה של אוסקר הייתה מאוד לא מרשימה.

אתם מצפים מהסגל הזה יותר ממה שהוא שווה. 

אנחנו בלי אליפות 3 שנים, באמת לא מבין אתכם.

תודה itanar!

צריך לקחת אליפות וזהו. ואנחנו קרובים לשם מאוד.
    צריך לומר ביושר שכשאנחנו לא בלו"ז פסיכי רובי והצוות מכינים את הקבוצה טוב.

4. 5 דקות לפני, Brandon Roy said:

ואם במשחק הרציני האחרון שלנו הוא עלה באגף נגד אולימפיאקוס ונראה כמו שנראה,  אז מה נשאר? 

אולי פשוט שיבין שהוא לא השפיע על אף משחק שהוא עלה בו מהספסל. מאמן חלול. 

הייתי רוצה לומר שהוא בעונה טובה יחסית ושהוא טוב כשחקן משלים, אבל הוא מתקשה להיכנס לקצב מהספסל ולא מספיק טוב להרכב.

5. 1 hour ago, snufkin said:

זה 5 נצחונות רק במקרה ותפסיד את ה 3 האחרים וחיפה ינצחו הכל. עדין, לדעתי הנושא הזה עוד קצת מוקדם מידי. אם ישאר 10 אחרי המחזור הקרוב (טרנר), יהיה אפשר לקרר שמפניות

ברצינות עכשיו. מה מוקדם מדי? כל הרעיון בנושא הזה הוא משחק מקדים לקראת הנקודה בה זה רשמי.

תלמדו להנות קצת 

6. 16 דקות לפני, Wade said:

ההמתנה שלו בחילוף זה הגול של חיפה. פשוט ככה. בחיים לא ראיתי דבר כזה, לשים שחקן כמו גבי קניקובסקי ב6 במקום ואן אובריים ולהכניס את דן ביטון. קישור מרגרינה.

לא רק ההמתנה אלא גם החילוף עצמו. חילוף אומלל

7. On 2.4.2024 at 23:56, אלק נילאש said:

חייב לשאול, וזה ספציפית אליך אבל יכול להיות לכל אחד פה, אם הכל כל כך כל כך שחור אז איך אתם מסבירים את התוצאות? מעל 80% בליגה ושמינית גמר קונפרנס, שבעונה רגילה עם בלומפילד, היה צריך להיות לפחות רבע. קצת לא מסתדר עם גודל הטענות והאכזבה. מה הציפייה? כאילו, אם מזה כל כך מאוכזבים אז מה נראה לכם יעד ריאלי לכל עונה? מכבי שלקחה אליפות בגשם עשתה 82.5% הצלחה, גם אז הייתה ליגה חלשה (תמיד יש, אבל זה דיון אחר), מה אתם מצפים שיהיה? 2% זה ההבדל בין האלופה הכי דומיננטית בהיסטוריה לכישלון קולוסאלי? ועוד לא דיברתי על ההישגים באירופה של איביץ'. אין הלימה בין גודל הטענות לגודל ההישגים, רחוק מאוד מכך....

נראה לי שאיבדנו קצת פרופרוציה, סליחה על המילה. יש הרבה טענות נקודותיות (וענייניות) אבל איכשהו השלם עובד לא רע בכלל ומצליח, גם אם לפעמים בג'עג'וע, לספק את הסחורה.

בעיניי אגב, זה נטו בעיה של ההגנה. עם בלם זר אחד טוב וההגנה כבר לא כזו פריכה ואז אין את ההפסדים האלה לאולימפיאקוס או אתמול, ופתאום כולם מבינים שאלו "טענות אווירה" שגורמות להרגיש שהכל כך נורא בגלל גודל הבאסה מהמשחקים הספציפיים. אובייקטיבית, אם העונה תסתיים בצלחת, זו אחלה עונה שהלוואי ותהיה כל שנה.

תודה♡

8. לפני5 שעות , המכבייה said:

לרובי קין יש כמה מחליפים סבירים, זאדה, תורג'מן,

מלדה. כל השאר חולצות ריקות(במיוחד קארצב, אבישי, בלטסקה, גולסה). 

זה עדיין לא מסביר איך פעם שלישית העונה, הוא, פרץ, ערן, גבי, סבוריט, נכשלים כל כך קשה. זאת יונייטד של הטראבל רק הפוך. 

אני קונה בכסף תיקו ביום שני. אנחנו תאונה שאמורה להתרחש בכל זמן נתון. כל מי שבמערכת הזאת כרגע הוא לוזר עצום. אבל עצום. לא מאמין בהם בשיט. ורובם, חלשים בכדורגל. קארצב, בלטסקה, זה דברים לא הגיוניים פשוט. שחקנים רעים. עוד רצו פה קארצב ביום שני. לוזר, דביל, חסר יכולות מלבד לוק. יוריס מנגב אותו. 

אנחנו נחרבן גם את זה. 

מסכים עם הכל חוץ מהמשפט האחרון.

9. לפני7 שעות , חרישי הוא הלילה ואפל said:

אחד מגדולי המכביסטים.

לא עם הכי טכניקה, לא הכי טוב, לא הכי רע, אבל עם הכי עם לחימה, הכי עם אמונה, תמיד נותן את הכל. גוף בנוי כמו פסל של מיכאלנג׳לו - בדיוק כמו שאני מדמיין ״מכביסט״.

לאבא שלי היה את ויקי פרץ, לנו יש את דור.

ביום שיפרוש נעריך אותו יותר.

20240331_204916.jpg

10. לפני2 שעות , קמחי said:

רוב הקבוצות כדורגל שאני מכיר לא חוזרות אחרי אובדן ההפרש בליגה חזרה לפער משמעותי, או עושות עונה יוצאת דופן באירופה תחת מלחמה, או פשוט מתפרקות אחרי הדחה שערורייתית מאירופה. ונדגיש שזו לא קבוצה עם "אופי".

בעיניי זה נס ספורטיבי. 

ניסים ספורטיביים לא נמשכים לאורך זמן. בד"כ כמה דקות בהן הכל מסתדר, אולי ערב אחד.

העונה הזאת התחילה לא פחות ממדהים עם 95% אחוזי הצלחה עד ינואר בלו"ז פסיכי, אח"כ הגיע חודש רע, ומאז טפו טפו.

בינואר שילמנו במזומן על חוסר הניסיון של רובי, הרוטציה הרעה וחוסר היכולת להוציא את הקבוצה ממשבר.

אבל מה התיזה שלך? הסגל רע, המאמן רע, אינסוף פציעות בחלק האחורי, עזיבה של מאסון בגלל מלחמה, עומס מטורף של משחקים אבל אנחנו מקום ראשון בפלוס חמש באלפי צירופים של מזל? לא קונה את זה. יש בעיות אבל אנחנו פה בזכות והזכות הזאת שייכת גם לקין, גם למי שבנה את הסגל וגם לשחקנים למרות שמכולם אני מצפה להשתפר.

אני מאוד אופטימי. האם אני שקט? לא, כי אנחנו לא קבוצה יציבה, כי קין עקשן וחסר ניסיון במעמדים האלה. אופטימי חסר מנוח.

11. לפני2 שעות , קמחי said:

קין מאמן טוב? לא איבדנו יתרון דו ספרתי? ערן לא היה בבצורת חודשיים? זו לא ההדחה הכי עלובה בהיסטוריה?

לגבי קין- לא יודע. אנחנו מצליחים איתו יותר מעם כל המאמנים הקודמים למרות בעיות בסגל.

איבדנו יתרון דו ספרתי- היינו בחודש קטסטרופה כי קין ניהל רע את הסגל ואיבדנו את מילסון.

מה שניסיתי להגיד קודם- זה לא נס. אנחנו במקום שמגיע לנו הסגל שלנו לא כזה רע, והמאמן שלנו לא כזה חסר מושג כי אם שני הדברים לעיל היו נכונים לא היינו מקום ראשון עם 80% אחוזי הצלחה בליגה.

וכן, איבוד היתרון לגמרי על חוסר הניסיון שלו, וההדחה לאולימפיאקוס היא כי הוא בדיוק לא המאמן שאתה יכול לסגור איתו משחק. ועדיין, אנחנו איפה שמגיע לנו כמכלול אין פה שום אלמנט של מזל.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.