Jump to content

הילד בן 30

משתמשים רשומים
    30
  • Last visited

Everything posted by הילד בן 30

1. הוא יצא לבוש בנייקי? יכול להיות שזה משהו קשור לחוזה איתם? (מנסה להרגיע את עצמי בכח)
  2. לא תשכנע אותי שעדיף לתת לאחרים להשפיע מאשר למצוא מפלגה אחת ממיליון שהכי מייצגת אותך.
  3. לצערי הייתי משחרר את פריצה ומביא זר אחר במקומו. הפציעות שלו, יחד עם זה שפאקו לא נותן לו קרדיט, גורם לי להרגיש שהוא לא יתרום הרבה עד סוף העונה. חסר לנו 9.
  4. רק מקווה שפאקו יתחיל לתת לו סגל והרכב בליגה עד עכשיו זה לא קרה
  5. לגמרי, כשראדי בעמדה שלו, הוא מצוין. כמעט כל המשחקים הפחות טובים שלו בעידן סוזה ופאקו היו בעמדות לא מתאימות
  6. ממה שראיתי בהודעות שלך, אתה שמאל ציוני. אתה צודק שאין ממש שמאל כזה. תחשוב על מפלגת מרכז. זה הרבה יותר טוב מלתת לאחרים לקבוע עבורך
  7. שפיר היתה ח"כ חרוצה. אבל סלח לי לצעוק בוועדת הכספים לא עושה אותך מצטיינת. בנוסף לכך שהיא נהגה לתקוף למגזר אחד, כאילו הילד באריאל לא צריך כסף. לא יכול עם פוליטיקאים שהאידיאולוגיה שלהם היא אנטי מגזרית. לגבי ההוצא מהקשרו, כולם אמרו בדיוק את מה שכתוב, וגם התכוונו לזה ברוב המקרים.
  8. רק מוודא שאתה מבין שפתק לבן אינו באמת הצבעת מחאה. פתק לבן נועד כדי לרשום אם נגמר הפתק של המפלגה שלך. הוא נחשב קול פסול, כמו מעטפה ריקה, הצבעה כפולה וכו' אין אפילו נתונים לגבי כמה פתקים לבנים היו. בקיצור אם כבר למחות, אז לא להצביע. אחוזי הצבעה נמוכים זו מחאה אפקטיבית יותר. אגב אני בטוח שאתה יכול למצוא מישהו שהכי קרוב אליך.
  9. אני חושב שדאבל ענה בצורה טובה. איכשהו תמיד הרשימות של הימין מוצגות בתקשורת כקיצוניות. הרשימה של העבודה באמת קיצונית, גם מדינית וגם כלכלית. היא כל כך קיצונית כלכלית שיהיה אסון לתת להם את משרד האוצר
  10. אני חושב שדאבל ענה בצורה טובה. איכשהו תמיד הרשימות של הימין מוצגות בתקשורת כקיצוניות. הרשימה של העבודה באמת קיצונית, גם מדינית וגם כלכלית. היא כל כך קיצונית כלכלית שיהיה אסון לתת להם את משרד האוצר
  11. רק הגרלה קלה בשמיניתף ומהרבע אני מניח שהמועדון יגיע יותר בפוקוס
  12. לא מועצת רבנים. חברי מרכז תקומה. לא צריך לחפש איפה שאין.
  13. הצמד הכי טוב כרגע. מגיע לכם יורם ושלמה
  14. ראדי אמנם לא יציב, אבל זה גם בכלל שכבר שנתיים הוא משחק פעם כן פעם לא. ברור לי שהוא לא יחזור להיות ראדי של 2012, אבל דווקא בקישור של שלושה שחקנים הוא חייב לפתוח. לא אלברמן, לא נוסא, ולא מיטרוביץ בעלי יכולת התקפית מינימלית. בגלל זה הוא חייב להיות אחד מהשלישיה, חייב.
  15. כמו שאומרים אי אפשר לעבוד על כולם כל הזמן. פה ציפיתי מגורדי שהתרשם ממנו שנה שלמה, להנמיך לפאקו את הציפיות. שנה הבאה שנת מפתח מבחינת מכבי בנושא הזרים
  16. נכון, אבל מה שקורה זה אחרי שמשאירים רק את הקולות ה"כשרים", מחלקים אותם ב120 ואז כל מפלגה מקבלת שברירי מנדטים, כדי לעגל את המספרים יש את הסכמי העודפים. כך נוצר מצב שלמשל הליכוד יכול "להשלים" מנדט מהסכם העודפים שיש לו עם הבית היהודי. עכשיו מוצע שאת החלוקה הזו יעשו ע"י הסכם בין כל המפלגות בגוש. נגיד אם כל גוש השמאל, כולל מפלגות שלא עברו את אחוז החסימה, יקבל 50 מנדטים, הם יתחלקו בין כל המפלגות שעברו את אחוז החסימה. מעבר לזה זה יצור מצב שאתה תדע מראש לאיזה גוש המפלגה שלך שייכת. אני חושב שהפתרון טמון איפשהו באיזור הזה.
  17. שמעתי ברדיו רעיון מעניין והאמת שאני גם חשבתי על משהו דומה. עכשיו לאחר שהעלו את אחוז החסימה הרבה קולות עלולים להיזרק לפח. הרבה אנשים לא יודעים, אבל קולות שלו עברו את אחוז החסימה הם כמו קולות פסולים. יכול להיווצר מצב שלמשל שתי מפלגות מאותו גוש מקבלות הרבה קולות אבל לא עוברות את אחוז החסימה (נניח ואלי ישי ועוצמה לישראל מקבלים סביב מנדטים כל אחת אבל לא עוברים). זה 6 מנדטים שירדו לגוש מסוים. זה יכול להוביל למצב שהיו יותר קולות לגוש מסוים אבל אחוז החסימה גורם לכך שרצון העם לא בא לידי ביטוי. התיקון שהוצע הוא להחיל הסכמי עודפים גושיים, שיכללו גם מפלגות שלא עברו את אחוז החסימה (למשל אנשים שרוצים להצביע אלי ישי ידעו שאם הוא לא עובר הקול שלהם עובר לבית היהודי למשל), בסופו של דבר המפלגה הגדולה ביותר, בגוש הגדול ביותר היא זאת שמקבלת את הזכות להקים ממשלה. ככה אפשר אפילו להעלות את אחוז החסימה עוד קצת, הגושים ברורים עוד לפני הבחירות (אין הפתעות, הצבעת עבודה קיבלת ממשלה עם ביבי, כמו שהיה עם ברק), ועדיין כל אחד יכול להצביע לפי מצפונו.
  18. האמת נכון לגמרי, אני גם ביטלתי את ספורט 5+ אני לא מקבל מהערוץ הזה כלום, שלא נדבר על ערוצי "הפרימיום" של ספורט 5.
  19. לגמרי מסכים שתמיד יבכו פה. הטענה שלי היא שזה לא אומר שאסור להעביר ביקורת. ובעניין הזה, אני באמת חושב שפאקו עוד לא ממצה אתה פוטנציאל של הסגל, מקווה שזה ישתנה.
  20. גם נכון ושוב זה שהקהל שלנו אימפולסיבי, לא אומר שפאקו חף מטעויות. אתה חושב שהוא ממצה את הפוטנציאל של הקבוצה? אני לא, אבל אני בהחלט מרגיש (וגם מקווה) שהוא איש מקצוע מצוין שלומד את הקבוצה ויעשה את השינויים הדרושים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.