Jump to content

הילד בן 30

משתמשים רשומים
    30
  • Last visited

Everything posted by הילד בן 30

1. בפעם ה100 ישראל הוגרלה עם צרפת איטליה ובלגיה ב*ליגת האומות*. אין קשר למוקדמות המונדיאל (שגם כבר בלתי אפשרי)
  2. ניסים ספורטיביים לא נמשכים לאורך זמן. בד"כ כמה דקות בהן הכל מסתדר, אולי ערב אחד. העונה הזאת התחילה לא פחות ממדהים עם 95% אחוזי הצלחה עד ינואר בלו"ז פסיכי, אח"כ הגיע חודש רע, ומאז טפו טפו. בינואר שילמנו במזומן על חוסר הניסיון של רובי, הרוטציה הרעה וחוסר היכולת להוציא את הקבוצה ממשבר. אבל מה התיזה שלך? הסגל רע, המאמן רע, אינסוף פציעות בחלק האחורי, עזיבה של מאסון בגלל מלחמה, עומס מטורף של משחקים אבל אנחנו מקום ראשון בפלוס חמש באלפי צירופים של מזל? לא קונה את זה. יש בעיות אבל אנחנו פה בזכות והזכות הזאת שייכת גם לקין, גם למי שבנה את הסגל וגם לשחקנים למרות שמכולם אני מצפה להשתפר. אני מאוד אופטימי. האם אני שקט? לא, כי אנחנו לא קבוצה יציבה, כי קין עקשן וחסר ניסיון במעמדים האלה. אופטימי חסר מנוח.
  3. לגבי קין- לא יודע. אנחנו מצליחים איתו יותר מעם כל המאמנים הקודמים למרות בעיות בסגל. איבדנו יתרון דו ספרתי- היינו בחודש קטסטרופה כי קין ניהל רע את הסגל ואיבדנו את מילסון. מה שניסיתי להגיד קודם- זה לא נס. אנחנו במקום שמגיע לנו הסגל שלנו לא כזה רע, והמאמן שלנו לא כזה חסר מושג כי אם שני הדברים לעיל היו נכונים לא היינו מקום ראשון עם 80% אחוזי הצלחה בליגה. וכן, איבוד היתרון לגמרי על חוסר הניסיון שלו, וההדחה לאולימפיאקוס היא כי הוא בדיוק לא המאמן שאתה יכול לסגור איתו משחק. ועדיין, אנחנו איפה שמגיע לנו כמכלול אין פה שום אלמנט של מזל.
  4. ואולי אין פה באמת נס אלא המצב לא שחור כמו שאתה מתאר?
  5. ממש רציתי לפתוח אבל החלטתי לתת את הכבוד לסופר לאחור
  6. אהלן, מחפש ספרי כדורגל באנגלית עבור הבן שלי. בינתיים הוא קרא את בעיטת פתיחה של יוחאי שטנצלר ושרון דוידוביץ' על המונדיאל. יש ספרים שאתם ממליצים עליהם (גם כאלה שקראתם בעברית ויש להם גרסה באנגלית). תודה!
  7. לא היתה עדיין ההגרלה למוקדמות המונדיאל (העפלה ממקום ראשון ולא ריאלית בכל מקרה)
  8. לא החלוץ הראשון שעוזב את מכבי ומתרסק. לדעתי זה סימן לא רע
  9. דווקא לא התרשמתי מבעיית כושר גופני. מיקום רע וחוסר ריכוז. בכל מקרה שיסיים עם אליפות ויתאחד עם המשפחה בספרד בקיץ.
  10. צ'יבוטה ברמה של חוזז. לא להאמין כמה הייפ היה סביב החזרה שלו לארץ
  11. אני בטוח שהוא עדיין אחלה מגן שמאלי. אבל נראה לי שאלו החודשיים האחרונים איתו. שיסיים בהגבהה ועם הצלחת.
  12. אבל לא היה פנדל שני על מילסון, והיד היתה פנדל קל.
  13. כל ההחלטות היו נכונות. גם בדיקת הנבדל היתה הגיונית זה מלכתחילה היה נראה לי גבולי. אף אחד לא משתין פה היום מהמקפצה בינתיים
  14. והחמישי בין הרגליים? והעובדה שחטף 6/8 למסגרת? והקפאון על הקו בכל כדור גובה?
  15. אבל הוא השוער הראשון שלי וככזה יזכה לביקורת. ברור שהעיקר פה הוא על מי שאחרי לכך שמשפתי הוא השוער הראשון.
  16. הגול הרביעי על סאבו שלדעתי היה בסדר גמור היום
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.