Jump to content

הילד בן 30

משתמשים רשומים
    30
  • Last visited

Everything posted by הילד בן 30

1. וואוו ראיתי את התקציר. ניצן דחליל רציני.
  2. משחקים בחמישי עדיף כמה שיותר מאוחר.
  3. זה הניתוח שערן עשה בקיץ הקודם, נכון?
  4. אם הוא חוזר בקרוב מה שהלך פה זה אחד המלטדאונים הגדולים בתולדות הפורום
  5. יש מן איזו תחושה בתקשורת שהפעם עולים. זה לא ממש מגובה בתוצאות בינתיים. לרומנים יש נקודה יתרון והם מסיימים מול שוויץ בבית, שכנראה יהיה להם פחות על מה לשחק. בקיצור כדי לעלות חייבים לנצח את הרומנים, ולפחות נקודה מול שוויץ (שעלולה לא להספיק) התסריט הזה כמובן מניח שמנצחים את קוסובו ואנדורה. בקיצור כדי לעלות צריך 10/12
  6. הבן אדם הצליח לסיים עונה שלמה עם 27 הופעות בליגה הבלגית בלי להבקיע שער.
  7. האמת שלא מחליפים שוער כל כך מהר, אם הביאו אותו להיות שוער ראשון והוא לא יהיה מוצלח אני מאמין שהוא בכל זאת יקבל לא מעט משחקים בהרכב. מיאניוטיס ניצלנו לדעתי בעיקר בזכות הפציעה שלו.
  8. זר שישי בד"כ ינוע בין הספסל למגרש. שוער בד"כ משחק או לא. קשה לי להאמין שעשו מאמצים להביא שוער לפני הגונג של האירופית רק כדי שהוא יחמם את הספסל. להערכתי הוא הולך לקבל את ההזדמנות והמאמנים יצטרכו להסתדר עם 4/5 זרים אחרים על המגרש.
  9. מעניין מה המאזן של מכבי העונה. מרגיש לי שאנחנו פוטנציאלית מתקרבים לקיום עצמי.
  10. אז בעיני לא. בשביל שוער שני לא עושים החתמה בדקה ה90 והיה אפשר למצוא חלופות של ישראלים. מניח שהוא יהיה שוער ראשון ואחד מהזרים יהיה על הספסל
  11. ויותר הגיוני בעיניך שמילאו את עמדת הזר השישי בשחקן ספסל מובהק, שלא סביר להכניס לרוטציה מאשר שיהיה שוער ראשון ותהיה רוטציה סביב החמישה האחרים (מה שבפועל קורה(
  12. כל מי שבונה על זה שסאבוריט יקבל אזרחות ונוכל לשתף שישה "זרים" בליגה, זה בכלל אפשרי לשנות רישום מזר לישראלי במהלך העונה? ואם זה תקדים היו בטוחים שהוא יהיה נגדינו
  13. לא מדבר על הפרופיל אלא על הבחירה בשוער זר. יש עוד זר להביא ואני בטוח שהצוות רואה בזה את נקודת התורפה המשמעותית ביותר בסגל, במידה מסוימת של צדק.
  14. אם אני צריך להמר האסטרטגיה היא להביא זר 5 ולבנות על מציאות ביום יומיים הקרובים לשישי. זאת ההתנהלות של מכבי בשנים האחרונות
  15. עדיין חושבים שאנחנו לא צריכים את שבירו? אין לנו חילופים בהתקפה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.