Jump to content

הילד בן 30

משתמשים רשומים
    30
  • Last visited

Everything posted by הילד בן 30

1. https://mobile.mako.co.il/news-sport/israel_soccer-2023_q4/Article-3d002385b4b7b81027.htm
  2. הצבא שלנו קטן והאיומים שלנו גדלו משמעותית. מה שיכלנו לעשות ב2006 אנחנו לא יכולים ב2023, הגיע הזמן להכיר בכך.
  3. לפי מישהי שהתראיינה חצי מהישוב שלה בשבי ויש הרבה יותר מ130.
  4. לא יודע. לא מרגיש לי הזמן המתאים לניסיונות כאלה. אם כבא מחזיר את סאבו לעמדת המגן השמאלי
  5. אחת לכמה שנים בורחת למכבי איזו הזיה. ליטו, מרסלו וראמון ועכשיו מוסקרה.אני באמת תוהה איך העסקאות האלה נרקמות.
  6. אם היה חוזר למכבי במקום לאיינדהובן היה לוקח את זה בהליכה. אבל האמת שהוא נראה כל כך טוב על המגרש שאני לא אתפלא אם יש לו עוד שנתיים לתת מעבר לעונה הנוכחית. זה לא עושה את זה בהכרח אפשרי אבל כן באיזור חיוג
  7. מי זה הכרמי הזה? השוער של נתניה זה לא צרפתי?
  8. במידה שיושבת טוב על הגוף היא אחת היפות שמכבי הוציאו
  9. אסור לנו לאבד את זה העונה. המועדון צריך להגיע עם סכין בין השיניים לינואר. האוהדים צריכים פשוט לעודד ולהתאפק עם השטויות. חייבים להביא אליפות העונה. זה יהיה בלתי נסלח אם לא.
  10. למילסון לא מגיע בישול. לרביבו מה השאלה בכלל? ברור שבישול
  11. בגדול מסכים. אני חושב שיוריס טוב יותר במסירה וביכולת להשתחרר. זה לאו דווקא עניין של באיזו מכבי הוא גדל אלא מאמנים שחיפשו תכונות אחרות בתפקיד הזה.
  12. כבר בנוהל. עוד יום בעבודה. שאפו לקין ולצוות, אני לא יודע איך היינו נראים בלי ההצבה שלו כ6. רק שישאר כשיר.
  13. משחק טוב שלו. שער ובישול. בהינתן שהוא ה10 שלנו נצטרך יותר משחקים כאלה ופחות כאלה שהוא נעלם. יאללה דן.
  14. הייתי במשחק בארהב לא מזמן. יש עידוד, יש אולטראס,יש רימוני עשן וזרקו בקבוקים למגרש כשהשופט פסל גול בדקה ה90.
  15. התחברתי מאוד, רק בדבר אחד אתה טועה, הממאיסים עם אפס הבנה בכדורגל, אם היו מאזינים לאורן קדוש זה היה עושה לכולנו טוב וקצת שקט.
  16. בגלל שב19/20 צברנו רק 2 נקודות מובטח שאת שנה הבאה נתחיל לפחות עם חצי נקודה יותר נכון? עריכה- לא. אני רואה שיש בטבלה רק חמש עונות כלומר 19\20 נחשבת בדירוג לעונה הבאה. איך שנה שעברה עשינו את אותו ניקוד כמו השנה אם עפנו בפלייאוף? יותר נצחונות?
  17. אני מסכים שזה נראה יותר שלנו להפסיד העונה, פשוט היינו מרחק 2-3 החלטות לפתור את רוב הארגזים של הבעיות, חבל. יש לנו יותר משאבים ממה שאנחנו מציגים כבר עשור בערך
  18. מבחינתי מבין השלושה יש רק אחד שהוכיח שהוא יכול להיות שוער ראשון בקבוצה כמו מכבי- טננבאום.
  19. נגעת בנקודה טובה, עם כל הכבוד להמצאה מחדש של יוריס, יש משחקים או שלבים במשחק שהטיילת במרכז המגרש שלנו לא יכולה להמשיך ואני צופה ממש אפס ניסיונות לשפר את זה. דור פרץ עומד גבוה מדי כל הזמן, שחר וגולסה לא בעניינים ואפילו כשקניקובסקי נכנס אתה מרגיש שהוא לא באזורים המחמיאים לו כי קין רוצה אותו קדימה.
  20. כנל לא מרגיש שיש פה למידה. זה היה בסדר לפני חודש.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.