Jump to content

הילד בן 30

משתמשים רשומים
    30
  • Last visited

Everything posted by הילד בן 30

1. מודה שלי היה קשה לראות אם פנדל או לא. אבל לא מבטלים פנדל על דבר כזה
  2. לא להאמין ששיחקנו 3 שנים בלי כנפיים
  3. הספסל שלנו לא איכותי מספיק צריך לומר גם את זה. היחיד שמסוגל להביא שינוי זה תורג'מן וקצת דוידה לכן פשוט אסור לשים אותו לצד זהבי אלא רק במקומו. כן הייתי מצפה לראות יותר את דוידזאדה שאפשר בכיף לתת לו לפתוח במקום רביבו.
  4. הוא צריך להיות מחליף של זהבי שחייב לנוח. לא הגיוני שזהבי משחק 90 דקות היום ולא הגיוני שתורגמן באגף. לאגף יש את דוידה והיינו צריכים להגיע למצב שגם את קיקו שחזר לסגל לפני חודש.
  5. איך הגענו למצב שאנחנו משאילים שחקנים ומשלמים על זה?
  6. לא אוהב את המשחקים האלה, ואני גם לא מסכים פרטנית. חיפה מקבלים הרבה יותר מהספסל שלהם, ויש להם עוגנים- שחקנים שלמים בכל חלק על המגרש סק, שרי חלאילי. אנחנו באמת לא עולים עליהם באף עמדה חוץ מזהבי ורביבו. בכל אופן, הפער הוא נטו אימון. זה לא רק קין אלא כל הצוות
  7. בהנחה שיהיה קשה להביא זרים (מאמין שנסיים את העונה עם פחות משישה) נצטרך לעבור למוד של טריידס בליגה. יונתן כהן ונחמיאס על המדף.
  8. אני מרגיש שלצוות הזה יש לאן להשתפר, אבל ההפרש בינינו לבין חיפה הוא נאו הפער בין צוותי האימון. מבחינת סגל נטו אנחנו לכל היותר קצת פחות טובים.
  9. למישהו יש נתונים מלאים של קבוצות ומסגרות בהן כבש?
  10. אני קצת מוטרד. משחק חד צדדי לחץ מצוין של מכבי אבל מעט מאוד מתורגם להזדמנויות מול השער.
  11. צריך להפעיל לחץ על ספורט 1. כדורגל בזמנים אלה זה נטו אסקפיזם ואי אפשר עם רמי וייץ יותר
  12. הייתי שמח לפרגן למוסקרה מכל הלב אבל משהו שם מרגיש לי פישי מאוד. הוא מצוין על קו השער (ויש לציין שרוב הבעיטות שנבעטו היו בטכניקה נמוכה של היריב, זוויות קשות או על השוער). בלט לעין חוסר ביסודות- משחק גובה, הדיפות לאמצע, השמטה או שתיים. למרות הנתונים היבשים מהמשחק, לא התרשמתי
  13. שמח שיש משחק. מדינת ישראל חייבת לחזור לסוג של שגרה איפה שאפשר
  14. מעבר לזה הייתי שולח לו פרחים כאות תודה על ההתייצבות החד משמעית וסליחה שהיריבות הספורטיבית זלגה למחוזות האלה.
  15. היה צריך להפסיק מזמן. מוכרחים להפסיק היום.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.