Jump to content

הילד בן 30

משתמשים רשומים
    30
  • Last visited

Everything posted by הילד בן 30

1. אבל הוא התחיל מהנתון שהם ספגו הרבה (34 לא 40) אז איך אתה חוזר לטיעון של "היתה להם הגנה טובה"?
  2. לא אוהב את משחקי השוערים האלה. החלטת שמוסקרה השוער הראשון שלך- תן לו. וואלה אני מקווה שיש פה עניין של כשירות.
  3. מבאס שקיקו לא בעניינים. אנחנו צריכים אותו ממש, וכן הוא היה רע להחריד מול חדרה.
  4. אני דווקא חושב שמוציאים עכשיו עצבים על מוסקרה. לא עילוי אבל הרגיש לי במגמת עליה ושבאופן כללי עדיף על משפתי. והאמת? זה מה שכולכם חשבתם עד לפני שבוע.
  5. כבר ברור לחלוטין שהאליפות תוכרע על עומק הסגל. לדעתי אנחנו לא פייבוריטים יותר
  6. אם כבר הזכרתם אם היום הזה קחו 10 דקות ותשמעו את המהפך בלייב. מרגש מאוד. לא בשידור- החמצה של שלומי אדרי מול שער ריק.
  7. כי למנצסטר יונייטד יכול להיות פרגוסון ולמכבי תל אביב לא. כדאי לשחרר מהקונספט הזה
  8. פיבן היה חייב לעזוב. זה בסדר. נכון שבדיעבד הוא היה מקבל במה העונה אבל אף אחד לא יכל לצפות שדברים יתפתחו ככה והוא לא יכל להמשיך להיות הבלם הרביעי שלנו
  9. ולכן היה עדיף לנסות להביא שחקן בקליבר אחר לדעתי. לא יודע מה היה מרחב האפשרויות לאור המלחמה ומה עוד מנסים.
  10. אני לא רואה איך אנחנו עוברים את זה בשלום. הגנה שייקית מאוד, קישור עם סימני שאלה, כנל לגבי משחק הלחץ. אין לי הרבה טענות ספציפיות להצבות פרט לזה שייני היה חייב לפתוח בלם.
  11. דווקא מרגיש לי פחות שייקי גם ביציאות, גם בהדיפות וגם בגובה. אולי היה עניין של ביטחון במשחקים הראשונים.
  12. אני חושב שקין טעה כשלא נתן לו לשחק יותר במקום זהבי, כשהיה אפשר והיינו מובילים 3-0 זה כבר לא קורה יותר וזה קשה. אחרי שאמרתי את זה- שחקנים צעירים גם צריכים לדעת לנצל את ההזדמנויות שמקבלים. ככה זה עובד ויעבוד. מצבו טוב, אין פריצה, אין יובאנוביץ, הוא המחליף הראשון בהתקפה בעונה עם עומס משחקים פסיכי וחלוץ בן 36. אבל הוא צריך להראות יותר בזמן שהוא מקבל כדי שלא יביאו לו שחקן על הראש. אם אני בן מנספורד ויש לי על השולחן איזה מלמד אני מתלבט.
  13. בחיים לא תמיד יש הזדמנות שניה ושלישית.
  14. התחלתי לצפות לקראת המחצית ולקח לי עמוק לתוך המחצית השניה להפנים שביטון ויוני על המגרש. היכולת של שניהם להיעלם לדקות ארוכות זו בעיה
  15. מכבי נוטה להיות שמרנית ברכש בעונות של חוסר וודאות כמו זו. מאסון עוזב אז מניח שיגיע תחליף כי ממש חייב לא הייתי בונה על הרבה מעבר
  16. יש לו אחלה אינסטינקטים והוא צובר ביטחון, הוא לא יתן לנו את המשחק מאחור של דניאל פרץ וזה בסדר.
  17. לא הייתי בפורטו ריקו או מקסיקו אז לא יודע להמליץ. הטבע בקליפורניה מהמם. תגגל national parks california ותחליט...
  18. אין הרבה מוצרים שאני היום משלם עליהם נומינלית 20% פחות מלפני עשור. מול העליה במחירים על משחקי הבית של מכבי אני חושב שאנחנו נוטים למהר לשפוט, פרקטית המחירים פה סבירים מאוד. (אגב לפעמים מגיע חרם, כמו במקרים שיש מחיר מיוחד לאוהדי מכבי)
  19. הייתי ממליץ להימנע ככל האפשר מביקור בערים (מקסימום יום-יומיים בסן פרנסיסקו) על LA בגדול אפשר לדלג. יש המון טבע יפה לאורך כביש אחד אבל הרבה יותר יפה משם כמה נשיונל פארק בחלק המזרחי של קליפורניה. בכל אופן המרחקים גדולים ואי אפשר לעשות טיול כוכב או יותר מדי הלוך חזור. לכן הייתי לוקח בחשבון לפחות 200 דולר ליום אם אתה רוצה רכב ומקומות לינה. וגם זו כנראה הערכת חסר.
  20. קליפורניה מדינה גדולה ויקרה, שאם אתה רוצה להינות ממנה אתה צריך להיות בתזוזה, כך שקשה לי להאמין שיהיה לך בייס ליין טוב. מוזמן לפרט יותר לגבי "יש איפה לשהות" ומה אתה רוצה לעשות. יש טבע נדיר בקליפורניה ואפשר להינות ממנו ממש אבל זה לא זול.
  21. הציפיה שמחירי הכרטיסים יישארו ללא שינוי היא מופרכת. למעשה, זה אולי הרכיב שהתייקר הכי מעט ביחס למדד בעשור האחרון, מה שהופך אותם לזולים ריאלית ביחס לעבר. יתרה מכך, הלכתי לראות מחירי כרטיסים למשחקי חוץ מלפני עשור (חזרתי לעונות 12/13 ו13/14) ושילמנו 80-90 ש"ח לרוב המשחקים. כך שעשור אחרי אנחנו משלמים פחות! נומינלית וודאי ריאלית. לא רוצה להוציא את הרוח מהמפרשים לצדיקים כמו אחים לסמל שאני באמת אחריהם באש ובמים. השאיפה לקיבוע במחירים בעולם שבו שכר ומחירים משתנים כל הזמן הוא לא סביר.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.