Jump to content

הילד בן 30

משתמשים רשומים
    30
  • Last visited

Everything posted by הילד בן 30

1. אחלה מאמן שבעולם, כל מי שלא רוצה אותו שיסתכל על השמות הבאים: טון קאנן, יוסי מזרחי, אבי נמני, ניר לוין,שלמה שרף, אלי כהן ועוד.. וואלה, שישאר פה כמה שירצה
  2. אמנם אחת בלילה, אבל תקרא את הודעת-הפתיחה
  3. צודק לגמרי. עשה כמה פעולות יפות
  4. שיהיה מלך שערים. מגיע לו
  5. נכון. אבל בגלל שהדירוג שלנו עדיין לא יותר מסביר, צריך עוד עונה עם קצב צבירת נקודות כמו של השנה. זו משימה כמעט בלתי אפשרית בצמפיונס
  6. לא ברור למה צריך להשלים עם זה.אני לא הייתי מעלה על דעתי לרסס חנות של הפועל...
  7. כשאני מסתכל על זה בפרספקטיבה של 16 שנים, זה לא משמח. ממש לא.
  8. לא הבנתי איפה אתה סותר אותי. אם אפואל לא לוקחת אליפות, בסיבוב השלישי כשתהיה מדורג, הקבוצה הכי טובה בלא מדורגות הופכת להיות מדורגת כמוך, וכך אתה לא יכול לקבל אותה. כלומר ירדה היריבה החזקה ביותר (במדד הדירוג כמובן) שיכלת לקבל במידה והיית מדורג. לכן גם אם אתה מדורג וגם אם לא, כמה שיותר קבוצות שמעליך בדירוג שלא יקחו אליפות ויעופו בשלבים המוקדים זה טוב לך. לקוות שתקבל אותה בהגרלה? ספקולטיבי מדי. במיוחד שיש לך שני שלבים עד אז ולה יש שלב אחד.
  9. בדיוק בגלל זה זה רלוונטי.זה מעביר קבוצה חזקה מהלא מדורגות למדורגות...
  10. מאוד מעניין מה יהיה הפתרון הזמני לשתיים האלו, שעלולות להפוך ל3 שנים
  11. יש לנו מספיק שחקני קישור לא תכליתיים מול השער.טבח מיכה איינבינדר מיטרוביץ אלברמן. חסר לנו שחקני קישור שנותנים תפוקה. גונזאלו עם כל החיבה לא כזה...
  12. מה שמעצבן שלא היה משחק גדול של הפועל ממש לא
  13. אחחחח... אם גם לנו היה עומר דמארי.
  14. נכון.מרחם בעיקר מזה שמצפים ממנו להושיע בברוך שכזה
  15. לכל החיים בסרט. אין מה להכניס את זהבי, אין לו מה לעשות. חבל שיפצע
  16. רציתי להגיד לא נורא, יש אליפות. ואז נזכרתי שזה דרבי. ואז נזכרתי שלא נורא, יש אליפות. רק שלא נתבזה יותר...
  17. מזכיר לי את ימי הדרבי השחורים
  18. רק לא לבלבל פה. זה שהם זרים לא עושה אותם לטובים או למטמיעי רמות מקצועיות כמו אוסקר בשיטת המשחק והכושר הגופני וסוזה בטקטיקה. מה שעושה את אוסקר סוזה וג'ורדי כל כך טובים מעבר לאישיות שלהם זה שהם למדו בבתי הספר הכי טובים והיו בפרונט של הכדורגל העולמי מספר לא מבוטל של שנים.
  19. אוקיי אז תתכונן לקיזוז..שתי עונות אח"כ לפיינל פור עם אליפות במשחק אחד. תחרות טובה גם למכבי. אתה צריך להאמין ביכולת של הקבוצה שלך להיות דומיננטית גם כשיש לצידה יריבות ראויות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.