Jump to content

הילד בן 30

משתמשים רשומים
    30
  • Last visited

Everything posted by הילד בן 30

1. מזל טוב. למי שתהה למה העלו אותו שנה שעברה בדרבי שהפסדנו... כולנו אמרנו למה הוא מכניס אותו בשלוש אפס. הרי לכם
  2. יש למועדון הזה קרמה רעה. מזכיר את עשר השנים הרעות שלנו. לא משנה מה הם עושים. רכש מצוין, אצטדיון, המון מנויים, צוות זר. כלום
  3. שוב זה בוודאי פחות מזיק מיידית מצריכה של דיאטה עתירה בפחמימות או שומנים. אבל זה בוודאי לא נכון עבור דיאטה עשירה בחלבונים ודלה בפחמימות(וזה קורה לא מעט), ופשוט לא נכון בכמויות וגילאים מסוימים. ראה כתבה הבאה:http://www.healthline.com/health-news/food-high-protein-diet-increases-mortality-risk-030414 יש שם גם קישור למאמר. אתה יכול לדפדף אחורה ולמצוא עוד מאמר בנושא. בקיצור, אנשים זורקים פה ססמאות, או דברים שהם שמעו בערך, בלי לקחת אחריות על המלצותיהם. כל מה שאני אומר הוא שמוטב שמי שלא מבין שלא ימליץ. וזה שמישהו התנהג כמה חודשים בצורה מסוימת ו"לא קרה לו כלום" זה בטח לא הסבר מאחורי המלצות. זה בערך שקול לעישנתי חמש שנים ולא קרה לי כלום.
  4. אנשים לא מבינים פה שאני עושה על עצמי ולא קורה לי כלום זו ממש לא טענה. יש דברים שעושים ככל הנראה נזק לאורך זמן. יש מחקרים שמראים שכספית ואלומיניום מגדילים את הסיכון לחלות באלצהיימר. כנראה שלא תראה את זה קורה לך. לעניין החלב, אכן לחלק גדול יחסית באוכלוסיה יש רגישות מסוימת לחלב (ליתר דיוק ללקטוז) שלפעמים לא מודעים לה זמן רב, ויכולה להיות עם תסמינים קלים יחסית כמו נפיחות. יש גם הטוענים שכיוון שחלק פרה נועד לגרום לצריכה מהירה של עגלים ולכן מכיל כמויות גדולות של ההורמון igf-1 שכיוון שהוא מעודד גדילה חוסר בקרה עליו עלולה ל"לעודד" ****. האם הפסקתי לצרוך חלב וטונה? לא! אבל להערכתי האישית הכל עניין של מינון. האם הייתי אומר שמי שאומר להפחית בטונה ולהימנע מחלב מדבר שטויות? ממש ממש לא. כנ"ל בעניין צריכה מופרזת של חלבונים שהערתי עליו קודם. קחו בחשבון שכל מה שאוכלים יש לו השלכות.
  5. וואוו. אחרי שהסבירו לו שיכול להיות נבדל גם כשהשוער לפני שחקן, הוא שאל אם מותר לו לגעת ביד. פרייסלס...
  6. כן רק שהשעון לא קופץ. הוא חוזר אחורה. אז אם הוא עובד משתים עשרה עד שתיים הוא בעצם עבד שלוש שעות. לדעתי אין פה בכלל שאלה. עבדת שלוש שעות ישלמו לך עבור שלוש שעות.
  7. בעיקרון כל צריכה של דיאטה עתירה בפחמימות/חלבונים/שומנים לאורך זמן, יש לה השפעות שליליות. הייתי נזהר מאד עם זה. סתם לדוגמה מאמר ריוויו על צריכת דיאטה עשירה בחלבונים. http://www.hindawi.com/journals/isrn/2013/126929/ כמו שאתם יכולים לראות יש הרבה תופעות שליליות.
  8. יוצא לי לנהוג בערך שעתיים ביום. די נמאס לי לשמוע מוזיקה ורדיו. חשבתי להתחיל להאזין להרצאות עם עדיפות למדע/מדע פופולרי, אבל פתוח לנושאים נוספים. מכירים משהו? אפילו הרצאות בסגנון טד תופס. ההרצאות צריכות להיות בעברית כי בכל זאת אני צריך להיות מרוכז בכביש.
  9. למרות שהגול שלו היה פוקס, אוסיף ואומר שנראה שהוא שיפר את החדות והדיוק
  10. לא מצליח להבין למה הספורט תמיד מגיע למקומות האלה.
  11. הסטטיסטיקה לא טועה ובמקרה של הללי גם לא מתיישרת
  12. אשאל שוב, כי אני עוקב רק מפה. השופט נתן 3 פנדלים לב"ש?
  13. בניון לא צפוי להיות כשיר. http://sports.walla.co.il/?w=/157/2793617 מתלבט אם זה טוב או רע
  14. יש באיקאה מטריות צהובות כחולות ענקיות ב15
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.