Jump to content

הילד בן 30

משתמשים רשומים
    30
  • Last visited

Everything posted by הילד בן 30

1. כמו שאומרים אי אפשר לעבוד על כולם כל הזמן. פה ציפיתי מגורדי שהתרשם ממנו שנה שלמה, להנמיך לפאקו את הציפיות. שנה הבאה שנת מפתח מבחינת מכבי בנושא הזרים
  2. נכון, אבל מה שקורה זה אחרי שמשאירים רק את הקולות ה"כשרים", מחלקים אותם ב120 ואז כל מפלגה מקבלת שברירי מנדטים, כדי לעגל את המספרים יש את הסכמי העודפים. כך נוצר מצב שלמשל הליכוד יכול "להשלים" מנדט מהסכם העודפים שיש לו עם הבית היהודי. עכשיו מוצע שאת החלוקה הזו יעשו ע"י הסכם בין כל המפלגות בגוש. נגיד אם כל גוש השמאל, כולל מפלגות שלא עברו את אחוז החסימה, יקבל 50 מנדטים, הם יתחלקו בין כל המפלגות שעברו את אחוז החסימה. מעבר לזה זה יצור מצב שאתה תדע מראש לאיזה גוש המפלגה שלך שייכת. אני חושב שהפתרון טמון איפשהו באיזור הזה.
  3. שמעתי ברדיו רעיון מעניין והאמת שאני גם חשבתי על משהו דומה. עכשיו לאחר שהעלו את אחוז החסימה הרבה קולות עלולים להיזרק לפח. הרבה אנשים לא יודעים, אבל קולות שלו עברו את אחוז החסימה הם כמו קולות פסולים. יכול להיווצר מצב שלמשל שתי מפלגות מאותו גוש מקבלות הרבה קולות אבל לא עוברות את אחוז החסימה (נניח ואלי ישי ועוצמה לישראל מקבלים סביב מנדטים כל אחת אבל לא עוברים). זה 6 מנדטים שירדו לגוש מסוים. זה יכול להוביל למצב שהיו יותר קולות לגוש מסוים אבל אחוז החסימה גורם לכך שרצון העם לא בא לידי ביטוי. התיקון שהוצע הוא להחיל הסכמי עודפים גושיים, שיכללו גם מפלגות שלא עברו את אחוז החסימה (למשל אנשים שרוצים להצביע אלי ישי ידעו שאם הוא לא עובר הקול שלהם עובר לבית היהודי למשל), בסופו של דבר המפלגה הגדולה ביותר, בגוש הגדול ביותר היא זאת שמקבלת את הזכות להקים ממשלה. ככה אפשר אפילו להעלות את אחוז החסימה עוד קצת, הגושים ברורים עוד לפני הבחירות (אין הפתעות, הצבעת עבודה קיבלת ממשלה עם ביבי, כמו שהיה עם ברק), ועדיין כל אחד יכול להצביע לפי מצפונו.
  4. האמת נכון לגמרי, אני גם ביטלתי את ספורט 5+ אני לא מקבל מהערוץ הזה כלום, שלא נדבר על ערוצי "הפרימיום" של ספורט 5.
  5. לגמרי מסכים שתמיד יבכו פה. הטענה שלי היא שזה לא אומר שאסור להעביר ביקורת. ובעניין הזה, אני באמת חושב שפאקו עוד לא ממצה אתה פוטנציאל של הסגל, מקווה שזה ישתנה.
  6. גם נכון ושוב זה שהקהל שלנו אימפולסיבי, לא אומר שפאקו חף מטעויות. אתה חושב שהוא ממצה את הפוטנציאל של הקבוצה? אני לא, אבל אני בהחלט מרגיש (וגם מקווה) שהוא איש מקצוע מצוין שלומד את הקבוצה ויעשה את השינויים הדרושים.
  7. נכון, אבל פאקו הוא לא רפא בניטז, אף אחד לא קורא לפטר אותו, אף אחד לא שורק לו בוז. פשוט ההנחה, שאם ג'ורדי מביא מאמן זר הוא פשוט תותח, כי ככה קרה בעבר, אז עכשיו בטוח פאקו תותח ואין לבקר אותו. לי מרגיש שפאקו מקובע לשיטה שלא מתאימה לנו כרגע, (גם אוסקר התחיל ככה), שמונעת ממנו לבטא את העליונות על שאר הליגה, כשאני מגיע למשחק ליגה אני לא מרגיש בטוח כמו שהיה אצל סוזה ובחצי השני של העונה אצל אוסקר. יתכן שזה עניין של זמן ויתכן שלא.
  8. משום מה זכרתי שזה נשאר אחרי הערעור, תודה.
  9. שאלה. גם בידיעות וגם אתרי ספורט נוספים, מצוין שהופחתה לנו נקודה. העונש לא היה אמור להיות שתי נקודות? כלומר הוא שתי נקודות אם לוקחים בחשבון את הנקודה שלקחו לנו על ה"תיקו" בדרבי, אבל זה לא היה בהתחלה בנוסף?
  10. בלי להתייחס לגופו של יוזר (עמיתקו), אני גם קצת בהרגשה שפאקו נישא פה על גלי ההצלחה של פאולו ואוסקר. האמונה שמה שהצליח עם פאולו ואוסקר יחזור על עצמו, ובטוח פאקו מאמן תותח ועוד רגע הקבוצה תתחיל לדרוס, לא בטוח שיש לה אחיזה במציאות. הקבוצה של אוסקר התקבלה לשיטה מסוימת, שהכי התאימה לה, היתה מאד מאומנת על השיטה הזאת ובכושר גופני רצחני. הקבוצה של סוזה היתה מאוד יעילה ןאינטיליגנטית החליפה שיטה במהלך המשחק וסוזה עשה נוקאאוט להרבה מאמנים. לצערי פאקו מקובע לשיטה, אך לדעתי היא לא מתאימה ואין עדיין את תחושת העליונות בכושר הגופני. אין מה לעשות, יותר מדי שחקנים נעלמים במהלך המשחק אצל פאקו, ויש לו כלים לא פחות טובים משהו לסוזה, ואין תחושה של עליונות.
  11. ולהשקיע בתשתיות בשביל ישוב קטן בנגב זה בסדר? ברור שיש גבול אבל זו דמגוגיה שמפלגת את העם
  12. כסף להתנחלויות זו כזו דמגוגיה. כל עוד השטחים האלה בריבונות שלנו, צריך לדאוג להם לחינוך תרבות שירותים כמו בכל מקום. זה מצחיק שמכניסים למשל עלות של אוטובוס ממוגן לחישוב השקעה פר ילד בחינוך כדי לנפח את החישוב בשטחים. או למשל משווים מועצות מקומיות ועיריות למועצת אזוריות בשטחים. שם תמיד התקציבים גבוהים יותר. הכל להוציא את דמות נער הגבעות המשנורר, די לשנאה!
  13. האמת יש פה כמה נתונים מדהימים: 1. הקהל שלנו לא באמת מייצג את העם בישראל. רק 5 מפלגות עוברות פה את אחוז החסימה. 2. הקהל שלנו לא באמת ימני. רק כ40 אחוז מהקולות הולכות למפלגות ימין. 3.ברור לי שזה לא המדגם הכי מייצג, הוא גם קטן מדי.
  14. היא האישה הראשונה ולכן ממוקמת גבוה (לא שהיתה לה תחרות)
  15. אולי ראינו ראיון אחר. במה שאני ראיתי, הוא נשאל על הפנדל וסירב להגיב על השיפוט. אמר שהיה משחק לא טוב, מה שנכון, ונתן קצת מחמאות לעמידה של הקבוצה שלו.
  16. לפני שחואן פאבלו נפצע, החזקתי בדיעה שצריך לתת לו להמשיך בשער עד סוף העונה כי אתה לא יכול להמר על שוער כשיש מאבק צמוד. חואן נפצע, ברק מחליף אותו בצורה יחסית טובה, ולכן אני עושה את מעשה הסטייקים ומקווה שיתנו לברק את המושכות עד סוף העונה. ילך טוב? להמשיך הלאה. לא ילך? מרציאנו
  17. אהבתי מאד את התגובה שלו על הפנדל. צריך להעריך מאמנים כאלה. חוץ מזה, משחק ראשון שלו,יש לו סגל מוגבל והוא רוצה לתת ביטחון לסגל. קצת נסחף, אבל בקטנה. בכל אופן זה לא שהם היו קטסטרופה, יכל בקלות להיגמר לכאן או לכאן. ובינינו שיחקנו עם 6-7 שחקני הרכב, לא עם הנוער.
  18. שיבלעו במהרה בקופת ההתאחדות, דרך בית הדין.
  19. הפתק הלבן נועד לכך שאם נגמר הפתק של המפלגה שלך אתה יכול לכתוב עליו. פתק לבן הוא קול פסול
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.