Jump to content

הילד בן 30

משתמשים רשומים
    30
  • Last visited

Everything posted by הילד בן 30

1. 1. לא זוכר קבוצה מביכה אותנו כל כך. 2. כנראה שלא בכל הרכב אנחנו מנצחים כל קבוצה. 3. אל תעזו להפיל את זה על חואן פאבלו, כולם היו כל כך חלשים, שאל תיפלו בפח הזה.
  2. למה אתה אף פעם לא יכול לדבר כמו בן אדם?אם אתה חושב שלגיטימי ליסוע שם 66 קמ"ש מעל המותר אתה הפופוליסט פה. זו מהירות סופר מופרזת, שכל תאונה קלה בה תהיה קטלנית. אפילו נשיקה קלה בין שני רכבים נתיב ליד נתיב תעיף את שניהם קיבינימט. ההודעה נכתבה כי אני דואג, סול בוי הוא בחור נשמה ורצוי שהוא וחבר שלו יורידו הילוך. כן, מישהו צריך לאפס את חבר שלו, ולפעמים צריך לקבל בום בראש. אם הוא היה נוסע 110-120 כנראה שלא היתה בעיה. הוא פאקינג נסע 156.
  3. שאלה, וורמוט סוחב צהובים מהפועל או שזה מתאפס?
  4. אחי, אני יודע שאתה לא מצפה להטפות. אני חושב שכדאי לחבר שלך לקבל עונש חמור. אולי ככה הוא ילמד, חייו תלויים בזה, לא פחות. ליסוע 156 בכביש של 90 זה טירוף. הוא צריך לקבל את שמגיע לו וללמוד מזה. מסכים עם העצה של החתול. תשמרו על עצמכם בכביש.
  5. לא מביא. אפשר וצריך להביא טוב ממנו. שוער לו רע, אבל יש לו טעויות מביכות ברמת המכירה. לעניין, מחליף את חואן פאבלו ופריצה, אם קרלוס חותם, משאיר אותו אבל מארגן לו גיבוי. ניקולה? תלוי בתחליף
  6. צודק לגמרי, אם היו רק משלמים להם זה גם היה משפיל? הם יכולים לקבל שחקנים בחינם, תכלס רווח שלהם. גם שילמנו יותר מסעיף היציאה וגם נתנו להם שחקנים
  7. לא מצליח לזהות בוודאות זה מי שנופל אחורה ברחבה?
  8. אחרי הנאחס פה, מקווה שהוא יחטוף רק אחד במשחק הבא
  9. נכון, אבל זה לא חכמה להעביר ביקורת בדיעבד. קצת חושש מזה שקרלוס ואלברמן שהם השלד בהגנה מבחינתי לא משחקים. אין חלוץ 9 אבל יש הרבה כלים התקפיים.
  10. מה אתם אומרים על אלה? http://m.zap.co.il/model.aspx?modelid=802499 http://m.zap.co.il/compmodels.aspx?modelid=592555
  11. תודה זיזו. אבל אני צריך לקנות. אם יש למישהו דגמים להציע או עקרונות אשמח.
  12. אני יודע. שמע, יש לי כבר בית משלי וצריך כל כמה חודשים, אז עד עכשיו הייתי משאיל, אבל נראה לי שזה הזמן לקנות. עוד שיקול הוא המשקל, אני די צנום
  13. מחפש לקנות מקדחה או פטישון. אין לי הרבה ניסיון בעבודה איתם אז אני לא יודע מה מתאים. אשמח לקבל המלצות. בעיקרון צריך לקדוח חורים בקיר ובתקרה. בעיקרון הממ"ד מבטון מזוין אז עדיף משהו שידע להתמודד גם עם זה. מוכן להשקיע עד 1000 ש"ח, בשאיפה לפחות. תודה
  14. אולי סוף סוף תפנימו שמכבי היא לא קבוצה שמייצגת את הימין (בניגוד לבית"ר כמובן). נראה לי כל העניין התחיל כקונטרה להפועל
  15. אם אתה יכול להוסיף, לך על לפטופ. מניח שאתה לא צריך שהוא יהיה לגמרי נייד וקל אז גם 15" יעשה את העבודה. באופן עקרוני אני מאד ממליץ על לפטופים של דל, אבל בתקציב שלך זה מעט גבולי. מוזמן לשלוח מפרטים בהודעה אישית. אם אני אראה משהו אשלח לך. אגב בהנחה שאתה מתכנת דברים יחסית פשוטים, אין בעיה לעשות את זה על כל מחשב.
  16. די מסכים, אבל בשביל שימושים כמו שהוא מציג כל מעבד i3 ומעלה ו 4gb ram יתאימו, רק קח בחשבון שתצטרך להחליף עוד שנתיים. באופן כללי מחשבים נייחים לאט לאט יוצאים מהשוק ונשארים בעיקר במשרדים ואצל אנשים מבוגרים
  17. כסף. אבל קח בחשבון שאתה שואל במקום הלא נכון. אני בכל אופן לא הייתי מפסיד כמעט 1500 ש"ח בשביל משחק. תחשוב על זה ככה, האם יש משחק (כולל דרבי רגל) שהיית משלם 1400 שקל על כרטיס? מניח שלא, זו בדיוק הדרך הנכונה להסתכל על זה
  18. אל תקח את זה אישית אבל הבדיחה הזאת מיצתה את עצמה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.