Jump to content

הילד בן 30

משתמשים רשומים
  • Content Count

30
  • Last visited

• Days Won

4

Everything posted by הילד בן 30

1. משחק אחרי משחק אחרי משחק.... אני בעד לאמץ. רק חבל שתקעו את זה בשיא הלחץ באירופה גם ככה.
  2. אגב ב"ש קבוצה טובה. איווניר חייב להכין את הקבוצה לגמר גביע!
  3. מסכים לגמרי. הוא לא שוער רע, אבל כמה שהוא שקט ונותן שקט להגנה אני לא רואה אותו מביא לנו נקודות.
  4. אגב ראיתי את המשחק באינטרנט עם שדר ופרשן באנגלית (מה זה? מה הקשר?) ואפילו הם לא הבינו מה הולך עם האדום של ניבלדו. נו וגם אנחנו נשמח אם הפועל לא תנצח, למרות שהפסדנו. מה הקשר?
  5. אך אחד לא אמר שקרה משהו. לכל המעירים היערות "תירגעו" תירגעו אתם. כולנו פה מאחורי מכבי. אנשים באים לפורום כדי לפרוק. ויש מה לפרוק.
  6. סלחו לי האדום היה מצחיק. אני לא חושב שיש מישהו שיסכים שזה כרטיס אדום ראשון. על מה ולמה? פאול לגיטימי במרכז המגרש. עכשיו תמיד אנחנו אומרים חיימוב לא אשם, אבל אמנם הוא לא סופג גולים שהם 100 אחוס באשמתו אבל יש תחושה בהרבה מקרים ששוערים אחרים היו עושים יותר. ובכנות לא סטייק ולא נעליים אני חושב ככה מתחילת העונה. לגבי שאר המשחק, איווניר פשוט אומר ולא עושה, היה צריך לתת מנוח היום למדוניאנין לורד ולדהאן (או לפחות לאחד מהם), אין ספק שזה עניין של עייפות.
  7. מה אני אגיד לך, אני האחרון שיבוא בביקורת. אבל אם יש לך שחקןן כמו אלברמן שאתה יודע שיש ו כדורגל, אתה צריך להחזיר אותו לכושר לאט לאט. לא יכול להיות שאתה מסכן שחקן כמו דהאן ולא נותן לאלברמן הזדמנות.
  8. טוב זה ממש הזוי, אם כלוגסי פצוע, דהאן לא עומד על הרגליים, פונצ'ץ פצוע וייני בלם, אלברמן אפילו לא בסגל השיקול לא מקצועי. אחרת היו לפחות נותנים מנוחה לדהן או למדו.
  9. תגידו יש שוב פלייאוף עליון? עריכה: יש פלייאוף עליון ופלייאוף תחתון בלבד ( בלי אמצעי ובלי קיזוז). בקיצור יהיו משחקים בין הטוענות לכתר בסוף העונה, משחקים עם הרבה לחץ בואו נקווה שהשחקנים שלנו באמת גברים כמו שאנחנו חושבים. אפשר להיות מרוצים מפתיחת העונה. אבל עם זאת צריך להיות מפוכחים. זה טוב שאנחנו לוקחים נקודות נגד קבוצות קטנות אבל רק במחזור 11 תהיה לנו אינדיקציה אמיתית,שם נקבע יחסינו לאן
  10. אני דווקא מבסוט מדרבי בר"ג.... רק שתמוז יהיה פצוע, בלעדיו הפועל שווים לתחת.
  11. לא אם מכבי תקצה להם רק 2 שערים מאחורי השער, אם היא תחלק את המנויים בין הרבה שערים אוהדי הפועל גם לא יחשבו על לקנות כרטיס לשער בו רוב מוחלט של אוהדי מכבי.
  12. אין לרמת השרון אתר נורמלי? אני מצאתי אחד שעוד חושב שהם בלאומית, אולי זאת הסיבה שעוד לא פירסמו כלום.
  13. אז אני מבין שעוד לא יודעים מחירי כרטיסים?
  14. קונאטה לא כשיר: http://www.nrg.co.il/online/71/ART2/287/394.html?hp=71&cat=7101&loc=31
  15. דהן נופל היום מהרגליים. הרג אותו מוטי. שישחרר קצת דקות.
  16. כל משחק לגופו. העניין הוא שהצרכן צריך לשלם בארץ על ספורט כי אין אישור לתת לערוצי הספורט נתח פירסום. אם יפתחו ערוץ שמטרתו תהיה לשדר את כל מה שמחויב להיות בערוץ פתוח, ולערוץ הזה תהיה יכולת להשתמש בפרסומות, לדעתי זה יפתור את הבעיה. אני לא יודע איפה אתם חיים אבל 60 ש"ח ל-2 ערוצים זה יקר (ועוד תחשוב שכדי לקבל אותם אתה צריך לשלם על לפחות חבילת בסיס). מעבר לזה שכדי להיות זכאי לראות את כל הספורט המשודר בארץ תיאלץ להיפרד כמעט מ400 ש"ח בחודש. אז תפסיקו להגן על הסחטנים.... אם אתה רוצה לקנות רק את ספורט2 צריך לשלם להם 50 ש"ח על ערוץ בודד. או שפתאום מחליטים לשדר ב5+ לייב את גביע המדינה או משהו. אין ל
  17. הטענות הם לא לצ'רלטון (למרות שלגעתי גם המחיר שלהם מוגזם), אלא להתאחדות. שמע אני לא יודע אם אתה זוכר אבל ב2003 שלושה משחקים שודרו בערוצים פתוחים, בערוץ הספורט, לדעתי ערוץ 2 ועשר. שנה לאחר מכן התחילו משחקים בתשלום, דבר זה מרח את המחזור לשעות לא הגיוניות. הפופולריות של תוכניות הרדיו ירדה לאפס (שהייתי ילד כל המדינה היתה מקשיבה להם), ואין תכנית סיכום בסיום המחזור. אין לי בעיה שצ'רלטון ישדרו משחקים "פחות" אטרקטיביים שלא אמורים להיות משודרים. אבל ברגע שהם קונים זכויות שידור לאירופה ואומרים או שלא יהיו שידור או שישודר אצלי אני יכול להבין את המועצה שמתקפלת. אני בתור אוהד ל חיפה הייתי מתעצבן אם לא ה
  18. מתי ואיפה מוכרים? אגב איפה יערך המשחק בכלל?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.