Jump to content

הילד בן 30

משתמשים רשומים
    30
  • Last visited

Everything posted by הילד בן 30

1. שני הפרקים הראשונים היו סבבה. עכשיו ראיתי את השלישי והיה ממש משעמם. זה משתפר?
  2. שמעתי ברדיו ששיר צדק אמר שאיזי ידרוש עליו מליון וחצי שקל השבחה. לא בשמיים...
  3. סומך סומך.... אבל 4-2-4? אתה בפיפא 95? או שדואו זה אלישע? חואן זיו קרלוס טיבי שרן אלברמן נוסא ערן טבח פריצה מיכה
  4. כל כך אוהב בנושא הזה את הקטע שיורדות הנקודות גם בלי שנשחק
  5. אני חושב שמתישהו נצטרך לחזור לצוות אימון ישראלי. יהיה קשה לתפוס תותחים לנצח, בטח שבתדירות כל כך גבוהה, המערכת צריכה להתכונן לזה.
  6. למזלה של תל אביב, היא בערך הכי רחוק שאפשר להיות ממוקד הרעידה, שלא נדע כמובן
  7. כל מה שמכבי רוצה להעביר, היא רק צריכה לגרום לקסקט לרצות. בוצ'ה.
  8. ברור שזה מעיד על ראיית משחק. משחק גובה טוב- יש. ראיית משחק טובה - יש. שאלו שתי התכונות החשובות ביותר לקבוצה דומיננטית, כי לא צריך פנתר סופר אתלטי שבועטים לך לשער פעמיים במשחק, אלא שוער שיקח מצבים נייחים ושידע לסגור מתפרצות. את אלה חואן עושה בצורה טובה. לגבי משחק הרגל- שוב הוא לא גרוע, תנסה לחשוב האם אי פעם מדדת שוער על זה לפני אניימה? לא! כי אף שוער לא נמדד בזה, שוער סביר מקבל כדור תחת לחץ ומעיף אותו קיבינימט, במכבי מאז אוסקר השוער מתבקש לסייע בהנעת הכדור, אז כן הוא טועה, אבל וואלה אם תתן לי 3 גולים שספגנו בגלל משחק הרגל שלו מאז שהוא פה אז אקבל את הטענה שלך. אבל האמת שזה הוראה של מאמן ויהיה לך קשה מאוד למצוא שוער שטוב בפרמטר הזה כי מעט שוערים נמדדים בו. נכון חוא"פ לא וירטואוז, לא אתלטי מדי ולא פנתר ולכן היה לו קשה יותר באירופה. אבל לצרכים לליגה הוא מצוין. עכשיו נחזור לדיון- האם אפשר להביא טוב יותר? כנראה שכן. האם הסיכוי גבוה? סביר. האם בעונה שמחליפים חלק משחקני ההגנה, את מרבית הזרים ואולי צוות מקצועי כדאי לעשות שינוי כזה? לא בטוח לכן כל החלטה שג'ורדי יקבל (פרט ללהביא שוער ישראלי אוברייטד) תהיה טובה בעיני.
  9. פשוט לא מסכים. הסיבה העיקרית שנפלו עליו היא כי אין לו הצלות וירטואוזיות וכי הוא מרבה להשתתף במשחק הרגל של הקבוצה אז בערך פעם במשחק הוא מעיף החוצה ופעם בשניים מסבך שחקן. אבל, הוא לא מקבל מספיק קרדיט על היציאות המצוינות שלו כ"בלם נוסף" ועל משחק הרגל שלו, במעל 80 הופעות אכן היו לו 4-5 משחקי נפל, שאני מאמין שיהיו לכל שוער. פרט לכך אין לי ויכוח מהותי איתך. אפשר להביא שוער טוב יותר. אבל לא אתבאס אם ג'ורדי יחליט שבשביל יציבות הקבוצה את ההימורים הוא לוקח בעמדות דחופות יותר. מה שכן, מאד אתאכזב אם לא ישאילו את ברק לוי, מבחינתו its now or never
  10. עזוב את האדום, למה העבירה המטומטמת הזאת? גם אם אין לו צהוב מי עושה את הפנדל המיותר הזה? ועדיין, הייתי משאיר אותו בסגל בלי לחשוב פעמים
  11. לא מסכים, אותו חואן פאבלו וגם דודו אוואט היו שוערים לגיטימיים בליגה הספרדית. אתה רואה את כל השוערים הזרים שדורכים פה בקבוצות אחרות.... אז נכון לנו יש יותר אמצעים, אבל בוא לא ניסחף.
  12. ועדיין, על הנייר, עד המפגש איתם, יש להם שני משחקים (ביתר ומכבי פ"ת) שהם אמורים לנצח ולנו יש מפגש אחד (חיפה חוץ) עם סבירות גבוה למעידה. התרחיש שאנחנו מגיעים לב"ש עם פער 5/6 הוא בהחלט סביר.
  13. בסדר, אם היה היום איזה אניימה בבני יהודה (לא באמת אניימה אלא שוער זר שעשה פה עונה טובה) אז בלי לחשוב פעמיים. אבל אין, לא זר ולא ישראלי. מה שאומר או חוא"פ או הימור. שוער שלם לא נקבל פה, אם הוא אתלטי בעל תגובות מהירות הוא ילקה במשחק הגובה או הרגל וכו'. לחואן יש משחק גובה טוב בהחלט תורם לסטטיקסטיקה של ספיגת השערים הנמוכה יחסית של הקבוצה, הוא משחק "בלם נוסף" בצורה מצוינת,ויש לו משחק רגל סביר. הוא לוקה בתגובות מהירות ולא ניחן בפנתריות מרשימה בלשון המעטה. עכשיו צריך לחשוב מה הסיכוי שמה שיבוא יהיה טוב ממנו. סיכוי לא מבוטל, אבל אם תיפול עם השוער די הלכה העונה... מנגד, בכל אופן יצטרכו להמר או שנה הבאה או השנה. בקיצור, מה שגו'רדי יחליט, אני אופטימי.
  14. כל מי שחושב שקל למצוא שוער זר שיתאקלם היטב, אני רק מזכיר פה את השם אדם וזר (וכן אני יודע שההודעה שלי נגועה בדמגוגיה, אבל הסיכון כל כך גדול שזה משתק).
  15. באופן עקרוני אם ג'ורדי ירצה השלד ימשיך. אני מאמין שעוד יש התלבטות לגבי קרלוס, חואן והסרבי. מעריך שלפחות אחד מהם ישאר בניגוד למה שכולם חושבים. מחליף לייני ולפריצה אלו העמדות הראשונות לדעתי שג'ורדי יחפש, השאר יהיה בהתאם להחלטות של שחקנים שעלולים לעזוב (טיבי, זהבי, טבח ועמבה) ליכולת להביא זרים טובים יותר מקרלוס חואן ומיטרו וכמובן למכסת הזרים.
  16. למיטב הבנתי שפונגין כשיר כבר לא מעט זמן. אני טועה?
  17. לכן הייתי עושה את המהפכה לאורך שנתיים. עכשיו מחליף מה שחייב קרי מגן ימני וחלוץ ועוד עמדה אחת מבין קשר סרבי, בלם ושוער. השאר יהיו חיזוקים להרחבת הסגל. שנה הבאה ובינואר מחזק את שאר העמדות
  18. שמע אני מהתומכים של חואן. אבל קאלה נתן פה עונה פנטסטית. לגבי יבריץ סייגתי ב"יש אומרים" אבל נראה לי שבאופן כללי היכולת די דומה, (גם יבריץ' אגב סבל מאפס אנד דאונס). חוץ מזה שבין שורה לאניימה לא הגענו לכלום. אגב, מסכים איתך שלחואן יש את משחק הגובה הטוב ביותר מאז שורה, ויש לו חלק גדול במיעוט השערים שהקבוצה סופגת.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.