Jump to content

הילד בן 30

משתמשים רשומים
  • Content Count

30
  • Last visited

• Days Won

3

Everything posted by הילד בן 30

1. שלום, אני מאוד מאמין באפקט הפרפר למי שלא מכיר בפשטות מדובר בכך שכל דבר קטן משפיע על ההמשך... מה לדעתכם היתה נקודת הכשל בעונה הזאת... שאם היתה משתנה אולי עוד היינו מדברים חזק בצמרת. אני נוטה להאמין שזה היה המשחק נגד רמת השרון המחזור אמצע השבוע הארור אליו הגענו בביטחון ומאזן מושלם בליגה. מאז הביטחון ירד וחלה ירידה עקבית ביכולת.... אחח.. אם רמת השרון לא היו מבקיעים את השער הלא ספורטיבי (ניבאלדו שכב פצוע) ואם הוא לא היה מקבל אדום.. אולי היינו היום קצת יותר למעלה? נכון, יש והיו הרבה בעיות אחרות, אבל באמת שעם ליגה כל כך חלשה וסגל כל כך מוכשר שיש לנו יכלנו עדיין להתגבר על הבעיות הללו. מה דעתכ
  2. השאלה שאני מתחבט בה מאיפה באה היכולת? הרי אי אפשר לומר שזה מקרי.... זה פער עצום, מאז האליפות הקודמת קודמת של חיפה אני לא זוכר פער כזה במקום ראשון. מצד שני אני כל פעם מסתכל על הסגל שלהם ומשפשף עיניים... השוער שלהם היה השוער השני של השוער השני שלך... השחקן המוביל שלהם עזב אותם שנה שעברה. על רוב הבלמים שלהם לא שמעתי, וזה שכן (חסארמה) משחק לא בתפקידו הטבעי, ואף פעם לא היה מהמצטיינים. אמנם הם הביאו מגן שמאלי נדיר (מאטוביץ'). ויש להם צמד חלוצים לא רע (אזולאי ואבוחצירא)... אבל מפה ועד לקרוע את הליגה.... באמת מוזר.... תמיד אמרנו שצריך לראות איך הם ישחקו אחרי הפסד, אבל הם פשוט לא מפסידים...
  3. זהו שמי שנותן את המחץ בהתקפה זה דווקא קולאוטי. בזכות התנועה שלו משחק ההתקפה זורם. שמעו אליפות כנראה שלא ניקח, אז איזה סיבה יש לא לעלות בהרכב הזה עד סוף העונה?
  4. תפסיקו עם המנטרה הזאת. הנהלה יכולה לקבוע הצלחה לטווח הארוך. לטווח הבינוני והקצר אנגלידים לא החטיא אתמול 6 מצבים של שער וחיסל את העונה סופית. הוא גם לא קבע את ההרכב. דווקא חשיבה לטווח ארוך עוד יש איכשהו להנהלה (השקעה בנוער, מנהל מחלקת נוער...) נכון בחודשיים האחרונים נראה שהם לא מקבלים החלטות נכונות, אבל נחכה ונראה. ושוב לדוגמה של הפועל, הם עם אין הנהלה והנהלה מסוכסכת שאחד מחתים והשני לא, ובתי משפט, ושיא הבלאגן שיחקו מעולה שנתיים. אז זה לא מה שקובע, כמובן שמחסור ביד מכוונת יכול להשפיע לטווח הארוך, אני לא אומר שלא. אבל מהמחמאות שהעפתם על גולדהאר בתחילת עונה (מיטשענק זוכרים?) עד לבכי על מצ
  5. אוקיי אז שכל אלה שהמליצו לי להתאבד או על פסיכולוג רק שיגידו לי איזה מאמן פנוי יש בשוק שיודע להתמודד עם הלחץ במכבי? שהביא קבלות בעבר? שראית שיש לו סגנון משחק? מאז קלינגר עברו במכבי לפחות 6 מאמנים (אני מניח ששכחתי אחד). ואלה שכתבו "בגללל שלקחנו אליפות?" אז כן! זו שאלה רטורית? אולי לקחנו אליפות מקבוצה שהיתה טובה מאיתנו בכמה רמות? ולפני שאתם ממליצים בחום על שום, אז זה שחיפה לא לקחה אליפות באותה עונה זה נטו הכשרון של קלינגר מול שום. אז נכון קלינגר העיף את נמני ובנין והחזיר אותם. נכון בעונה האחרונה מכבי נראתה רע. אבל מכבי צריכה מאמן עם קבלות. קלינגר כזה.ומי שמאמשים את ההנהלה בכל ההפסדים
  6. מבחינתי הכי טוב שיש כרגע בשוק. http://www.one.co.il/Article/193361.html
  7. מי שטוען שהשחקנים שלנו לא טובים שיסתכל איך היללו פה שנה שעברה בדיוק את אותם שחקני הגנה כשהיינו ההגנה הטובה בליגה בערך עד אמצע העונה. השחקנים עצמם זו לא הבעיה. הבעיה האמיתית היא שלפעמים משחקים 3 שחקנים קדמיים שלא עוזרים, מה שקורה שהשחקן הראשון ששומר באגפים הוא מגן (וזה לא שלמגנים שלנו יש משחק הגנה מושלם). עברת אותו או העברת כדור דרכו, שחקן מול השוער. וזה קורה בלי סוף. ומי שבאמת חושב שהבלמים של ק"ש טובים יותר מהבלמים שלנו.... אז אני לא חושב. וגם אם כן ההבד לא צריך להיות כזה גדול. זה בתוספת העובדה שיש לו 2 שוערים לא רעים, אבל אף אחד מהם לא מביא נקודות במו ידיו. ככה תגיעו ל21 שערים חובה ב1
  8. מצחיק איך תמיד מתגעגעים למי שחסר. מאיוקה רק בעונה השניה הראה ניצוצות אבל היה חלוץ שממעט לכבוש... לדעתי לפחות לקונאטה יש יותר פוטנציאל
  9. באמת שלא האמנתי שאני אעלב ככה אי פעם מאוהדי מכבי. מה הסיפור שלכם? מי דיבר על קונפליקט נמני דגו? וואלה לי זכורה היטב התמונה של דגו יוצא מאימון בוכה אחרי שקיללו אותו כל האימון. וכן כולנו יודעים למה קיללו אותו. ואני חושב שזה לא היה במקום. חיפוש קצר מעלה את זה: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2724337,00.html או זה (שזה גם מעונה אחת אחרי האליפות: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2901317,00.html ווואלה, בעונת האליפות גרתי 4 שעות נסיעה מת"א, ולא הגעתי למשחקים באופן קבוע אז אם בלבלתי והתחילו לקלל את דגו רק חודשיים אחרי האליפות, אז אני מתנצל אבל זה באמת לא עקרוני. קיללו פה ש
  10. שמע באמת רציתי להגיב לעניין אבל החלטתי שזה פחות חשוב. לא ברורה לי הסיבה שבגללה אתה מתבטא כלפי מישהו שאתה לא מכיר בצורה כזאת גסה וגועלית. הגעתי לפורום כדי לשתף דעה ולא התנפלתי על אף אחד, תמיד אני מביע את דעתי בנועם. גם אם יש לך ויכוח איתי, אין שום סיבה שתרד לרמה הזאת. ואתה עוד מעז להגיד לי שצריך להעיף אותי מהפורום? תסתכל במראה אדוני. למרות הכל, חנוכה שמח.
  11. 1. לא מצחיק. 2. זאת ההשוואה הכי לא רלוונטית, ראשית בגלל שדגו היה בורג הרבה יותר משמעותי מהליצנים שציינת ושנית כי אותם לא קיללו למרות שהם הצטיינו... לא כואב לכם שדגו צריך לסבול את כל החרא שלכם כי הוא היה במשבצת הלא נכונה בזמן הלא נכון? אם יש משהו שאני לא סולח עליו לנמני זה למה הוא לא דאג שכל השפוטים שלו ביציע יפסיקו את הזיון הזה שהיה פה...
  12. אם היום הייתי שחקן כדורגל והייתי קורא את הנושא הזה בחיים לא הייתי בא למכבי. איך יכול להיות ששחקן מצטיין, שהוביל אותנו (כן, יחד עם נמני אל תתבכיינו), לאליפות מקבל קללות מהקהל (ועוד בעונה של אליפות WTF?!?!?) לי זה מאוד חרה אז וזה מצער אותי גם היום. ואל תבלבלו את המוח על זה שהוא עבר להפועל (כי קיללו אותו גם לפני), או על זה שיש לו אבא מעצבן (כי אבא שלו לא היה עשירית מיעקב בוזגלו ואת בוזגלו לא קיללו), וכי קיללו אותו רק אחרי שהוא תפס לנמני את המקום בהרכב. אז מה לעשות? יש בינינו בקהל אוהדים כפויי טובה וחארות, היו ישנם ויהיו. אף אחד לא אומר שצריך להתצל בפניו כי הוא עבר להפועל או משהו.... אבל ב
  13. חבל לי על מוטי איווניר. אני מאמין שהוא היה מוציא אותנו מהבוץ...
  14. יאללה ניצחון מקפיץ אותנו למקום רביעי... הפסד באמת סוגר את הבאסטה. זמן טוב להתאושש.
  15. ה"ליצן" הלא הוא שטראובר היה מציל אותך ומביא לך נקודות (לצד טעויות מביכות, אני מסכים). לא חיימוב ולא ברק לוי ברמה הזאת עדיין של להציל משחק. ראינו את איינוגבה ואת אדל אפילו, שלא להזכיר את אניימה, שוערים שבכל משחק מצילים גול בטוח ולפעמים מחזיקים את כל הקבוצה. לנו אין שוער כזה. לשטראובר היו תקופות כאלה. אבל חשוב להבין שכרגע אנחנו עם שני שוערים ששניהם לא טועים הרבה אבל גם לא מביאים נקודות. לי אין ספק שעם שוער ברמת אניימה/איינובה או אפילו קאלה בעונה הטובה, היו לנו היום בקופה עוד 2-6 נקודות. כי כל ה"גולים הטיפשיים" את חלקם שוער מצטיין היה לוקח. שוב, לא ממעיט מערכם של חיימוב ולוי. אבל שניהם זה
  16. אני, למשל, לא חיפשתי אותו. ודווקא עקבתי אחריו טוב טוב כל המשחק היום. והוא עומד וזה מעצבן. למשל קולאוטי לוחת בחלק הקדמי וברק במקום לרוץ עם השחקן הפנוי עומד. קולאוטי מתחנן אליו שיעזור בלחץ.... אז נכון לא צריך לקחת לו את הדברים המבריקים שהוא עושה, אבל גם לקחת בחשבון שהוא יפגע ויפשע מאוד במשחק הלחץ
  17. יש יכולת, המאמן לא מנצל אותה עד הסוף. וחסר מזל. קבוצה שהעיפה את פנאתנייקוס, נתנה משחקים מדהימים בתחילת העונה, שיחקה בצורה שובת עין ולב מחצית נגד בשיקטאש, ומשחק שלם נגד דינמו יש לה יכולת. ושוב, מי שקורא להעיף עכשיו את מוטי הוא פתטי.
  18. אתם שוכחים שהורחק לנו שחקן והיה משקוף. נכון זה בכייני אחרי 3-0 אבל פשוט המזל לא לצידנו כמו בתחילת העונה. שופטים ממהרים להרחיק לנו שחקנים ואין לי ספק שהיינו מנצחים את בני יהודה אם לא היו מרחיקים את פונצ'ץ'. אגב, הייתה על זה פעם גם עבודה סטטיסטית. שופטים בארץ ממהרים להרחיק שחקנים זרים. זו אותה תרבות שעושה תפריטי תיירים במסעדות. אנחנו כרגע סובלים מזה. אבל!אם מוטי יחזוא לשחק בשיטה של תחילת העונה והקבוצה תקבל שוב רוח גבית (מאירופה מדרבי ממשהו). הכל עוד פתוח. אל תזרקו הכל לפח. יש לנו כישרון. ותפסיקו לקרוא לפיטורים של מוטי, ועוד באמצע העונה. פתטיים
  19. לא יודע מה אתם רוצים מורד, אבל אולי צריך לתת לו קצת מנוחה והרגשה שיש לו מלחמה על ההרכב. אורי כהן חושך, ואל תגידו הוא עוד צעיר. זו לא הבעיה לדעתי.
  20. אני חייב לומר שאני רוצה לראות את דיא סבע מקבל צ'אנס. בזמן המועט שראיתי אותו משחק הוא נראה לי שחקן מצוין.
  21. חיפה בעונה עלובה. אם איכשהו היא תיקח אליפות זה בזיון. ובכלל לא שאנחנו כאלה טובים, אבל אם לא לוקחים השנה כשחיפה לוקחת 12 מ 27 נקודות! והפועל נראית כמו הצרות שלי, אז מתי?
  22. טוב, אין איפה להגיב אז אני אגיב פה. סוף סוף איווניר חסר למערכים של תחילת העונה עם שלישיה התקפית שכללה את קונאטה קולאוטי ודאבור, כל כך קיוויתי שזה מה שיקרה. אם איווניר ישכיל להמשיך לשחק בשיטה הזאת, נמשיך להיות טובים. פשוט כי כל פעם שהוא עיבה את הקישור נראינו רע (סטוק, בשיקטאש, חיפה, ק"ש), ואפילו אחרי החילוף של דאבור והכנסתו של לוגסי ראו את ההבדל. אני מקווה שזה מה שיקרה. מכבי צריכה לשחק במערך הרגיל שלה, כי אין מה לעשות אין לנו הגנת ברזל גם ככה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.