Jump to content

הילד בן 30

משתמשים רשומים
    30
  • Last visited

Everything posted by הילד בן 30

1. אין מצב. פשוט אין מצב שמכל הזרים רק חסר התחליף עוזב. זה פשוט לא יקרה אני מקווה שיגיעו 2-3 זרים חדשים. אני מניח שמכבי לא ממהרת לשחרר לפני שיש תחליף, אבל עם זר אחד והישראלים בשוק רק נלך אחורה.
  2. אין לדעת, עונה שעברה הוא לא הוזמן למחנה האימונים ואיכשהו קיבלנו ממנו יותר משחקים בהרכב מאשר אצל סוזה. יש לי שני "כעסים" על סוזה: 1) הזלזול בגביע 2) ההבאה של ניקו. רבאק זה שחקן ששיחק תחתיך. זו הנדוניה שלך?
  3. לא ברור.... קרלוס הוא שחקן ברמה גבוה שיש חשש שהיכולת שלו בנסיגה, אבל לגמרי אבין אם ישאר. חואן פאבלו נתן חצי עונה מצוינת. אבל ניקו, בחיאת. מחרבן על הדשא כבר שנתיים.
  4. מעצבן אותי שאף אחד לא מבין באמת בעניין הגז וכולם צועקים את הססמאות של שלי יחימוביץ. גילה חשב בניגוד לכל היועצים. הוא היה בדעת מיעוט. אם מחליטים כמוהו כולם יצעקו למה לא הקשיבו לאנשי המקצוע. כשמחליטים כמו אנשי המקצוע, כולם צועקים למה בניגוד לדעת המיעוט. בניגוד לתדמית של ביבי הוא עשה לא מעט נגד הטייקונים. ולא, הוא לא כזה רע כדי למכור מיליארדים על חשבון המדינה רק כי מישהו חבר שלו. ולא, הוא לא צריך את תשובה שיעסיק אותו במגזר הפרטי. תפסיקו לדבר כמו מקהלה. המדינה חתמה על הסכם. למדינה יש אינטרס שחברות נוספות יבואו לחפש פה בעתיד. וכן, כל חברה צריכה להרוויח על עצם הסיכון בחיפוש. כי רק באחד ממאה מוצאים. אגב גם שישינסקי תומך במתווה הקיים. אני לא מבין בזה הרבה, אבל זה לא שחור ולבן כמו שהפוליטיקאים מציירים את זה. לגבי כחלון, להבנתי הוא חש שהוא יכול לטפל בזה אבל או שהיעוץ המשפטי מונע ממנו או שהוא חושב שזה מתווה הגיוני ורוצה להישאר בתדמית הלוחם למען העם. צפו למלחמת חורמה בבנקים כדי לשנות את התדמית
  5. אין יותר משחקים חשובים בליגה. זה המחזור הכי חסר חשיבות אבר
  6. קצב אמר שהוא נוטה לקבל את ההצעה מוינה
  7. אין מצב שראית את חצי העונה של פריצה אצל אוסקר
  8. פה טמון החשש העיקרי שלי. נראה שמיטש מנסה למצוא את דרכו בנבכי הביורוקרטיה הישראלית והבן אדם פאקינג רוצה לבנות אצטדיון ולא נותנים לו. לצערי, אם המהלך שלא לא יבשיל בשנתיים שלוש הקרובות כדי שבעוד חמש שנים נוכל להיות מועדון עצמאי כלכלית, להערכתי זה מה שיגרום לו להרים ידיים.
  9. מה עם הפרפרים בלב מאז ההודעה? אני מתרגש כמו ילדה בת 12 ההופעה של היי פייב
  10. לדעתי אף אחד לא באמת יודע את הסכומים. אבל גם מליון יורו מגיע לו. מפרגן.
  11. אני נרגש. זו הצהרה של זהבי. אם כי אני מאמין שעדיין עלולה להגיע הצעה שתגרום לו לרצות לעזוב, ואם הוא ירצה, מכבי לא תערים קשיים מבחינת סכומים
  12. טוב, עכשיו שלחיפה אין אירופה אני מקווה לנצח את אוסטריה וינה בנקודות
  13. בגרסה הרגילה משהו השתנה בימים האחרונים ואם שם של נושא ארוך מדי הוא נחתך, וגם גולש על מספרי העמודים
  14. זה למשל מיותר, כיוון שאתה לא מוגבל בישראלים שאתה יכול להחזיק,מי שישראלי ולא עושה פוזות על הספסל שנשאר. תחשוב איך היינו עולים לגמר גביע עם כל אלה שהציעו לשחרר אותם בינואר. את שפונגין העיפו על טיל ואחרי משחק וחצי רוצים שישאר. שחקנים כמו ראדי, דן, זיו ובדש אתה חייב להחזיק, בטח אם אתה בונה על עונה אירופית. עכשיו ברור שלא את כולם, בטח לא כאלה שאתה מביא להם גיבוי, אבל עדיין לא מבין למה אנשים ממהרים לשחרר שחקנים ישראלים מנוסים עם אופי של לתת תחת שצריך.
  15. דוגמה מצוינת למה טוב שאוהדים לא מנהלים את הקבוצה. כמות הפעמים שקראו לשחררו בשנים האחרונות היא אין סופית. בסופו של דבר הוא היה בורג חשוב באליפות של אוסקר ונתן את התחת גם אצל סוזה וכמעט המקרים שקיבל במה אצל פאקו. אופי חיובי, לא בוכה כשהוא לא בסגל, נותן הכל כשקוראים לו ויכול לשחק במגוון עמדות. ישראלי, וצריך שחקנים כמוהו (וכמו בדש וראדי) בקבוצה.
  16. נוסא ישאר. גם אם תחליף שוער, יבוא זר אחר זה לא באמת משנה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.