Jump to content

הילד בן 30

משתמשים רשומים
    30
  • Last visited

Everything posted by הילד בן 30

1. אין לו הרבה מה לעשות פרט ללהתפטר ונראה לי שהוא עוד לא שם ובצדק. המועדון, בוודאי אחרי ההגרלה להערכתי מכוון לליגה האירופית. כך שעכשיו זה בדיוק הזמן להביא שחקנים שיהיו מוכנים לפלייאוף. את הזר אני מניח שג'ורדי ינחית פה רק בעוד כמה שבועות כאשר יהיה ברור לחלוטין לאן העונה הזאת הולכת.
  2. אז היתה הטעות שלו. עכשיו הדרך היחידה לתקן אותה היא לשלם הרבה ולשחרר זר....
  3. לגבי סעיף ב', הוא היה רלוונטי בתחילת החלון,לפני שכמעט ומילאנו את מכסת הזרים. אז היה אפשר לומר, טוב, אין ישראלים טובים במחיר שפוי, להביא בלם ישראלי סביר לגיבוי, ולהביא זרים ע"ח פריצה מיטרוביץ וקרלוס (המהדרין גם חוא"פ). עכשיו שאתה עם 4 זרים צריך לחזק 3-4 עמדות, אין לך גמישות... ריקן או אזולאי או גולסה דאבור או טוטו דסה או גבאי מגן שמאלי זר זה האפשרויות בערך לכל עמדה, מצומצם מאוד כאמור ונראה שג'ורדי כלל לא מעוניין בחלקם....
  4. אגב התייחסות ראשונה של תקשורת זרה שאני מוצא לריקן: http://translate.google.co.il/translate?hl=en&sl=de&u=http://www.fussballinfos.ch/news/artikel/fcz-rikan-in-der-heimat-ein-thema-61207/&prev=search הם מסתמכים על הפרסומים בארץ, כך שזה לא אומר הרבה, אבל עד עכשיו המעבר שלו לא הוזכר.
  5. אז הוא פשוט לא רלוונטי, לפי התפיסה הזאת לחזור לפה זו לא אופציה אלא אם הקבוצה שלו מאיימת עליו לשבת ביציע.
  6. טוב אין שום מידע חדש? אינסיידר? מכבי עדכונים? ילו מאניה? דורון בר? כתב פיקטיבי כשלהו? מישהו! S.O.S
  7. כן אבל הפתעות במוקדמות ליגת האלופות פועלות בכיוון ההפוך, הן שולחות קבוצות מדורגות לפלייאוף האירופית. בגלל זה אני אומר שעל פלייאוף האירופית עוד מוקדים מדי להסתכל. הוא באמת תלוי בהמון משתנים.
  8. אם כבר יורים באפלה בדקתי מה צריך לקרות כדי שנהיה מדורגים בפלייאוף האלופות, כמובן בהנחה שנעבור את פלזן אז לאור זה שלודוגרץ עפו, ושפלזן "עפו" אנחנו כרגע ממוקמים במקום ה-9, צריך שעוד 4 קבוצות יודחו מבין באזל, רד בול, סלטיק, סטיוואה, אפואל, באטה, דינמו זאגרב ומאריבור. כשבגדול באטה, מאריבור ודינמו עוד בסכנה כבר בסיבוב הזה. בקיצור סיכוי נמוך מאוד אבל קיים
  9. כרגע אם כל המדורגות בסיבובים המוקדמים ובליגת האלופות עולות אז לא, אבל תכל'ס יהיו כל כך הרבה שינויים עד אז שזה די מיותר להסתכל על זה עכשיו
  10. זה לא נכון, כי כבר "חסכת" כמה מאות אלפי יורו על יצחקי ביחס לשנה שעברה. הוא חתם על חוזה מקוצץ. שחררת את ראדי פריצה וייני שהיו להם חוזים לא רעים, ועוד ארבעה שחקנים עם חוזים נמוכים ביחס למכבי. אז כסף כן התפנה. ורמוט בתכניות, הוא אפילו קיבל הרכב במשחק הראשון של המאמן. מה לעשות, לא הלך והוא חזר לבייסיק של שנה שעברה במשחק קריטי. יצחקי גם בתכניות ובדש הוא חלוץ שלישי בדיוק כמו קודם. מה נשאר? שחקן במקום ראדי (ומי יתן גם במקום מיטרו) שחקן במקום פריצה שחקן במקום ייני (שמצידי ישחק בשמאל) בקיצור, זה לא נראה לי עניין של מאזנים, אם כבר מיץ' שואל שאלות זה למה שחקנים שהיה קריטי להחתים אותם בהרבה כסף שנה שעברה יושבים על הספסל (ע"ע בן בסט) אז הוא רוצה לוודא שזה לא קורה שוב, שדאבור לצורך העניין לא הופך לבן בסט הבא.
  11. ובינתיים טוב שכך, זה לא שהארכת החוזים שלהם מונעת ממך רכש, חתמו איתם על חוזים סבירים והם ישראלים. גם ככה יש עמדות רבות שצריך לחזק ועזבו 7 שחקנים.
  12. בהקשר הזה, אני חושב שהוא יפתח נגד פלזן עם שלושה בלמים וזיו ושפונגין כשחקני קו ע"ח אחד הקשרים. משחק ראש זו לא בעיה של הבלמים שלנו, חטפנו הרבה לא כי משחק הראש הספציפי לא טוב אלא שההגנה עמדה לא מסודר מספיק.
  13. כמו לאידיוטים ששרים על ראדי, התרופה בטובה ביותר היא לא להתייחס
  14. אי אפשר להחביא את זה שההגנה שלנו מביכה משחק שני ברציפות. פעם קודמת עוד האשמנו את השיטה, עכשיו נראה שזה פשוט לא זה, קצת מזכיר את תחילת העונה של פאקו... האינטלגנציה של ייני כל כך חסרה, תזכרו כמה הוא היה מציל אותנו בכל אופן נראה שההצבה של קרלוס לצד בן חיים היא שגויה, אני רוצה את טיבי על המגרש לפני שניהם ( או שיוקאן יצליח להטמיע משחק עם שלושה בלמים, אבל אין לו שחקני קו בשביל זה, מי אמר אלטמן ולא קיבל....) אגב בעניין הזה, סומך על יוקאן שנעמוד טוב יותר כבר במשחק הקרוב.
  15. וכשמיטרו לא מסר לו, הוא מחא לו כפיים וסינן "כושילאמא שלו בן זונה"
  16. חלק מהתשובה לשאלה שלך היא שהוא לא מרוצה מחלק מהשחקנים ששיחקו היום ושהוא רוצה לשחק בשיטה אחרת
  17. אין ספק שצריך לקחת אותם בחשבון, ועדיין צריך להביא לא מעט שחקנים. מה שמעניין זה שהחתימו עוד בלם בכיר ושם אף אחד לא שואל שאלות...
  18. למדתי שהדרך הטובה ביותר להתמודד עם זה היא לא להתייחס. זה יעלם מעצמו
  19. מסכים. אבל לא חושב שצריך למצוא לו מחליף רק גיבוי, ותומך על דור פרץ בעניין הזה
  20. בוא נגיד שהייתי מביא שחקן לעמדה שלו רק אחרי שהיה פה חלוץ, קשר 50 50, מגן שמאלי, מגן ימני
  21. דור פרץ. ואם ממש רוצים גם טבח או איינבינדר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.