Jump to content

הילד בן 30

משתמשים רשומים
    30
  • Last visited

Everything posted by הילד בן 30

1. כלומר מהרגע שהוא מצטרף באמת, חוזה לארבע שנים? הדבר היחיד שקשה במתווה של קניה והשאלה מיידית זה מה קורה במקרה של פציעה, שישמור על הרגלייים בחדרה
  2. קר- היה הכי קר בראשון. גשום ורוחות- סטוק בית. נפל על אוהד שלנו עץ בגן כרונינגן (לאוהד שלום).
  3. אני לא יודע מאיפה האופטימיות שיאשרו ליחזקאל קבוצה שלישית
  4. מסכים שהשקעה של 3 מיליון היא הרבה יותר בטוחה על זר מאשר על הפוטנציאלים פה בליגה. קיארטנסון ויובא נרכשו בסכומים האלה ולא היה שום ספק שהם יצליחו כאן
  5. קשה לי קצת עם קיקו. כל מה שאמרו נכון, משחק פשוט, קבוצתי. אבל הסיומת הרעה והנטייה להיעלם ולברוח לאיזורים בהם קשה למסור לו בהתקפות רבות בעייתיים בעיני. עדיף על ביטון, אבל משהו מהותי חסר.
  6. חייבים בלם, אם רז שלמה זה הדבר הכי טוב שאפשר להביא? לאידע
  7. מתישהו נביא רכש לעמדות שאנחנו צריכים?
  8. 27/28.2 גביע המדינה- מכבי יפו בבית
  9. האמת שזה די קריטי, אני מאמין שהקבוצה תשתפר מאוד. היתרון העיקרי של חיפה עלינו זה סגל רחב וניהול הסגל על ידי דגו.
  10. אנחנו צריכים "ברק בדש" או "עמיר תורג'מן" חלוץ רחבה טוב שיהיה חלוץ שלישי אבל יעזור לנו כשנצטרך. מה מצבם של מלמד, אלון תורג'מן, שבירו? יש אופציה נוספת בשוק?
  11. בדיוק. מבלבלים פה בין: שחקנים שקונים לעתיד, שחקנים שיתנו אימפקט מיידי ושחקנים משלימים. אנחנו צריכים מגן ימני משלים, חלוץ שיכול לתת תפוקה העונה, והזדמנויות לעתיד זה תמיד דיון נפרד שלא צריך להיות תלוי הישגים, צרכים או תקציב עונתי.
  12. כשאתה משחק פעם בשבוע אתה יכול ללכת עם ה13 שחקנים שלך כל העונה
  13. חייב לומר על קין- בכל עונה אחרת הוא לוקח אליפות קל. העונה ניפול על ניהול הסגל ששם הוא מתחת לכל ביקורת
  14. הדיון ארוך אז לא אגיב לכל הודעה. להפסיד שחקנים לחיפה זה לא מביך, זה תמיד יקרה. אגב טעות חמורה שלו לדעתי, הרבה יותר קל לצאת ממכבי לאירופה מאשר מחיפה. שלא נדבר על המלצות של קין או מנספורד בהמשך הדרך לעומת המלצות מדגו. אנחנו לא מספיק טובים, משחקים עם שניים וחצי זרים ואיבדנו את הסכין בין השיניים כשצריך בעונות כמו הנוכחית כדי לסיים ראשון. נכון שהביאו בלם וקשר אחורי אבל הם שחקנים משלימים וזה לא מספיק. בהצלחה לנו
  15. היתה פה התנהלות רעה של המועדון סביב סוגיית השוער אין איך להסתיר את זה. שיחררתם את דניאל תמורת כמה מיליונים או שתביאו תחליף שבסבירות גבוהה יהיה שוער ראשון, או שתסמכו על הקיים. החזירו את טננבאום כדי שיתייבש מחוץ לסגל ועושים רוטציה לא בריאה בין מוסקרה למשפתי ששניהם כנראה לא מספיק טובים אבל כבר היה עדיף לרוץ עם אחד. התנהלות רעה מאוד בכל הרמות. אם יש לי ביקורת לאורך ה5+ שנים האחרונות זה שלא מביאים מחליפים למי שעובר הלאה. מבורך לתת לאוסקר ודניאל ללכת- קרה? סגור את הפער באותו החלון.
  16. לנו זה לא ישנה הרבה, לסאבוריט כן. זה יאפשר לו להישאר פה כל עוד הוא רוצה.
  17. שיחק יותר בימין. היה איזה משיק שקיקו שיחק בשמאל ויוני בימין ותהיתי אם קין נהנה לשים כל אחד מהם בצד שהוא מרגיש בו פחות נוח
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.