Jump to content

הילד בן 30

משתמשים רשומים
    30
  • Last visited

Everything posted by הילד בן 30

1. מי שמוכר שוער ב7 מיליון ומביא לקרדה מפנמה במקומו מוצא את עצמו עם דחליל בשער במשחק היסטורי. זאת לא שאיפה למצוינות וזה לא מכביזם.
  2. ברור שאפשר ורצוי להכניס את קארצב לרוטציה, להשתמש בו לצורך התאמות. ולתת לו הזדמנות להרוויח מקום בהרכב. הדיון היה על כך שצריך לשחק עם קארצב לצד יוריס.
  3. יוריס מצוין כ6, לא כל 6 צריך להיות גלזר. נגד הרעיון של לשחק עם שני 6, ובציוותים שלך אתה מאבד את דור פרץ\שחר שעושים הרבה תנועה פנימה. אוסיף גם שקארצב לא יותר מבסדר בעיני כך שצריך לקרות הרבה כדי שאני אפרק את הציוות והמערך בשבילו.
  4. לא מצליח לראות את יוריס וקארצב כשילוב טוב. למעשה ההברקה המרכזית של קין העונה היא הקישור וההצבה של יוריס כ6. עזור לי, מי שחקן הקישור השלישי שאתה מציב לצד יוריס וקארצב?
  5. הגול של אולימפיאקוס לגמרי על הראש שלו
  6. אני דווקא הייתי מרוצה. מהירות, עבודה הגנתית, הוריד יפה עם הראש
  7. מסכים. לא בונה יותר על יוני. קיקו או אדו? התשובה ברורה. ודאי שקיקו כמעט לא שיחק על קו ימין
  8. האמנתי שניראה טוב יותר כשנעבור לשחק פעם בשבוע. חייבים לעבור השבועיים הקרובים בשלום
  9. אין ספק שהמשחק שלו חסר תעוזה ומנהיגות. מרגיש לא מעט שהוא בורח מהכדור. ובכל זאת, הוא עשה קריירה בכנף ימין ואלתרת שם באופן קבוע כל העונה. זה פשוט בלתי נתפס שלא נתת לו 2-3 משחקים בעמדה נוחה כשפתחו שם תורגמן מלדה וביטון
  10. שם הוא עשה קריירה יחסית מוצלחת בויסלה, חובת ההוכחה על מי שמנסה להציב שחקנים בעמדות זרות להם ובינתיים קיקו לא טוב כ10 (היה לא רע בכנף שמאל אבל בכלל צריך לשחק בימין), תורג'מן ומלדה לא טובים בכנף.
  11. לא מצליח להבין ההתעקשות של קין לשחק עם 9 בכנף ועם שחקני כנף כ10
  12. לא צריך. יש את דוידה וקיקו. נקווה שקין יפסיק לאלתר באגף אחד.
  13. 4-3-3 עם מילסון וקיקו בכנפיים. שחר במקום פרץ זאדה במקום רביבו סה טו
  14. ועדיין תהיה בלי מגן ימני ושוער ברמה הנדרשת, הגנה שייקית מאוד ומחסור בחלוץ שלישי
  15. אני עדיין כועס על החלון הזה. השקיעו המון משאבים, זה החלון ינואר עם הכי הרבה החתמות שאני זוכר ממכבי ואני עדיין בתחושה שכקבוצה לא התחזקנו בכלל. קצת לרוחב ודווקא כשעוברים ללו"ז נוח. אפס פתרונות איכותיים לבעיות בסגל
  16. קין טועה יותר מדי, זה נכון וזה מבאס כי יש לו צוות מנוסה. אז או שהצוות שמשלים אותו לא מספיק טוב או שהוא עקשן. אבל, לשאלה האם קין יכול לקחת פה אליפות? כן. החסרונות העיקריים שלו היו בניהול הסגל. הוא צריך לחזור לשיטה שהביאה לו הצלחה, ועכשיו כשעוברים למשחק בשבוע אני מקווה שהצוות יעשה עבודת הכנה טובה יותר. נחכה ונראה מה רואים ממנו נגד סכנין ועשרה ימים אח"כ. יש זמן להתכונן ליריבה, לעבוד עם הסגל על הבעיות ולעלות חזרה על הגל מתחילת העונה. האם נכון לנו להמשיך הלאה? זאת החלטה שנצטרך לקבל במאי. הצלחתו הצלחתינו
  17. חלון רע מאוד בעיני. אף שחקן שהגיע הוא לא שחקן הרכב מובהק. ינסו לשלב את חלקם בכוח ויש לזה פוטנציאל להזיק. לעמדת החלוץ השלישי היינו צריכים שחקן עם תכונות אחרות לגמרי ממלדה. לא הבאנו מגן ימני מחליף
  18. עזבו נו. אנחנו משחקים עם דור פרץ ורוי רביבו באזורים המסוכנים, זה לא יכול להצליח. החלטת לעלות במשחק כזה עם שלושה בלמים? איפה ייני
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.