Jump to content

הילד בן 30

משתמשים רשומים
  • Content Count

30
  • Last visited

• Days Won

3

Everything posted by הילד בן 30

1. בואו זו גם רק סקוטלנד, שמגיעה עם חיסורי קורונה והיו לנו שלושה משחקים שקולים מולם בשנתיים האחרונות.
  2. 1. גם ככה אין עכשיו ליגה 2. זה כנראה בדיוק לעוד שבוע שבועיים. תעשה אימונים אישיים 3. רק במדינה הדפוקה הזאת כל אחד מתחכם.
  3. תודה. אז באמת מוזר, בהנחה שלא מתבשל כלום אז כנראה שיקול מקצועי
  4. אולי זה קשור לסנקציה שקיבלנו? (זוכר משהו שקשור למגבלת רישום)
  5. מי מהם תרם לקבוצה הבוגרת? כי האמת שגם אם עשו רכישות מוצלחות של צעירים השילוב שלהם לא עבד. החל בציבוטה, דרך ההוא מקטמון שלא רכשו אחרי ההשאלה, נגאר שנמכר עכשיו וכו' מכבי משתמשת יפה בשחקני הבית, לא בצעירים שהיא רוכשת, בינתיים
  6. זו תמונה אחת חברים. באימון ראשון. ברור שאי אפשר לשלול תופעות ארוכות טווח ואפילו סביר שיהיו לפחות לחלק מהשחקנים שלנו. אבל בואו נחכה קצת עם ההיסטריה. עוד לא נמצא הוירוס שיהפוך את סאבו לרוני גפני
  7. בית"ר ירושלים זה לגמרי כל ההזויים עלי. חוגג, גומא, ארקדי.
  8. זה הפרוטוקול של אופ"א כדי לא להשבית קבוצות שלמות
  9. פעם היה אפשר לראות את מספר ההודעות לפי משתמש בנושא. זאת אופציה שעדיין קיימת בפורום החדש? (לא מוצא). מעניין לראות מי לקח את הבכורה השנה (בתחושה שלי קרב קשה בין קובי השועל לסנופקין)
  10. אגב נראה לי שזו פעם ראשונה שמגיעים שחקני סוף חלון שלא היו רלוונטיים קודם. נכון?
  11. לא נראה לי שיגיע עוד משהו. מקסימום הימור על איזה צעיר מבטיח. מה קרה בסוף עם השחקן בן ה18 שהיה בטוח שהוא מגיע לבוגרת?
  12. https://www.alljobs.co.il/Search/UploadSingle.aspx?JobID=5916321 הפועל מחפשים מנכ"ל באול ג'ובס. רוצו להגיש מועמדות
  13. אני חושב שפעם ראשונה שראיתי התייחסות מהותית לרגל של הבלם היתה פה בפורום
  14. ברור שאני קונה עכשיו שהוא יתרום כמו קרלוס. רק רציתי לשים את ה"על הנייר הוא מהטובים שנחתו פה" בפרופורציה. הוא שיחק בעיקר בליגה השניה עם 90 הופעות עד גיל 31 בלה ליגה. קרלוס הגיע לזה כבר ב28. הרננדס אמנם עבר בלסטר, אבל קשה לומר שהיה שם משמעותי. בקיצור, אחלה הרננדס אבל לא נחת פה איזה מפלץ בסדר גודל שאנחנו לא מכירים
  15. האמת שהוא די קרוב לקרלוס גרסיה. 90 הופעות בלה-ליגה, מרקט ווליו מקסימלי של 3-4 מיליון יורו. קרלוס הגיע בגיל 28 והוא כבר בן 31. הרננדס באמת אחלה אבל בואו נשים דברים במקומם, הוא היה בעיקר שחקן ליגה שניה בספרד.
  16. הודיעו על דוניס יום אחרי שהוא נחת... כך שלא הייתי מרפרש בעצבים את האתר הרשמי
  17. עם כל הכבוד אני רוצה את סאבוריט חזרה כמגן. היה צריך אותו בלם שלישי כי ההגנה שלנו היתה בקאנטים. הלוואי והרננדז יגיע ובכל זאת מתבאס על זאיר, הוא נתן עונה מושלמת.
  18. איזה הלם תרבות זה לשים את המסיכה הזאת ביום הראשון בישראל
  19. תפריד בין שני דברים: 1. היה כדאי להחתים בלם כבר. 2. בהינתן הכאוס וההזדמנויות בימים האחרונים של החלון לסגור אותו בירוקרטית בחמישי כשכל האקשן קורה בראשון-שלישי זה פשוט בזיון. כולה צריך אישור להכניס בן אדם לארץ כן?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.