Jump to content

הילד בן 30

משתמשים רשומים
    30
  • Last visited

Everything posted by הילד בן 30

1. קניקובסקי,ייני ופריצה לא טובים כבר משחק וחצי. אבל אין את מי להכניס במקומם. אולי את שמיר במקום ייני אבל קשה לי להאמין שזה ישנה משהו...
  2. אני האחרון שתוקף מאמנים על אי שילוב צעירים, אני מבין את הקושי לשנות כשחיים ממשחק למשחק. אבל זה שעידו שחר לא בסגל כשגלזר בחוץ וייני שיחק 90 דקות רק לפני יומיים זה בושה.
  3. אין סיבה שקבוצה כמו עם 20 אלף מנויים שמכניסה סכומים יפים מאוד מהשתתפות במפעלים האירופיים, סכומים נאים ממכירת שחקנים ובנתה מערכת שמייצרת הכנסות נוספות תיראה ככה. זה שאנחנו נראים ככה עוד אחרי שבעל הבית מוציא עשרות מיליונים מהכיס רק מראה כמה המערכת שלנו חורקת
  4. אין הרבה ג'ורדים ולא בטוח שצריך. אבל אני חושב שמכבי כן צריכה דמות אחת מוכרת עם תפקיד קבוע במועדון שמסוגלת לייצר קשרים. בין אם זה המנכ"ל, המנהל הספורטיבי או הסקאוט הראשי או יועץ אנחנו צריכים דמות שתפתח למועדון דלתות. יצחקי לא מסוגל לזה, אנגלידיס באופן חלקי והוא על תקן "עושה טובה" למיטש. כשהכוורת שלך היא יצחקי את תמם זה יהיה קשה מאוד.
  5. אני לא חושב שמשקרים לי. ברור שמי שינחת פה בסופו של דבר היה יכול להגיע מזמן. אבל אני באמת מאמין שמכבי מחפשים מאמנים בלבל מסוים. השאלה היא למה ידעו להביא את בוס שהוא בהחלט המאמן ברמה הכי גבוהה שנחת פה, כולל תשלום פיצויים לויטסה תוך עשרה ימים לפני רק חמש שנים, ולמה היום התהליך לוקח חודש. אני חושב שהתשובה בזמנו היתה ג'ורדי. למערכת קשה בלי דמות כמוהו.
  6. איזה אדיוטיום. לא אוהב בכלל את הז'אנר של לרדת לחיים הפרטיים של עובדים. נראה כמו כנפיים. אולי המסר הוא עופי?
  7. זה מאוד מתסכל. אבל האמת שספציפית במקרה הזה זה נשמע לי סביר. כל קבוצה ישראלית במצב הזה מביאה את המאמן הישראלי התורן שמחכה בבית. מה לעשות שלהביא מאמן זר נורמלי כנראה באמת לוקח זמן. נסה לחשוב שהיית מנסה להביא עובד טוב, מחוץ לישראל, בעל נסיון בינלאומי לעסק שלך. זה בד"כ משהו שלוקח קצת זמן (מו"מ כספי, צוות עוזרים, להביא את המשפחה וכו'). אני לא באמת יודע למי ניסו לפנות, אני לא יודע אם התחילו מאוחר. מאוד סביר שהתעכבו עם זה, כי ככה מכבי מתנהלת. אבל האמת שלא נשמע לי מופרך שזה לוקח זמן. צריך גם לזכור ששוק המאמנים שונה משוק השחקנים שם יש חלון העברות ויש תנועה כלל עולמית בין קבוצות. פה זה ממש דומה ללנסות לגייס מהנדס עם רזומה בינלאומי טוב לעסק שלך. יכול להבין שלוקח קצת זמן. מה שכן ברור בכל הקטע, זה שהמודל שמכבי בחרה זה להמשיך עם יצחקי כמנהל ספורטיבי ולהביא מאמן בעל שיעור קומה שיעבוד לצידו.
  8. נראה כמו נסיון הגבהה שהפך לשער פסיכי. איך אני חולה על גולים כאלה. חוץ מברונו יש לי בראש את אלי ביטון (מול חיפה?) ואת הגול של ארז מסיקה מול פאוק בחוץ.
  9. זאת תהיה מכה אנושה להישגים שלנו בעשור האחרון. כמו שאני אומר כבר כמה שנים- אסור לרדת מהגלגל. לכן אני שונא רעיונות של מאמן זמני עד ש... המועדון צריך לעשות את המקסימום כדי להגיע למקום באירופה. זה קריטי.
  10. אין לי מושג. עובדתית הוא כבר כנראה יכל להשתדרג. מבחינת קבוצות מחוץ לישראל האליפות עם חיפה לא מוסיפה הרבה לרזומה. את הסטמפה הוא קיבל כבר על הקדנציה המוצלחת בבאר שבע. עובדתית הוא המשיך למשרה בחיפה ולא ניסה להשתדרג. נבחרת זה בהחלט וי לסמן ודווקא פותח אופציות מסוג אחר
  11. אמת. סה"כ שירת את המועדון יפה במשך שנים רבות. הרוב פה היה מאוד מרוצה מהעבודה שלו בנוער עד לפני שנה. הבנאדם רצה להתקדם ונכשל. קורה לכל אחד בכל מקצוע. שחררו.
  12. אני בכלל לא בטוח שבכר מנסה בכלל לעשות קריירה בחו"ל. היה לו רזומה מספיק טוב בבאר שבע (3 אליפויות וקמפיינים נחמדים) וסוכן שבטוח יכל לסדר לו איזו קבוצה בבלגיה.
  13. יואב משהו פה מוזר. נתחיל במיקרומנגמנט של מיץ' נמשיך בזה שמי שעושה פה סדר זה אנגלידיס שאין לו שום תפקיד רשמי במועדון וצריך כל פעם להביא אותו כ"נציג הבעלים" לעשות סדר במקום שתהיה דמות במועדון שזו תפקידה. אבל מילא בלאגן ניהולי והחלטות טובות, הכל מאוד איטי מסורבל חסר היררכיה ותוכניות מגירה.
  14. לא בזמן קצר, תהליך שהחל מאז מינו פה את וידיגל
  15. אחלה האריס. מתי הוא מגיע להיות מנהל מקצועי?
  16. כזה גנב דעת. במשחקי המוקדמות הוא פתח ב4/6 ונכנס מהספסל בעוד משחק. נראה כמו הצל של אלי זיזוב ביום רע. שיחק גם בפתיחת הליגה ואלוף האלופים. ירד לספסל כי הוא היה גרוע. ואז עוד פותח את הפה. קישטה
  17. נו אובר חוכם. את הראיון במסיבת העיתונאים אחרי המשחק ראית?
  18. כלומר בתסריט לא דמיוני אנחנו יכולים לסיים את העונה עם בערך 30 נקודות?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.