Jump to content

הילד בן 30

משתמשים רשומים
    30
  • Last visited

Everything posted by הילד בן 30

1. הוא היה שוער שני, לא מספיק כשיר וישב על שכר גבוה. לכן לצעד להחליף אותו במשפתי היה הרבה הגיון. עכשיו כשנצטרך שוער ישראלי הקלפים התערבבו מחדש. אני עדיין מאמין שהוא יתחיל כגיבוי למשפתי אבל בואו נראה.
  2. אני לא יודע אם אנחנו בתחרות על הכתר או לא. לפני שבוע חשבתי שאנחנו פייבוריטים עם המהלכים של חיפה ואי הווודאות אצלינו אנחנו כרגע לא.
  3. הדיונים האלה כבר קצת משעממים. פרט לעונת 2018/19 בה המגבלות היו ידועות מראש מכבי חיכתה לסיום המוקדמות באירופה. ככה בעל הבית רוצה? למה? כנראה בעיקר כדי להבין את התקציב ואת אורך הסגל. האם עדיף לסיים ביולי? לדעתי כן. לדעת בעל המאה לא. חבל אבל זה מה יש. מבין הקצף שיוצא פה כל שנה מחדש שמבינים שמכבי איטית ומחכה לספטמבר כדי לקבל החלטות, מתוך מדיניות ממש, אבל אפשר כבר להפנים שזה המצב.
  4. יש לי תחושה שאם יביאו שוער זר לוקאסן יהיה הזר ה-6 (או שיביאו זר שישי במקומו להתקפה) ויסתפקו בסאבוריט, ביטון, נחמיאס, פיבן ייני וההוא מאשדוד. בעיניים של קין שלא נותן ללוקאסן דקות גם ככה זה נראה לי הכי סביר.
  5. 1. לך תדע איך נוייר יחזור 2. המחליף אולרייך בן 35 ואני מאמין שדניאל טוב ממנו
  6. אחי, אין לך את הפריבילגיה לסרב לעיסקה סבירה. אני הייתי דואג ליכולת להחזיר את דניאל אם הוא מוצא את עצמו שוער שלישי, בונוסים ומתקדם הלאה
  7. פוטנציאלית כן, מעשית התרומה שלו בעונה הקודמת למכבי היתה סולידית.
  8. אני לא מבין איך אפשר לראות היום את מילסון באגף ולתמוך בהצבות פשרה כמו תורג'מן, יוני, ביטון, גבי, אלמוג שם. היחיד שהוא פשרה סבירה שם זה פארפה. שתורג'מן יהיה המחליף הראשון של זהבי השנה, לא צריך לשחק איתו באגף הוא לא מתאים לשם, בדיוק כמו שיובא לא התאים לשם.
  9. באופן עקרוני לא הייתי מתנגד. מהלך ג'ורדי טיפוסי ומחלקת הנוער שלנו לא מייצרת מציאות בכנפיים. הבעיה היחידה היא שהוא מגיע לעמדה שבה אנחנו חייבים איכות ולא עומק. אני מקווה שזאת לא תוכנית הרכש של מכבי להתקפה
  10. צריכים. אני מתקשה לראות את מכבי מביאים ווינגר ימין זר שיסיים עם 10 ו5. וזה מה שצריך. עד שזה לא יקרה אנחנו חייבים עוד פינישר וכרגע זה יוני או דן. שמע קשה להוציא ממני מילים טובות על יוני. אבל עם ה20 שנקבל מזהבי וה8 מדור פרץ כשפארפה יסיים גג עם 5 ומילסון סימן שאלה אנחנו חייבים מישהו שיודע לתרגם מצבים לשערים. בסגל הנוכחי זה רק יוני או דן. הואיל ואני לא נותן לאף אחד מהם לפתוח בכנף גם לא תמורת שלום, 10 זה מה שיש. כשחושבים על יוני עם מגבלות הדריבל, המהירות ומשחק הגב, העמדה היחידה שמתאימה לו בכדורגל היא חלוץ שני. לכן הייתי מנסה אותו ב10. אילוץ, אבל עם חוסר היציבות שלו ושל דן אני לא יכול עם שניהם יחד. הפתרון מבחינתי היא רוטציה של שניהם ב10. את פארפה אני שם באגף, גם אילוץ
  11. דל"פ אנחנו צריכים את יונתן או דן (ורק אחד מהם) על המגרש ותוהה אם שווה לנסות את יונתן כ10. מילסון ופארפה לא ישימו הרבה כדורים ברשת, תורגמן לא יכול להיות בקו.
  12. קין רואה בו המחליף של יוריס כ6. לא הייתי בונה על זה
  13. אחלה מילסון. כמה אנחנו זקוקים לתואם לאגף ימין.
  14. זוועה. אין מצב שהוא לא ראה את העבירה על מילסון
  15. תמוה מאוד. כשהחליטו לשחרר את קנדיל זה היה מובן כי היה את מזרחי ונועם כנן כגיבוי אופציונלי
  16. שחר על הספסל- מאכזב מאוד. לגבי גיא מזרחי, איך הוא יכל לא להרשים אם לא שיחק דקה, אפילו לא במשחקי אימון. מילסון היה צריך להיכנס דקה 60, פרץ וסאבוריט היו צריכים להיות ביציע. ההרכב הזה מכעיס אותי.
  17. הסכנה היא שפיורטינה תיפול דרג. לקבל קבוצה כזאת בדרג 3 זה אסון.
  18. לא ממש. הקבוצה הרבה יותר מאומנת ממה שציפיתי לשלב הזה של העונה, למרות המשחק הרע אתמול
  19. אני גם בעד לנסות את תורגמן באגף (או זהבי חלוץ שני) אבל זה יוצר בעיה אחרת, פארםה ומילסון לדעתי לא ינפיקו מספרים מספקים וזה חצי רביעיית התקפה. אני מניח שזאת הסיבה שיונתן עדיין בהרכב, קין מבין שהוא חייב את המספרים שלו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.