Jump to content

הילד בן 30

משתמשים רשומים
    30
  • Last visited

Everything posted by הילד בן 30

1. פארפה מכל מיני סיבות מתקשה להינעץ בהרכב של מכבי כבר שלומה מאמנים ברצף, בנוסף באמת שקשה לי להאמין שהוא יתן את המספרים שנצטרך, תוסיף לזה את העובדה שהוא לא רוצה להיות פה. זה הזמן של כל מי שמקבל משכורת במחלקת הסקאוטינג והרכש.
  2. צריך לומר ביושר שחוסר התחרותיות בליגה עוזר לנו. אנחנו שולחים כבר הרבה שנים ברצף את מככי ב"ש וחיפה, לקבוצות עצמן יש דירוג לא רע וזה עוזר לעבור שלבים. מכבי לא היתה מגיע השנה לבתים לי להיות מדורגת כל הדרך. צריך לנצל את השנים היחסית טובות האלה, עם 3 קבוצות בעלות אמצעים.
  3. מסכים. אם נפגע ב-2 מתוך ה3 נוכל לחזור להתלונן על עמדת השוער והמגן המחליף.
  4. שאלו אם יגיעו שחקנים חדשים והוא ענה "I hope so", עם קצת הוצאת אוויר בדרך. לא קל להיות מאמן כשמוכרים לך על הראש את יובאנוביץ, פרץ ופארפה בשבוע.
  5. אני לא חסיד של יונתן בלשון המעטה. אבל הוא חזר לקצב וזה אומר שאם תתן לו מפתחות תקבל ממנו 10 שערים בעונה קל, ואנחנו צריכים את השערים האלה. הלוואי והיינו יכולים לתת לאחד מהם לשחק 10. מביטון אנחנו לא מקבלים מספיק.
  6. פארפה כבר לא יהיה כנראה. נראה מה יביאו.
  7. שיצליח, אני באמת מקווה שהוא יקבל הזדמנות בקרוב.
  8. אנחנו לא בעמדה של לקחת סיכונים או למרוח זמן. 90% שיש אירופה. הכנסנו השבוע שמה מיליוני יורו טובים ממכירת שחקנים, זה הזמן לשים בוכטות על כמה שחקנים במגמת עליה.
  9. צריך לעבור לשלושה בלמים ולהוסיף את תורג'מן
  10. אפשר להוציא הודעת וולקאם על טננבאום. זה לא שהעזיבה של פרץ היא סוד. אני תוהה אם באמת בוצע רישום בהתאחדות.
  11. העניין הוא שזה נראה די טוב עד כה ואפילו מדהים בהתחשב בנסיבות. ויש עוד החלטות שיתקבלו הקיץ.
  12. בכל מקרה באתר של הקונפרנס הוא עוד לא רשום. נבדוק מחר. https://www.uefa.com/uefaeuropaconferenceleague/clubs/57477--m-tel-aviv/squad/
  13. כאן אני לא רואה שהשחרור שלו עודכן בכלל: https://www.football.org.il/?catid={B7CF1EB7-8750-442B-8DF8-32EB572B0F0E}&team_id=1061
  14. הוא השחקן היחיד שעזב אותנו ולא נרשם בקבוצה אחת שאולי זה מה שמאקטב שינוי שכזה באתר. אם יש לכם עוד דוגמה של שחקן ישראלי חופשי, אשמח לבדוק
  15. איך אנטוורפן שיחררות את סק עבור נזיד עדשים. שיחוק של חיפה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.