Jump to content

הילד בן 30

משתמשים רשומים
    30
  • Last visited

2 Followers

Recent Profile Visitors

2,772 profile views
  1. אני מסכים. מצד שני מיטש ידע להראות לג'ורדי הגדול את הדרך החוצה אז אני סומך עליו גם בנושא הזה. אני פשוט אומר שדי ברור שהוא מקבל את הקרדיט הקיץ, אם הוא יפוטר זה יקרה רק לקראת הקיץ הבא וכמובן רק אם יכשל, אז האמת אני לא מייחל לזה.
  2. יכול להיות. אני אומר כבר שנה שלדעתי מיטש נותן לו קרדיט מלא כדי להצליח או להיכשל והוא יהיה פה לפחות עד הקיץ הבא. הוא המנהל המקצועי שלנו הקיץ והאמת בוא נקווה שהוא יצליח.
  3. האמת המהלך עם סה היה מהלך נכון מאוד של מכבי. תמונת מצב נכון לחורף האחרון: 1. הרננדז זה לא זה והביע רצון לעזוב 2. קשה לנבא אילו בלמים זרים יצליחו פה. הרננדז למשל הגיע עם רזומה טוב משל אמאדור. לכן המהלך של לנצל חצי עונה מתה כדי לבחון בלם חדש היה רעיון נכון. סכום הרכישה הזול שסוכם מול לודוגורץ היה גם נכון. לצערינו לא הספקנו להתרשם מסה כי הוא הופרד בלידתו מגולסה. באופן כללי רק אומר, אני מרגיש שיוצא לי יותר מדי להגן פה על יצחקי. אני בניגוד למה שמשדרים חושב שיש לו לא מעט אחריות על מצבה של הקבוצה גם אם יש נסיבות מקילות. אבל, ביקורת צריכה להיות עניינית. יצחקי לא צריך להניח את המפתחות כי סה לא הצליח. זאת היתה עסקה טובה ואני מאוד שמחתי שמכבי גם שחררו את הרננדז וגם עסקת השאלה לחצי שנה על בלם זר עם סעיף רכישה סביר.
  4. אז בעצם הגדילו את כמות המשתתפות בכל המפעילים? זה משפיע על על הקבוצות הישראליות? (למשל מקום 2 ישחק במוקדמות האירופית?)
  5. מחאות בישראל צריכות לכאוב כלכלית למישהו. במקרה שלנו רצוי שיכאב למישהו שמסוגל להזיז דברים בהתאחדות (לוזון ובן זקן הם דוגמה טובה). אם על כל עונש רדיוס\סגירת יציעים נחרים 3 משחקי חוץ יהיו כבר נשמות טובות שיפסידו את ההכנסה השנתית וידאגו לשינוי. אבל הכי טוב להחרים את הקבוצה שלך ולא להגיע למשחק בית למרות שהקבוצה שלך נפגעה מהעונש הזה הכי הרבה. במקום להחרים את הדרבי שמארחת הפועל מחרימים משחק שמכבי מארחים- לא הזיז לאף אחד שם למעלה ואם פגע במישהו זה רק במכבי.
  6. נראה עוד כמה ימים. אני חושב שאם לא מביאים למיטש את איביץ' בתנאים נורמליים (וברור לי שזה מה שברק שואף אליו מסיבות מובנות), הוא ממשיך עם קרסטאיץ.
  7. הוא לא הראשון שמדבר ואני חושב שזה פחות יעניין את מיטש. מניח שמכבי אכן תקבל החלטות לאחר הליגה ויצטרכו לשכנע את מיטש למה צריך להביא מאמן אחר. אלא אם איביץ באמת בקנה אני חושב שיהיה קשה לשכנע את מיטש להחליף את קרסטי
  8. הימור שלי, מכבי מאריכה לו חוזה. אני מסתכל על הסיטואציה מנקודת מבטו של מיטש- הבאת עובד חדש, עם כלים חלקיים להצלחה, הוא הצליח בחלק מהמטרות שהצבת לו- מגיעה לו הזדמנות נוספת. ככה מיטש עובד- מקבלים אשראי עד הכישלון, זה עבד ככה עם כולם*. מנמני ועד פטריק. בגלל זה אני חושב שגם העסקתו של יצחקי לא בדיון הקיץ וכתבתי זאת מזמן. יצחקי ילך הביתה לכל המוקדם לקראת העונה הבאה, וזה רק במקרה של כישלון אז בואו נקווה שזה לא יקרה. *יש חריג וזה פאקו. בזמנו גורדי היה כל כך דומיננטי שאני חושב שהוא הצליח לגרום למיטש לרצות טוב יותר. יכול להיות שנראה סיטואציה דומה השנה שיצחקי ידחוף את איביץ. אני לא יודע מה יגרום לאיביץ להסכים עכשיו בניגוד ללפני חצי שנה אבל ברור שזה משנה את התמונה.
  9. בבחירה בפסוו היה הגיון מקצועי. אם הפעם הוא לא מגיע אני מודה שישבר לי קצת הלב
  10. ברור שהפעם זה יותר על הפרק מלפני כן. זה גם לגמרי now or never. אם הכל סוכם מול מכבי היו מודיעים, אין שום סיבה לחכות לסוף העונה מהטעם הפשוט שהוא עזב כבר את psv, אין את מי "לכבד" בהמתנה. כל מי שאומר שהוא כבר החליט צריך לקחת בחשבון שלא תמיד הכל תלוי בזהבי. שתי דוגמאות- מחכים לסגירה סופית מול מיטש יש עוד פרטים טכניים מול קבוצה בארה"ב בקיצור אם אני צריך להמר יודעים כיוון, כלום לא סופי, מאמין שברגע שיהיה משהו סגור כולם ידעו מיד.
  11. המועדון לא מסוגל לקבל החלטות. מדהים. קרסטאיץ צודק פה
  12. אני לא זוכר שחקן עם כזה פער ביכולת מהשיא (אולי פרט למי שהאריך לו חוזה) כבר שנה שניה ובגילאים שאמור להיות עוד מה לתת. מדהים.
  13. זה עוד הרבה לפני (האבנים, השירים, אלימות הסדרנים- הכל) אתה סתם נותן להם תירוצים.
  14. מי מופתע? עוטפים פה את סכנין בכפפות של משי- קריאות גזעניות, סדרנים אלימים, אבנים ביציאה הכל עובר באהלן אהלן. חשבו שזה יספיק גם הפעם, רק שהיה שוטר שחשש על המשרה שלו כנראה בדרך וסגר את המסיבה.
  15. להיפך. בגלל שהוא נהנה מהמשחקי תשומת לב האלה הייתי מצפה שיכתוב משהו כמו "מבטיח שתראו אותי כובש אחרי שאחלים" או "נתראה בקרוב" איזו הטרלה בסגנון. דווקא בגלל שהוא היה חייב להוסיף- עוד לא החלטנו, נודיע כשנחליט כשכולם פה מדברים על זה שזה סגור, אני חושב שהוא באמת לא החליט.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.