Jump to content

הילד בן 30

משתמשים רשומים
    30
  • Last visited

2 Followers

Recent Profile Visitors

2,178 profile views
  1. נו שויין. אם מודדים לפי היכולת בחודשיים האחרונים גם מכבי היא קבוצת אמצע טבלה. בינתיים גם מכבי וגם לינץ מנצחות די בקלות את שאר היריבות והמשחק ביניהן היה עם עדיפות ללינץ. לא יודע איך אפשר להפוך את זה לבכיה לדורות, אבל בסדר..
  2. אני ממש מקווה שנסיים ראשונים ויאללה לשמינית. זאת באמת הזדמנות נדירה לצבור ניקוד, כסף, אבל גם לעשות קמפיין יפה. עם הגרלה טובה אפשר לראות את הרבע. מכבי חייבת להגיע סופר מפוקסת למשחק מול לאסק שם סביר שהכל יוכרע
  3. הם לא הפסידו מולינו- זאת היתה אלטאך. זה לא הישגים משנות ה90. שנה שעברה הם עשו בתים אירופית (כולל תיקו מול טוטנהאם, ניצחון פעמיים על לודוגורץ ופעם אחת על אנטוורפן), שנה לפני הם עשו הישג שמכבי אף פעם לא עשתה. הם קבוצה אירופאית טובה מאוד בשנתיים הקודמות, נקודה. להשוות את זה לבית"ר ירושלים או הפועל חיפה זה בושה לאינטיליגנציה. וכן אני לגמרי מסכים שהם היו הגרלה נוחה לדרג א', רק צריך להכיר בזה שיהיה מרוץ צמוד למקום הראשון אולי נצליח אולי לא, אף אחד מהם לא יהיה הישג אדיר או כישלון
  4. אני חושב שצריך להיות הוגנים. אם שחר נותן את התפוקה של שמיר כולם דוחפים אותו פה להרכב. אני בגדול חושב ששניהם צריכים לשחק יותר הכדורגל עבר לחמישה חילופים. כשמשחקים בשתי מסגרות לשמור את רוב החילופים לדקה 70 זה מטופש מאוד
  5. אבל היא לא מציגה יכולת פחות טובה. גנבת ממנה תיקו, שלא בצדק. שוב הפניתי אותך גם אז להישגים שלהם באירופה בשלוש השנים האחרונות. לא צריך להיות נמני או שרף שמקטינים כל קבוצה שהיא לא מהפרמייר ליג. הישגיה של לאסק בשנים האחרונות באירופה: העפלה ממקום ראשון באירופית (לא עשינו אף פעם לדעתי), בבית שכלל את ספורטינג, פסוו, רוזנבורג. ניצחון על אלקמר בשלב 32 והעפלה ל16 (מכבי לא הגיעה לזה אף פעם) ניצחונות על ספורטינג (פעמיים), פסוו, רוזנבורג, אלקמר, לודוגורץ (פעמיים), אנטוורפן, בשיקאטש, באזל (פעמיים) תיקו מול טוטנהאם. לומר על קבוצה כזאת אמצע טבלה בישראל, כשבינתיים האמצע טבלה שלנו עפות בשלבי המוקדמות המוקדמים זה ניתוק ברמה גבוהה מאוד
  6. שוב אתה חוזר על השיט הזה, אה? מכבי קבוצה שעושה קמפיינים בקצב שאף קבוצה ישראלית לא עשתה אף פעם ובכל זאת לאסק עם דירוג גבוה יותר. האם היא הגרלה נוחה לדרג א? בהחלט. האם היא קבוצת אמצע טבלה בישראל- לא!
  7. עולים רק ממקום ראשון, מקום שני משחק על העליה נגד נושרות מהאירופית
  8. ועכשיו ברצינות, אני כמו כולם רוצה שהוא ילך אבל מודע לכך שזו לא החלטה פשוטה. גם אם "וויתרנו" על הליגה אני מאמין שהמערכת רוצה להמשיך את ההצלחה באירופה. זעזוע עכשיו ולך תדע איך אנחנו מסיימים את העונה הזאת שהיא באמת הזמנות חד פעמית, יכול להיות שזה גם היה השיקול בשנה שעברה ודוניס אכן פוטר מיד אחרי הקמפיין באירופית אאל"ט.
  9. צריך לעלות, זה קודם כל. שזה אומר לא לבעוט בדלי נגד הלסינקי ואלשקרט ולפחות תיקו מול לאסק.
  10. יש תקדים לפיטורים אחרי חמישיה?
  11. אני מתחיל לחשוד שהרננדס מוכר אותנו. הפאולים המטופשים היום, הפנדל א-לה ישראל כהן בשבת, הגול הכמעט עצמי. יש מצב שלאשתו נמאס מישראל?
  12. לגמרי, הוא גם עובד קשה, תנועה ללא כדור, לחץ
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.