Jump to content

הילד בן 30

משתמשים רשומים
  • Content Count

30
  • Last visited

• Days Won

3

2 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. הם באמת מתלהבים מהשוער שלהם? היו לו כמה השמטות רעות, כולל גול עליו
  2. כן, הוא אמר משהו לכולם עם היד על הפה... כנראה היה עוד בטראומה מהפסילה בשבת
  3. ואתה יודע? אני לא, אבל אני רואה גרפים ויודע שהיתה תמותה עודפת משמעותית. וכן, אני מעדיף לשמוח לבד בבית ולשמור כחברה על אבי בן ה70. אתה מבין שמחלות רקע זה גם סתם יתר לחץ דם? שוב, אנחנו לא בינואר, במדינות/ערים שבהן היו מספיק נשאים כשסגרו את הגבולות סופרים מתים. As simple as that
  4. אתה יודע מה מצחיק? ששום עובדה לא מבלבלת אותך. היו משחקי כדורגל שגרמו להדבקה של אלפי אנשים. מאות אלפי בני אדם נפטרו בעולם, בהרבה מדינות במספרים מאוד חריגים של סדר גודל יותר מהממוצע לתקופה בשנים קודמות. היו לפחות שתי מדינות שניסו אחרת והצליחו פחות טוב. אז במקום לשמוח שאנחנו רק על 300 נפטרים ולא 3000 אתה בוכה שאתה חוגג אליפות מהבית. כן, הייתי מעדיף להיות ביציע, אבל יודע מה? זה גם משהו לספר לנכדים...
  5. ברור שלא יהיה חד צדדי. אבל אני כל כך סומך על איביץ...
  6. הייתי מהתומכים בלתת צ'אנס ליאניוטיס כשיתאפשר. בכל זאת, איביץ התאבד עליו והוא הגיע עם רזומה מצוין והרגיש לי ששווה להיות סבלניים ושמגיע לו צ'אנס נוסף. אבל האמת שטננבאום קנה את האמון בו במזומן, אני מרגיש טוב מאוד עם לתת לו את המושכות גם שנה הבאה כך שיהיה נכון להיפרד מיאניוטיס ואני מניח שיהיו לו קונים.
  7. לא מאמין שהייתי תמים לחשוב שהואר ישים סוף לזה שהשופטים דופקים אותנו
  8. האמת זו בעיה. גם אם היו מחילים שינויים רק בחלק השני של הפלייאוף עדיין יהיה אי שוויון. צריך לשאוף שכל קבוצה תארח אותו מספר משחקים בלי קהל. וכן, כנראה שנארח את חיפה ללא קהל והם כן יארחו עם.
  9. למה הם חייבים? הם שילמו מליונים על זכויות השידור. זה בדיוק כמו שתדרוש מקונדיטוריה עוגה חינם כי הם היו סגורים חודשיים. פרקטית, מעבר לדיון העקרוני זה הולך להיות חודש מאוד וליו פור מאני למי שאוהב לצפות בכדורגל ישראלי. למעשה יהיה אפשר לקבל את כל משחקי הפלייאוף ( מניח שלפחות 40 50 ישודרו בערוצים של צרלטון) תמורת 67 שח ולבטל אחר כך
  10. בדיוק לא הבנתי על מה הם צריכים לתת זיכוי? מי שרצה יכל לבטל. אתה מבקש גם מנטפליקס החזר בחודשים שלא נכנסת? לא מאמין איך כולם פה שבויים בתפיסה של התאגידים הגדולים והמרושעים מול האזרח המסכן שלא היה מסוגל ללחוץ על השלט ולבטל מנוי.
  11. אתם מבינים שצרלטון היא חברה עסקית שמשלמת על כל משחק שהיא משדרת? (ובניגוד למתחרה שלה גם נותנת תמורה למחיר ולא קשקושים אין סופיים) למה היא צריכה לספוג את ההוצאות של משחקים ללא קהל? אני שמח שהכסף שנתתי למכבי נשאר אצלה אבל לבוא בתלונות לצרלטון על זה שאתה מנוי ולא קיבלתי תמורה זה הזוי. (גם להציע הצעת חוק שמחייבת גוף עסקי לתת לך משהו בחינם זה הזוי לא פחות).
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.