Jump to content

sagiyom

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. אם המצרים באים כל נגיעה שלהם בכדור בוז אדיר בכל היציעים הם יצטערו על הרגע שהם פתחו את הפה..
  2. תמיר כחלון משחק היום בעכו והוא מביא עונה אדירה הוא מחזיק אותם כמעט לבד ואפשר לראות גם שיש לו כשרון גדול, ככה גם הרבה פרשנים אומרים ומדברים על זה. אתמול הוא התראיין בספורט חמש ואמר שהוא עדיין שייך למכבי ויש לו שאיפות לחזור. למי שלא יודע הוא עדיין צעיר, בן 25 בסך הכל. עד היום אני זוכר את הוולה שלו מול ביתר ועוד דברים טובים שהוא עשה פה, אני אשמח לראות אותו חוזר ועושה עוד דברים כאלה במכבי כי זה באמת שחקן טוב לדעתי. אם מחזרים את יצחקי אני בטוח שצריכים להחזיר גם אותו ואני מקווה שג'ורדי לא יפספס את זה
  3. בדרך כלשהי הגיע לאוזניים שלי הדבר הזה: באחד האימונים של מכבי ניר לוין פנה ליצחקי ואמר לו להפסיק לעשות שכונה . יצחקי אמר לו בתגובה:? עשיתי פה שכונה לפניך ואני יעשה גם אחריך? .. אמיתי לגמרי חברים זה נודע לי לאחר שאחד מהשחקנים סיפר למישהו וזה התגלגל .. כל המשבר בחדר הלבשה שדיברו עליו עם אווניר מבוסס על השחקן הזה. שישאר בקפריסין
  4. נהנתי מאוד לשבת היום בקבוצת עידוד בשער 7, יוזמה מבורכת שכל שינוי קטן שתגרום בשער יהיה טוב. מקווה שנמשיך גם במשחקים הבאים
  5. כשבית"ר הוענשו על השלט הגזעני ביציע ההתאחדות הבטיחה שאם הם יביאו להם שמות ומרצופים של אותם האנשים הם יקלו בעונש בצורה ברורה. כאן, שמדובר באוהד אחד שלא הפעיל שיקול דעת, והוא עוד מצולם באופן ברור ע"י המצלמות (כפי שפורסם בספורט 5), אנחנו מועמדים לדין. במקום להעניש את אותו אוהד אישית הקבוצה היא זו שנדקפת. שלא נדבר גם על השתפרות בהתנהגות של אוהדי מכבי בתקופה האחרונה.
  6. אני יודע שזה לא בסדר לשפוט בן אדם כל כך מהר ואחרי כמות קטנה של משחקים אבל עדיין, קשה להתכחש לעובדות, עד עכשיו הוא מציג יכולת חלשה ביותר. מול רמה"ש היו לו שני איבודים שיכולו לעלות לנו ביוקר ואתמול מול בית"ר היה לו עוד אחד כזה, שנגמר בהחטאה. הדיבורים הוא על בטחון שצריך לגדול, אני מקווה מאוד שהוא ישתפר ויוכיח לנו שהוא ראוי לקבוצה שנלחמת על אליפות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.