Jump to content

elad7

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by elad7

1. היחידים שלא ראיתי אלו שפיגל וגלזר שאני בטוח שגם אתה לא ראית אותם, אלא אם כן אני כותב לסבא.. תשים לב שאתה אומר לי על מכבי 96 ורושם שהחסרתי את שוהם אבל בנין הרבה יותר טוב ממנו אין מקום להשוות בכלל אל תהיה בדיחה. אולי טב"ח זו לא בחירה הכי מוצלחת בעולם אבל מבחינת כשרון הוא היה יותר טוב משלח. קלינגר אם כל הכבוד אין לו מקום בוודאות...
  2. לא ראיתי כמו שהרוב פה או אפילו כולם פה לא ראו את השחקנים האלה ולכן זה קצת יותר קשה, אבל להשוות את בנין לנועם שוהם זאת בדיחה..
  3. קראתי את הספר 102 שנים של דני דבורין, ודבר שחשבתי עליו הוא שלאורך כל הספר אין למכבי איזה מגן שהתבלט מעל השאר. משום שאנחנו כבר אחרי 100 זה יהיה יומרני לחבר 11 הכי טובים בכל הזמנים, אבל עדיין אני מקווה שתעזרו לי מה אתם חושבים. שוער: אובארוב - חד משמעית הכי בולט במכבי מאז קום המדינה. מגינים: אין לי כאלה שבלטו מאוד. בלמים: ברומר - אחד היחידים ברשימה הזאת שאפשר להגיד עליו 100% מכביסט אמיתי ובן חיים- הרי אדם שניחנו בחוכמת משחק ועזרו המון פעמים לייצב את ההגנה. קשרים : בנין- בחירה קשה. שחקן ענק, אחד הפספוסים הגדולים של מכבי, לאחר האליפות יכולנו לעלות על הגל והרבה זה בשל סילוקו. זוהר- גם בחירה קשה. אבל אני לא מוצא משהוא שיתעלה עליו בשיא בעמדות הללו. נמני- באנקר שפיגל- באנקר חלוצים: שייע גלזר אלי דריקס - לא סגור עליו במיוחד ראובן עובד נכנס פה איפשהו? חחח
  4. נושא קונטרה לפסימיות? אני מאמין שרוב האוהדים מרגישים כמוני הפסימיות הזאת זה לא פסימיות אלא היא ריאליות, המועדון שלנו איבד את הרוח שהייתה לו,אין מלחמה, השחקנים פשוט שכירי חרב פשוטו כמשמעו- גם שחקני בית!!! תסתכלו אפילו בשידורים חוזרים תתמקדו כמעט בכל שחקן (פרט לייני למען האמת, ויצחקי ועטר בתחילת העונה) תראו כמה שהוא זורק ולא מתאמץ! מצב כזה לא ייתכן, השחקנים עשו אותנו חולים במלוא מובן המילה! ותאמינו לי מכל האימונים שצפיתי העונה תראו כמה זה בולט פשוט שכירי חרב ותו לא. האשמה של לוין מזערית, חברה משהו חושב שעטר, יצחקי וכל היתר ספרו אותו?!? בייחוד כשידעו שהוא בא למלא חורים . אפשר לתלות את הכישלונות בהרבה גורמים, באופן חד משמעי אבל ניתן לראות שהעמדה שמיואשת ע"י אנגלידיס יוצרת ניכור, הוא לא שייך למכבי, אך מה שבאמת מקומם שאין לו שמץ של מושג אודות הכדורגל הישראלי ובמנטליות. אם יד על הלב לא הייתם מוכנים שבנ"א כריזמטי כמו ברקוביץ' יהיה מנכ"ל? אני מדגיש רק מנכ"ל לא מאמן.הלוואי וזה בגדר חלום כי גם הוא בטח לא היה מסכים... בכל אופן, כרגיל אני מאחל לקרויף את כל ההצלחה שבעולם אבל לא נראה שהוא המשתנה היחיד של ההצלחה. המצב שלנו מאוד מורכב וקשה לי להסביר את עצמי מעט, אך בדבר אחד אני בטוח המכביזם מתפוגג לצערי, והרבה בשל פיזור הכסף שיתברר כטעות מוחצת. לסיום עכשיו נצא לפגרה ומפלס האופטימיות שלנו יעלה , כמה אני אוהב אותך מכבי
  5. אפשר לתלות את הכישלונות בהרבה גורמים, באופן חד משמעי אבל ניתן לראות שהעמדה שמיואשת ע"י אנגלידיס יוצרת ניכור, הוא לא שייך למכבי, אך מה שבאמת מקומם שאין לו שמץ של מושג אודות הכדורגל הישראלי ובמנטליות. אם יד על הלב לא הייתם מוכנים שבנ"א כריזמטי כמו ברקוביץ' יהיה מנכ"ל? אני מדגיש רק מנכ"ל לא מאמן.הלוואי וזה בגדר חלום כי גם הוא בטח לא היה מסכים...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.