Jump to content

elad7

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by elad7

1. יפה, יליד לשלטון גרמני (נאזי) שענשה באומנות
  2. יש לו אומץ אבל הוא מרגיש רע על ירידת ליגה
  3. שווה נושא משלו. לא יודע איך התקבל הרושם, נכון שהוא שחקן אחרי השיא שלו, אבל בוא לא נטעה ב50% מהיכולות שלו אני מאמין באמת שזה שחקן שעשוי להצעיד את חיפה רחוק בעונה הקרובה ובטח להיות השחקן הכי טוב בליגה. נכון הוא כבר חלודה אבל ההיסטוריה כבר הראתה בעבר שחקנים שחוזרים לקבוצות אם שלהם בשלהי הקריירה וכן מצליחים לחזור לגדולתם לתקופה מסוימת. אתם מדברים על זה שחיפה עם קו של בניון, ראיוס, ועזרא תהיה פגיעה מאחורה אבל למי מהקבוצות מליגת העל יש באמת חוד קטלני או אפילו קישור עם קשרים אחוריים טובים לכל הפחות? לא יודע מה איתכם, כרגע אני דווקא רואה את חיפה לא פחות פייבוריטית מאיתנו לאליפות. הלוואי ואתבדה. שבת שלום
  4. כבן לאוהד הפועל בכדורגל ומכבי בכדורסל וזה תמיד היה לי מוזר :/ , אני יכול להגיד לך שאני אוהד מכבי גם ב'אבן נייר ומספריים', ואפילו אם יהיה נציג שלנו ב'זוג או פרט' אני בעדו וגם ב'משלוש יוצא אחד'...
  5. קנאברו ודל פיירו המקרה היחיד שעולה לי סליחה גם נמני ובנין
  6. מתוך וואן: איתי שכטר, שכבש אמש את השער הרביעי בפנדל לאחר שהוכשל ברחבה, רץ לאחר מכן לקהל וחיבק את אותו אוהד עמו התעמת לפני כמה שבועות באימון ושם מאחוריו את הפרשה בצורה יפה. כמובן שזה אותו ששכטר קרא לו מלשין, כמה סמרטוט צריך להיות מ1 עד 4 בשביל לעשות מחווה שכזאת?
  7. בבקשה ששמישהו יעשה על זה , אתם גדולים למרות שגם בלי מילים התמונה אומרת הרבה http://srv1.jpg.co.il/8/5199e86df3bb3.bmp
  8. תאמין לי גם שיהיה בפארק בסכנין אני אלך , 10 שנים עקרות הגיעו לקיצן!!!
  9. חחחחחח בטח עזגד מרמה"ש מתחרט שהוא לא ביקש 150 , גם 700 הייתי משלם אחרי 10 שנים!!!!!!!!!
  10. חחחחחח בטח עזגד מרמה"ש מתחרט שהוא לא ביקש 150 , גם 700 הייתי משלם אחרי 10 שנים!!!!!!!!!
  11. פשש רואים שהם לא רוצים שנקח את זה בקריית אליעזר
  12. http://www.iba.org.il/media/?recorded=1&starting=1366054 התכנית בועטים , תראו איזה תקשורת אוהדת הפועל, כל הפאנל אדומים , וגם שרון פרי מבואסת על הניצחון... במקום להתייחס ליופי כולם מדברים על הפועל...(חוץ מאבי רצון)
  13. בנין, וגם תחושת החמצה עם אלון מזרחי שלא ממש הצליח להשתלב חברתית...
  14. קשה להגיד אקס פקטור אבל לדעתי העונה נקום וניפול על עמדת השוער ואם כל האהבה שלי לחיימוב אני בכלל לא סגור על היציבות שלו...
  15. כל הכבוד על הזלזול... מניאק אני אם מוציאים נגדם 4 נקודות העונה
  16. מישהוא יודע בכמה הם קנו את חיימוביץ? כמה הם משלמים לו?
  17. זאת הגרלה עם מתכונות של משחקים שבחלקם במשחק הראשון היינו נגד חיפה וזה נועד ליצור שיווק ופתיחת עונה עם משחק גדול, לדעתי זה טוב לליגה, וד"א אבי לוזון אמר בהגרלה שהשנה הפלייאוף העליון ישוחק פעמיים כלומר כנראה יהיו 4 דרביים+ 4 משחקים נגד חיפה
  18. לגבי ברומר הוא אחד המכביסטים היחידים שלאורך כל הקריירה שלו בארץ היה במכבי ולמרות הצעות לא התפתה לעבור לקבוצות מחו"ל על אף לא מעט הצעות (גם הוא נבחן במנצ'סטר שהתחילה להכנס לשיא בזמנו ונפצע). אז אם יש למשהו מהרשימה שלי את הזכות הזאת הוא בעדיפות על אחרים מבחינתי. מה אתה מכניס לי מילים... איפה כתבתי בדיוק שטל בנין היה הכי טוב? תקרא לאורך כל מה שכתבתי , אפילו ציינתי שזו בחירה קשה.. אבל בטח ובטח הוא יותר טוב מנועם שוהם. ויש פה באתר איזשהו אנטי על בן חיים תאמינו לי אני לא יודע מאיפה השפעת הזאת... אולי במכבי בא לידי ביטוי יותר הכשרון שלו אבל אין מה להתווכח הוא יזכר גם כאחד הבלמים הישראלים הכי טובים כשיפרוש.. ומי זה אבא שלך?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.