Jump to content

elad7

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by elad7

1. חברים כדי לשפוט את המשחק בנתניה חייבים לראות את שני המשחקים הקרובים
  2. היום הבנתי סופית שהוא חייב להיות מוצב בחלק האחורי. ההצבה שלו בחלק ההתקפי חרב פיפיות- גם תקוע בהתקפה ומפריע לזהבי וגם ברגע שעוברים אותו כל התקפה מסוכנת מאוד.
  3. גם אם יצר קשיים לג׳ורדי, קשה שלא להעריך אותו
  4. נושא מרגש, כל כך הרבה רגשות מעורבים, ובכל זאת מכביסט אמיתי יכול להרגיש בנוח ואפילו להיות מאושר. ביומיים האחרונים הראש חושב רק מכבי, אבל המעבר של גילי מסמל את המכביזם בטהרתו. ולמה? כשהייתי בצבא בין 2008-2011 שירתתי כחובש פלוגתי ובכל יום של דרבי, הייתי מתפלל (השם יסלח לי) שאחד החיילים שלי יפצע ואני יוכל לצפות בטלויזיה במיון או לפחות במרפאה בבסיס אם היחידה שלי התאמנה בשטח. וכן. כל דרבי הצלחתי לראות אם זה בקפיטריה בתוך מיון בבית חולים ברזילי או אם זה בדרכים עקלקלות יותר. שלוש שנים שכל דרבי הפסדנו. מרמור ועצב וכל המצב רוח לתקופה של חודש יכולה להיות תלויה רק בזה. תן לי רק את האושר של ניצחון. תהיה הדרך אשר תהיה. וכן פינטזתי על זהבי, ורמוט ואפילו שכטר הרבה בצבא. בראיה שלי אני מסתכל עליהם כעובדי קבלן שלי לאושר, כן יהיה קשה בבתחלה לעודד אותו אבל הוא הולך לעבוד למעני ולמענכם. למען רגעים קטנים של אושר שממלאים חיים. גילי גילי
  5. אותי זה בכלל לא משעשע, לראות אפילו שחקן זר כמו קהינדה מצליח בהפועל כמדרגה לבוגרים של מכבי זה קשה. על אחת כמה וכמה שחקני נוער שגדלו פה- לדוג', אלטמן אוהד שרוף של מכבי ופתאום מכתיבים לו לעבור להפועל. אין לי נימת ביקורת כלפי קרויף, אבל זה קשה לקבל את זה.
  6. שמע במידה רבה אני מרגיש כמוך לגבי הצעירים שלנו (במיוחד על אלטמן שיש לו כבר חבורה שלמה של חברים ב10-11 בתחתית מצד ימין הם יושבים). אבל... הבחור מביא קבלות. החשיבה שלו היא לטווח ארוך. עם כל הכבוד אליהם, אף אחד מהם לא מהווה פקטור ברמות הגבוהות, זאת לעומת ורמוט.
  7. אוהדי הפועל בתחילת עונה על נאמנותו של גילי: עם תחילת השמועות: והעיקר, גילי בעזרת השם בסוף העונה:
  8. וואו כישרון כתיבה נדיר
  9. יש לי רגש טוב והרבה פרפרים כמו לפני ה4-0
  10. חייבים ליצור אווירה ביתית בצפון.. הם לא יביאו יותר מ1500
  11. עפולה - קהינדה מבקיע שער ניחומים
  12. שבוע טוב! רעיון ענק, יש למישהו צילום שלה באיכות?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.