Jump to content

elad7

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by elad7

1. יש להם לא מעט התחייבויות לשנה הבאה בין כה וכה, ובטח היחידים שטובים בשלד הנוכחי של ההרכב חתומים כבר לשלוש שנים (סטויקוביץ' ועטר). יעקב שחר זה לא חיים רמון שיכול לקום ולקרוס על 10 מיל' שזה פחות או יותר מה שאפשר להשיג מבחינה פיננסית בעונה מוצלחת בליגה האירופית. אני דווקא מוצא בזה תועלת עבורנו שהם יעלו לשלב הבתים באירופית ויתעסקו בעוד ליגה תובענית. כמובן שאם המפעל היה ליגת האלופות אז זה אחרת ואני מסכים איתך, כי כלכלית זה היה מחמש אותם בצורה משמעותית.
  2. וואו אני גם חשבתי על זה בזמן המשחק נגד נתניה, זה לא מופרך בכלל מה שאתה מעלה פה. איך שאני רואה את זה כרגע רוני לוי ימונה למאמן של חיפה תוך חודשיים, אחרת קשה לי להסביר את הלך המשחק הזה. וזה לא חייב בהצעה ישירה אפילו במסווה של שיחה ידידותית בין רוני לוי לשחר יש טעם לפגם.
  3. מרגיש כמו במלחמת איראן-עיראק, בסופו של דבר כמעט כל תוצאה תהיה טובה לנו (חוץ מגולים של עטר שיכאיבו ללב) : 1. ניצחון לחיפה- אפשרות להגדיל את הפער מק"ש 2. תיקו - אפשר להגדיל את הפער, חיפה מתרחקת מפלייאוף, הכי מועדף עליי 3. ניצחון לק"ש - הכי קלוש לדעתי, חיפה כנראה לא תהיה בפלייאוף, נמנעים מיריבה שמאוד יהיה לנו קשה לנצח 5 פעמים בעונה.
  4. דם צהוב-כחול אמיתי, ראשון המכביסטים ומבשר המכביזם, מרגש
  5. זה באמת מעציב אותי איך אנשים מושפעים מאנשי תקשורת, שתאמינו לי טובת מכבי או אפילו הליגה כלל לא לנגד עיניהם. התקשורת במסווה של "טובת הליגה" מעוניינת שתהיה תחרות. מה זו תחרות?! האם הליגה לא קשה מספיק? בתקשורת יש כוח רב עוצמה לעצב תודעה לאנשים - תודעה כוזבת, שלצערי מתחילה לחלחל גם לטובים שבאוהדינו. מקרים כמו עטר או זהבי שוויתרו על כספים כדי לשחק נדירים, וזה לא מפתיע כי כבר בארץ הם היו שחקנים מובילים והרצון באמת לשחק בוער בהם. ברוב המקרים השחקנים שחוזרים תובעים יותר כסף בעילה שהם עברו "אוניברסיטה" בחו"ל, וזו שיטה ידועה של דודו דהאן לשלוח לשם שחקנים שירוויחו את ההתנסות הזו שרק תעלה את המחיר שלהם בארץ, אפילו אם היו שחקני ספסל בתחתית הליגה בלגית. מה גם שהשחקנים הללו שחוזרים בטח ובטח לא אוחזים בהצעות מקבוצות אחרות שם. לגבי השקעת כסף- הפחד שלי הוא שאם גולדהאר יצטרך להשקיע פה סכומים גבוהים יותר הרצון שלו להשקיע במכבי ישחק מהר יותר. לאור ההתבטאויות המעטות שלו בתקשורת, לי ברור שגולדהאר לא יישאר כאן לנצח. כמה שנוכל למשוך אותו יהיה עבורנו ברכה.
  6. לדעתי התיאוריה שאתם מעלים היא שגויה. הוספת כסף לכדורגל הישראלי יכולה רק להזיק לנו, ואסביר. בשוק השחקנים הישראלי יש מבחר מצומצם של שחקנים ברמה בינונית-גבוהה, הוספה של תקציבים לקבוצות על ידי בעלי הון (או לחלופין השקעות מופרזות) תוביל באופן ישיר לדרישות שכר מנופחות מצד שחקנים, תופעה שבין כה וכה מכרסמת במכבי. מעבר לכך שרוב קבוצות הליגה מסיימות בגרעון, לנו, בעיקר בעיתות הצלחה יש כח כלכלי עצום במובן של הקהל, דבר שמקל את הגלולה עבור בעלים. אני מאמין באמת שניהול נכון ומבוקר, והשקעה נבונה בבחירת זרים איכותיים עשויים להמשיך את ההתקדמות שלנו. לא תחרות איתנה מצד הליגה, שגם ככה קבוצות משחקות נגדנו עם כל המוטיבציה.
  7. כרגע הכישלון הכי גדול של גורדי, לחשוב על זה שההעברה שלו הייתה חופשית, לחשוב על זה שהוא מרוויח כחצי מבן-בסט. מתסכל.
  8. יש לי תחושה שמנגה עושה פה טיוס- הוא יודע שהבמה האמיתית לקריירה שלו זה רק נגד מכבי
  9. בקצב הנוכחי של המשחק הכל טוב לנו
  10. מתבייש בליגת העל (סרחון של קהל)
  11. משחק מאוד מעניין, מקווה מאוד (עבורנו) למשחק אינטנסיבי, אבל לא חושב שבאר שבע יכולה לספק משחק לחץ. לא בטוח שמבחינה פסיכולוגית הפסד של קש טוב לנו. #במקור רציתי לרשום קריית בכותרת נלחץ לי על העין בפלאפון בטעות, כן יהיה.
  12. משחק מאוד מעניין, מקווה מאוד (עבורנו) למשחק אינטנסיבי, אבל לא חושב שבאר שבע יכולה לספק משחק לחץ. לא בטוח שמבחינה פסיכולוגית הפסד של קש טוב לנו. #במקור רציתי לרשום קריית בכותרת נלחץ לי על העין בפלאפון בטעות, כן יהיה
  13. היכולת הירודה של ברק לא הפתיעה אותי. מי שילך אחורה עמוד או שניים בנושא, יוכל לראות שאני מסביר בתמציתיות שמשחק הגובה שלו הוא מהגרועים בליגה, ברמה כזו שאפילו גם אם תשתפר פלאים, עדיין הוא לא יהיה ראוי לאפודת השוער הראשון. כל קרן אצלו זה התקף לב לאוהדים ולקרלוס גרסיה.
  14. בתור מי שעקב מקרוב אחרי השנתון שלו, אני יכול להגיד לך בוודאות שלגבי ברק לא היו ציפיות שהוא ישתלב בבוגרים מיד- לעומת מונאס דאבור שנקנה כדי להגיע לבוגרים, רועי קהת שהיה באמת מוכשר בצורה יוצאת דופן וגאל מרגוליס. מה שאתה אומר נכון, הצלחה בנוער אינה ערובה להצלחה בבוגרים, ולא חסרות דוגמאות לכך. אבל אם תסתכל על התמונה בכללותה, בכל העולם, תגלה ששחקנים שהתבלטו בגילאי נוער ייטו להצליח יותר בבוגרים גם אם הפריחה תהיה קצת מאוחרת. הנקודה שאני מנסה להעביר היא שלטובתנו, ולטובת ברק, הוא צריך לצאת בהשאלה ולהתחשל במקום אחר, בטח שמדובר בעמדה רגישה כמו שוער שמגיעים לשיאם בגיל יותר מאוחר, בטח ובטח שמדובר בקבוצה שרצה בצמרת ולא יכולה לספוג טעויות שעלולות לחרוץ גורל של אליפות.
  15. הרבה אומרים "שכר לימוד", השאלה מה זה שכר לימוד? הבנה שהוא שוער פחות טוב מהמקביל? הכרה בכך שהוא יכול לעלות לנו בגול לא מחויב למרות שהקבוצה תנצח? קבלה של הפסד נקודות? כמה זה שכר לימוד 4 או אולי 8 נקודות בעונה? אני מאוד מתחבר לקודמי: עמדת השוער היא מאוד רגישה, אי יציבות שלו יכולה להשפיע ישירות על שחקני ההגנה ואפילו על כלל המערך. עם כל האהבה שלי אליו, ברק הוא לא עילוי. בנוסף, האופק שלו להשתפרות הוא גם מוגבל.
  16. נכון אני הייתי אחד מהם, למען האמת זו הייתה הדעה שלי עד למשחק בסיבוב הראשון נגד קש, הרבה בגלל היכולת הלא מספקת של חואן-פאבלו וחלקית מהרצון לראות עוד שחקן תוצרת בית משחק. אני גם מאמין שיתר הקהל שרצה אותו בשער, העדיף אותו בשל היכולת הפושרת של חואן-פאבלו, ולא בשל היכולת של ברק. אבל לצערי המחיר כבד מנשוא לקבוצה ששואפת גבוה. יש לברק בעיה מאוד יסודית במיומנויות משחק הגובה והססנות שהיא אולי תוצר שלה. קשה לי לראות אותו לטווח הארוך שוער מוביל בקבוצה כשזו היכולת שלו, ובייחוד מי שיצפה בשידורים חוזרים יוכל להיווכח שהוא משחק באי שקט לכל אורך המשחק, ומאוד בולט שבמצבים נייחים הוא חסר אסרטיביות לסדר את ההגנה כפי ששוער צריך או אפילו תוך כדי משחק הערות פשוטות כמו "עזוב לי" או תיאום בסיסי עם הבלמים בעיקר.
  17. דיון - האם זה שוער שיביא נקודות? - אוהב אותו מאוד, אני מודה היותו מכביסט מעוות את החשיבה שלי לגבי התפקוד שלו בהרבה היבטים. מצפייה בשידור החוזר קשה שלא להבחין באי השקט במשחק שלו. בלט מאוד בקרן בשער השני- הצעד קדימה צעד אחורה צעד קדימה, אי הצבת מגן על הקורה הרחוקה. והכי בלט שלצערי הוא לא מתאים כרגע לאפודה הראשונה.
  18. חלאס. חברים קצת רגישות! אנשים פה הוציאו המון כסף, בריאות וזמן, על קבלת החלטות ביזיונית של ההתאחדות. אף אחד לא מת מעוד נושא. לא נעים לכם אל תכנסו ותקראו. כל הכבוד למי שנסע ובזהירות בדרך, אוהב אותכם אחים צהובים
  19. חחח עשיתי, באתי לשלוח לפני שעה והקפאתי. ואז נזכרתי, אנחנו מכבי חמודי יהיה בסדר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.