Jump to content

elad7

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by elad7

1. אין חייזרים, פלג לא מחדש כלום. אבל לי אישית מאוד מפריע שזקנתו של נמני מאוד מביישת את נעוריו
  2. בבקשה את המהלך של ורמוט על סאן מנחם
  3. ענק אחי מקווה שהילד ימשיך לעבוד קשה באימונים ויישאר צנוע
  4. סרקתי רק אני לא יודע לאן לעלות שמידהו יביא לי את הכתובת מייל שלו (פה ולא בפרטי כי אני מהפלאפון) אני אשלח לו את זה כקובץ pdf והוא יעלה. כתבה מעניינת
  5. סליחה על השאלה, אבל אם עוברים אותם מקבלים את הדירוג? בפלייאוף עלייה נחשב מדורגים?
  6. בכלל לא משעמם, זה אחד הויכוחים ההיותר חשובים שיצא לי לקרוא בפורום... מעניין לדעת למה יש אוהדים מסורים שלנו שעומדים ככה על המשמר למען נוכלי ועושקי הבוטקה (אני כותב אומנם ברבים אבל מכוון לעובד אחד). מה האינטרסים שלהם?! לא חסרים סיפורי גזלות ט ורמאויות. רביד מבין טוב מאוד את המפה וטובת הקהל הרחב וטובת המערכת, אל תנסו להשפיע לנו על התודעה.
  7. יואב הרבה יותר שקול ואחראי ממנו. יש לי הרגשה שעומרי הגיע לקצה עקומת הלמידה שהוא יכול להפיק מהצוות המקצועי, לא רואים שום התקדמות (אולי ההפך) מאמצע העונה שעברה, יש לו הרבה כשרון אבל אם הוא לא ישכיל ללמוד לקבל החלטות בסיסיות תוך כדי תנועה, אנחנו לא מרוויחים הרבה. מה גם שהוא בתפקיד, שאני חושב בכנות שחשוב שיעבור "השבחה" משמעותית במכבי, דבר שכנראה כבר לא יתרחש.
  8. אלסנדרו נסטה היה קפטן בלאציו בגיל 19, הייתי רוצה את מיכה, יש פעמים בחיים ששמים לך על הגב ואתה מגלה יכולות חדשות. אך ברור לי שערן ימונה, בהצלחה
  9. וידוי- המשחק נגד חיפה היה הראשון אולי בחיים שהרגשתי שהקהל שלנו מביא גם נקודות
  10. כנראה לא הבנת, כמובן שלא מאייתים כך את שם משפחתו Goldhar, מה שאני הצעתי הוא משחק מילים שכולנו משתמשים בו Gold - זהב, Heart- לב, ואני שוב חוזר, אם מישהו יכול לקשר אותי לחבר'ה שיכולים להריץ את העניין אפילו אם זה ידרוש תגמול כספי עבורם (כי אני רוצה את זה בתוך לב צהוב-כחול ענק) אני אשמח לתרום לכך.
  11. בפעם הבאה שהוא בארץ אני תורם דגל פריסה GOLDHEART בתוך לב צהוב-כחול, מי שמתפעל שייצור איתי קשר בפרטי
  12. באחת התגובות בפורום לפני כחודש מישהו כתב "נוסטלגיה משכרת ומשקרת" כמה נכון, מי יודע כמה נעריך את הימים האלה שיהיו ללא ספק עוד פרק בהיסטוריה המפוארת של המועדון. גם אם יש מקום לביקורת, צריך לדעת איך להביע אותה. בטח שלא בוז למאמן ושחקן במהלך משחק.
  13. חחחח הערתי את אחי מהצחוק
  14. כן העיקר אם זה היה קורה נגדנו היו מדברים על צילינדר של הגוף, השופט צריך משקפיים ועוד שקרים מהסוג הזה...
  15. יש הרבה התחייבויות כספיות למכבי, וגם מבחינתו, כמו שאני מבין הוא מתמהמה על חתימת החוזה בשל רצונו לקבל תקציב גבוה יותר. אבל כן אי הבאת עטר זו שחצנות גם לדעתי, קשה לי לקבל את ההסבר שהוא לא רצה שעטר יהיה כינור שני במכבי. הטעות על עטר עשויה להתברר כבכייה לדורות מבחינתנו. זו הטעות היחידה של קרוייף בשלוש שנים.
  16. הפוך! האפשרות להביא זרים מסנוורת בעלי קבוצות לחשוב שהם מביאים מציאות ב50-100 אלף יורו, ויוכלו למכור אותם במיליון. הזרים שמגיעים לליגה הם בינוניים ותואמים לרמה הכללית של הליגה, הם בטח לא מושכים אותה קדימה.
  17. אין משחקים קלים לאף קבוצה, כל משחק הולך להיות אינטנסיבי מאוד. חיפה ובית"ר הולכות להיות פקטור משמעותי בגורל האליפות הזאת. טוב לנו הסדר הזה של שלושה משחקים ברצף בבית, זו הזדמנות עבורנו להטעין את השחקנים בביטחון לקראת המשחקים האחרונים של העונה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.