Jump to content

elad7

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by elad7

1. הרוסונרי משלנו חברים עלה לו האיברהימוביץ' חזל"ש
  2. אכן ייצב אותם, ועל הדרך ממצב את עצמו כמאמן מעל הממוצע לליגה שלנו, לפחות מבחינת תוצאות.
  3. שבוע טוב, תודה על הסיכום היפה, יש מצב לתקציר לטובת שומרי השבת?
  4. יליד רמת גן, חבר ילדות של בן דוד שלי. שיחק במכבי בגילאי ילדים אם אני לא טועה, אבל בטוח היה אוהד של מכבי. ידעתי שאחרי "אירופה" יחתור להיות אצלנו. ילד טוב ממש. הייתי נוסע לדודים שלי רק בשביל להרוויח לו חבוטות של קלפים בסופרגול
  5. תרצו או לא תרצו, זקנתו מביישת את נעוריו, ואחחח איזה נעורים אלו היו חשוב לי להוסיף שזה נושא שמאוד כואב לי, אבל זאת האמת שלי.
  6. יותר נכון לא פציע, ברומר היה על סף חתימה ביונייטד בשנת 96 ונפצע...
  7. בספרד זה מותר, אך התקנון של ההתאחדות אוסר זאת, ראה מקרה עומר גולן שהובטחה לו מרצדס. http://m.globes.co.il/news/m/article.aspx?did=1000275886
  8. באהבה. למרות שזה מאוד קלוש, העברת את זה למורן? יש טעם? (מה השם שלך דרך אגב?)
  9. אם אתה מתכוון למה שנמצא בערך ב01:42:47 קשה מאוד מאוד להוכיח מה נאמר שם, בברור הוא אומר "בסדר, בסדר" השאר מעורפל מאוד שזה על מיוט אני מדמיין שהוא אומר "בסדר בסדר (איש חולף) אני עשיתי את זה" אבל שוב קשה מאוד מאוד.
  10. ראיקוביץ דחף. אם הוא רצה להפיל אותו הוא גם יכול היה לעשות את זה מאחורה ביותר פשטות. העניין שאבוקסיס נפל נותן לכל הסיפור נופך אחר לחלוטין של "תקיפה", אלמלא הנפילה סביר להניח שלא היו שמים לב לזה בכל הערבוביה. אתה באמת מאמין שרק ראיקוביץ' הפיל אותו או ייתכן וגם הדשא החלקלק, אבידור והטיפשות של אבוקוף תרמו לנפילה, זאת השאלה.
  11. אל תזלזלו בכלום, מורן הודה לי על התמונות. למי שיש להוסיף שיוסיף.
  12. מה שהכי מוזר שאת התמונה הזאת לא מציגים!! חבר מצא אותה בשיטוט בפורום של האדומים
  13. דווקא נגד רעננה המגעילה וההגנתית הייתי מוותר על הניסוי.. או שתתחיל לראות ובדקה עשירית באמת תתייאש.. אולי תראה את המשחק בהרצה כפולה
  14. קיבלתי בוואטסאפ, אם מישהו יוודע למי הקרדיט שיאמר
  15. אני חושב שהמשחק שלו במעמד גמר הגביע היה ההופעה הכי טובה של שחקן כדורגל בישראל בכל הזמנים, לפחות ממה שאני ראיתי מ96
  16. סטיב גורי עזב בינואר, אתה מתבלב ברמי מארבל (עונה אחרי, שהגיע בינואר)
  17. דאבל אתב מציל אותי כל פעם מחדש תודה מסטודנט חולה בגבול לבנון
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.