Jump to content

Mike

משתמשים רשומים
    81
  • Last visited

Everything posted by Mike

1. קאמבק של ג'ו אלכסנדר קרוב מתמיד
  2. החולשה האמיתית היא בעמדת המאמן
  3. אולי אם נפסיד ב2 משחקי היורוליג הקרובים, אולי
  4. תקרא קצת על מה קורה עם בורסת ftx והבעלים שלה, מניח שזה חלק מהסיבות
  5. ווילבקין בצ'יט דיי רציני, צהריים ויטרינה עכשיו יורד על פופקורן סורקין
  6. הרכזים הלשעברים שלנו מככבים בנתיים כבר שנה שנייה ביורוליג בכל מקרה, כרגיל פתיחה רעה וקאמבק..היה אחלה עם חלוקה טובה של נקודות ודקות ונתן לקבוצה קצת להתחבר לפני שבוע חשוב אבל עדיין זו כולה וילרבאן
  7. אני כן נוטה להסכים עם רביד דווקא, בולדווין שחקן סופר סופר מוכשר(הרבה יותר מנוריס קול לדוגמא) אבל בתחושה שלי זה לא שחקן שיביא אותך לאנשהוא למרות שאני לא יכול להגיד שאופתע אם יסחוב אותנו על הגב לא מעט משחקים
  8. אדאמס אצלנו, נקווה שיראה את מה שהוא יודע לעשות בהצלחה!
  9. כן עכשיו אני קולט שהחסרתי כמה מילים מרוב מהירות,התכוונתי ניבו במקום אונוואקו אבל עזוב רגע, זה לא העניין של שמות ספציפיים זה העניין של מה הקבוצה היתה ועדיין צריכה
  10. מה נהיית תמים פתאום, כולנו יודעים על איזה סקאוט מהולל אני מדבר
  11. שלושתם same shit. המטומטם שהחליט להביא את ניבו במקום ואת(כנראה) אדאמס במקום וילדוזה, ואת מרטין במקום שחקן כדורסל צריך לעוף על טיל שלשום
  12. היה יכול לתרום לנו המון, לא פעם ראשונה שקבוצה גרועה מאיתנו על הנייר "גונבת" לנו שחקן. החתמה פשוט נהדרת של הכוכב
  13. לא מכיר את ג'יימס אבל וילדוזה יכול להיות חתיכת החתמה
  14. לונרזו לגמרי לא מהעולם הזה מה זה הדבר הזה
  15. למרטין יש וייבים של נואל פליקס
  16. צ'יבוטה שחקן כל כך רע..מזל לא הגיע אלינו . טמבל רציני, אולי כישרון יש אבל מוח לא באופק
  17. אז 100% מנייתי בעצם, שזה מעולה. בכל מקרה הסיכוי שתשאר בלי כסף אפסי לחלוטין אז הכל טוב..רק תתנתק ותפסיק לעקוב ויעלה בחזרה בעתיד, בתור משקיע ולא סוחר המצב של הבורסה לא אמור לעניין אותך בטווח של חודשים ואפילו שנים
  18. לא ידעתי איפה לתקוע את זה אז נזרוק את זה פה - יצא לי להיות באמסטרדם על המשחק של אייאקס - ריינג'רס עוד יומיים ומצאתי כרטיס בויאגוגו סביב 450 שקל, הייתם הולכים על זה? קניתי מויאגוגו פעם אחת ועבר חלק, אבל הביקורות עליהם רעות מכירים עוד אתרים שאפשר לבדוק חוץ מויאגוגו?
  19. חתיכת אבדה, מקווה שהסכום לפחות קצת שווה את זה. אבל יצחקי וזה אז על מה אני עובד
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.