Jump to content

Mike

משתמשים רשומים
    81
  • Last visited

Everything posted by Mike

1. אין לי ספק שיהיה פה בסוף 6 זרים העונה, הבעיה שזה כבר היה אמור להיות לפני שבועיים לא עוד שבועיים
  2. כואב לי הלב עליו, כנראה גמר את הסיפור של קין אחרי זה
  3. בגדול אתה צודק שזו פציעה קשה אבל אין מה להשוות, בך טיפל הרופא השכונתי בלוד בחאג'י יש צוות רפואי שלם שלא חוסך ונותן לו את הטיפול הכי טוב שהוא יכול לקבל לא חושב שיגיע לפה ןמפחיד להביא שחקן כזה קריטי אחרי פציעה קשה אבל הבנאדם שחקן שחקן אם הוא בריא הוא מעל הליגה קל
  4. כן זו בדיוק היתה הכוונה שלי, מקום 15 מבטיח כמעט מעשית השתתפות בשלב בתים אירופי גם למקום השני
  5. חלאס כבר עם הבולשיט הזה של "על הזין הניקוד המדיני", הניקוד המדיני סופר חשוב למכבי מבחינת יוקרה, כסף ואירופה גם בעונות פחות טובות בלי אליפות
  6. אני לא בטוח בכלל שטננבאום מגיע כשוער ראשון נעול, לא אתפלא אם יהיה שוער שני
  7. מקסימום נשאיל שנה לחיפה והוא יחזור יהודי
  8. אאל"ט אם שחקן משחק במוקדמות בקבוצה אחת הוא לא יכול לשחק בקבוצה אחרת רק במוקדמות, בשלב בתים אפשר
  9. עם מאמן אחר היתה אופרה אחרת לגמרי לדעתי, זה שלקחו מאמן מתוך המועדון שימשיך את הפילוסופיה היתה החלטה חכמה שלהם..וזה לא שדגו איזה מאמן גדול
  10. בשורות טובות חזרה לעונה שנייה, איזו סדרה כיפית דיוויד טננט ומייקל שין אדירים
  11. אל תשכחו שגם תחילת עונה שעברה הוא היה טוב באירופה ונעלם בליגה, מקווה שיצליח לשמור על הרמה
  12. לא יודע מה הולך איתו ובאיזו קונסטלציה הוא אמור לשחק, אני רק יודע שאיתו על המגרש היה נגמר לפחות 3:1
  13. עכשיו אחד השופטים בגמר היורוקאפ אמר שריזיק(הנאצי מה1:1 במונאקו) הציע לו 10,000$ כדי למכור את הגמר עוד מישהו חושב שהמשחק מול מונאקו לא מכור?
  14. עונה 3 איומה לדעתי, אין כיוון, דיאלוגים מטומטמים ופרק שלהם משעמם להחריד של סירי מדברת לעצמה..היה פרק אחד ממש טוב(6, וגם 5 קונספט מעניין) נראה היום את האחרון אבל אין תקוות גדולות, נראה לי אסיים עם הסדרה העונה הזו גם ככה קאוויל לא ישחק עונה הבאה
  15. ההחתמות קצת מייאשות אותי, אבל שם אחד יכול לשנות הכל לא מאמין שהם כאלה הזויים וזו ההחתמה שתסגור את הסגל
  16. אוטרכט אחד המקומות המגניבים שהייתי בהם, מפוצצת סטודנטים עם וייב כיפי, אמסטרדם בקטנה בלי התיירים. יש שם גם אחלה קופישופ על סירה אם אתם עם רכב ובקטע של לונה פארקים סעו לוואליבי
  17. לא נראה לי משודר בסטרימינג שפתוח לישראלים, ראיתי ב sdarot tv
  18. נשק קטלני(lethal weapon) - סדרה כיפית לסגירת יום, קומדיית אקשן שמבוססת על הסרט וייבים חזקים של שעת שיא ונשק קטלני, מצחיק, קאסט באמת מעולה ובכללי אחת ההפתעות הכיפיות שהיו לי
  19. Cafe De klos - אחלה צלעות Mr porter, cannibale royal - בשרים ברמה, תזמין מקום מראש אם זה בשעות הערב The butcher, Ter marsch & co - בורגרים זוכי פרסים Greenwood, omlegg, the breakfast club - ארוחות בוקר(בגרינווד יהיה לך קצת תור, אז ג'וינט בוקר על התעלה בהמתנה זה טיל) Boca, screaming beans, brug43, - קפה איכותי/ארוחת בוקר קטנה זה רק מהראש, אם צריך דברים ספציפיים דבר אליי
  20. הסיטקום הכי טוב בטלוויזיה כבר 15 שנה(עונה 16 יוצאת עוד חודש)
  21. להביא את הmvp של האלופות שנה שנייה ברצף זה לא רעיון רע
  22. שולי לוצי על אבן גבירול האפי האוור עד 10(11?), יוצא משהו כמו 15 לבירה
  23. אנחנו לא צריכים סנטר מחליף במיליון דולר לעונה, הייתי משאיר את ניבו ומשחרר את פויתרס
  24. לא יקרה לעולם, בגג ירחיקו מספר שחקנים לפלייאוף ואולי פיינל פור
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.