Jump to content

Mike

משתמשים רשומים
    81
  • Last visited

Everything posted by Mike

1. מישהו מכיר מקום שמוכר פחיות בסיטונאות? ומה המחירים?
  2. אתה צריך לזכור שבניגוד למדינות אחרות,על ישראל יש עדיין את ה"איום בטחוני",המון אנשים בחו"ל יושבים שבארץ יש מלחמה ללא הפסקה ואיום ממשי כל רגע ורגע,וזה יכול להרתיע,ומרתיע,המון שחקנים
  3. דבר ראשון,אנשים נוטים "לזלזל"(לא יודע אם השתמשתי בדיוק במילה הנכונה) בהגעה לליגת האלופות,למרות שזה בונוס ע"פ קרויף ולמרות בכל,אנחנו צריכים לעשות,או לפחות לנסות לעשות את מירב המאמצים להגיע לשם. דבר שני,גם אני חשבתי שהגעה לשלב הבתים באלופות/אירופית זה משוכה מאד גבוהה עד בלתי עבירה,אחרי כמה שיחות עם אנשים הבנתי שהשד לא כזה נורא(אם לשד לא קוראים כמובן באזל או סלטיק) והרבה תלוי באיזה הגרלה נקבל
  4. יש שידור בספורט 5 באינטרנט? אם לא מישהו יכול להביא לינק לשידור?
  5. מישהו שמע על זה? יכול להביא רשמים?
  6. לא מכיר את הרזומה של ואסקס חוץ ממה שקראתי פה,אבל תחושת בטן שהוא לא יצליח בגדול פה,בניגוד לאוסקר שלמרות האין רזומה שלו היתה לי תחושה שיצליח..מקווה שאם יחתם אני אתבדה.
  7. הציצים של אורית פוקס
  8. אמיר וN.S ,אם תוציאו את המשחקים בישראלית מהמשוואה,זה טופס סבבה. טוטנהאם יכול ליפול,כנ"ל דורטמונד
  9. שלא יצא לך קרי לילה אחרי אחרי האליפות
  10. תביעה ייצוגית על גזענות.מישהו?
  11. הם יכולים לקחת את האישור ולדחוף אותו בתחת של חיים רמון אנחנו לו בימי שלטון סטאלין מותר להתאגד בקבוצות,כמו שאמרו פה-בירה זולה,מסך גדול תופים רעש בלאגנים.קטלני
  12. יהיה אפשר גם לקנות בקריית שלום כרטיסים או שמוכרים רק דרך לאן?
  13. Mike

חטופה 2

חכה חכה אחרי שיתבעו אותך לא ישאר לך כסף ללכת לסרט
  14. היום מתחילים הנבחרות? סביבות איזה שעה?
  15. מפליא אותי שנותנים פעם אחר פעם לטורס את חולצת ההרכב,זה נראה כאילו הם לא רוצים לצאת פריארים על הסכום הענק ששילמו על שחקן שלא שווה רבע מיזה.
  16. עם כמה שהוא מפגר,זה דבר מרגש
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.