Jump to content

Mike

משתמשים רשומים
    81
  • Last visited

Everything posted by Mike

1. הוו,זה כבר הגזמה. מיטרוביץ במקום בן חיים/מיכה?! טעות א ד י ר ה...! מחצית שניה אני מצפה לראות את פריצה בן חיים ומיכה.
  2. כנראה. זה גם נסיעה מיוחדת,אז תיהיה בטוחה שהיה פאקים בהעברת מידע לפקידים וכו'
  3. ישש רכבת ב11 וחצי,הקופאים לא ידועים בשכלם הרב
  4. משום מה אני זוכר שקראתי שהוא סיים טירונות וחזר להתאמן עם הקבוצה
  5. יצאו דילים של מכבי למשחק http://www.maccabi-tlv.co.il/iw/news/news-articles/%D7%98%D7%A1%D7%99%D7%9D-%D7%A2%D7%9D-%D7%94%D7%A7%D7%91%D7%95%D7%A6%D7%94-%D7%9C%D7%91%D7%95%D7%A8%D7%93%D7%95/ לא יודע איך המחירים בלי הדיל,לא בדקתי,אבל יחסית ליעד כמו בורדו שאנשים אמרו פה שהוא יקר מאד,המחירים נראים סבירים. כרטיס בודד ב10 יורו,(איפה האנשים הלחוצים שרצו לקנות כרטיס לפרנקפורט ב150 יורו? גם שם יעלה סביבות המחיר הזה)
  6. אם אני ישיג כרטיס אני מוציא אוטו מפ"ת,תשאר מעודכן
  7. ולמה שיקבור אותו? הוא לא בלט בחולשתו במשחק מול ניקוסיה,היה ממוצע,כמו כולם. ע"פ תירגול ההרכב זיו יפתח,עכשיו השאלה זה אם מאנה פצוע,או שלסוזה נשבר הזין,או שמאנה פצוע ולסוזה נשבר הזין. בכל מקרה,מאמין שננצח היום ונשבור את הקללה הארורה הזו
  8. מישהו יכול לעשות לי פה סדר כמו כסף שווה כל ניצחון\תיקו\הפסד וכמה שווה עלייה?
  9. אם אני לא טועה זה הפעם האחרונה שאפשר לשבור את הקללה.יאללה מכבי!
  10. הסתכלתי בתוצאות בוואן וזה מה שהיה כתוב..הסתכלתי עכשיו שוב,הם שינו לאוטורוגו אזנאווה
  11. אל תשאל אותי איפה מצאתי את זה... בקשה: http://www.apoel.net/apoel2/index.php תחפש באתר הזה את הפורום
  12. בדיוק. העניין של הטוב\לא טוב לא האישיו כאן, היו צריכים להביא ימני זר במקום אחורי זר
  13. יום שבת: הפועל עכו - הפועל באר שבע 2 בני יהודה- בני סכנין 1 עירוני קרית שמונה - מ.ס. אשדוד 1 הפועל ניר רמת השרון - הפועל רעננה איקס בית"ר ירושלים - הפועל חיפה איקס יום ראשון : הפועל ת"א - מכבי פתח תקווה 1 שאלת בונוס א- "מה הייתה הדקה" , עליכם לבחור משחק אחד מבין 6 הנתונים וטווח של 6 דקות שבו אתם חושבים שיובקע שער. הפועל באר שבע-הפועל עכו 30-36
  14. עשה אתמול כמה פעולות יפות,אני מופתע לרעה מאד ממאנה,היה לי ציפיות ממנו.
  15. אבי היית כמה שנים טובות בקנדה לא? צרפתית מאד מדוברת שם ואני מניח שאתה יודע קצת. לא תריץ לנו ציטוטים מבורדו?
  16. צודק בזה,גם אני הייתי בטוח שנבוא כדי לפרק,ונפרק. לצערי לא ראינו את זה,אבל ימים כאלה קורים. אחרי המשחק מול בורדו נהיה חכמים יותר,זה בטוח
  17. אף אחד לא אמר שזה יהיה קל,אבל אם אדון סוזה יעבוד על ניצול מצבים,מספיק בעיטה של יצחקי,הרמה טובה אחת של מיכה,ראש במקום הנכון של פריצהו1-0 לנו.בתאוריה נשמע פשוט,בת'כלס? קשה כמובן. לא נשאר אלא להאמין. ואתם חוטאים שוב ושוב בזה שאתם חושבים שבורדו מאריות הליגה הצרפתית.
  18. היית מוציא את ראדי ואלברמן בשביל ייני?
  19. סוייר,אתה באמת לא מאמין שבמשחק עלייה בבלומפילד יש לנו סיכוי לנצח את בורדו "הגדולה"? הבהרה:אני לא אומר שננצח על בלינד כמובן,אבל אני מאמין שאפשר לנצח את בורדו על משחק עלייה,זה לא בשמיים. אבל קודם שנגיע למשחק על העלייה בעז"ה,ואז נתחיל לחשוב על זה
  20. איפה כל האלה שסוף שנה שעברה אמרו שהוא חייב להיות באנקר בהרכב? אני מאד אוהב אותו אבל הוא לא שווה הרכב,הייתי רוצה לראות איך זיו בימין
  21. נגיד שנוציא מבורדו נקודה בחוץ(ונוציא,מוכן להתערב.לא עם ריפליי.) ונפסיד לפרנקפורט,סה"כ 2 נקודות בסיבוב הראשון סיבוב שני: 2 ניצחונות על אפואל ובורדו,פלוס תיקו עם פרנקפורט(במקרה הטוב) או הפסד לפרנקפורט(במקרה הרע) נסיים עם 8\9 נקודות. לא מן הנמנע שעולים.
  22. קיבלת את התשובה שלך שחר,בונקר שלהם בתוספת יום לא הכי טוב שלנו=תיקו. קורה. אולי אני אופטימיסט מטבעי,אבל אני עדיין חושב שיש סיכוי,ולא קטן שניקח את 3 הנקודות בצרפת. לגבי המסורת באירופה-נכון שאנחנו עוד לא ברמה של אירופה,אבל בפעם הראשונה מזה שנים אני מרגיש שאנחנו בדרך הנכונה,שנבנה פה משו שלא עתיד להפסק בזמן הקרוב,אלא רק להעלות ולהעלות ולהעלות,אני צופה בעוד שנתיים\3\4 את מכבי כקבוצה יחסית לגיטימית באירופה,כן גם אם קרויף כבר לא יהיה פה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.