Jump to content

Mike

משתמשים רשומים
    81
  • Last visited

2 Followers

About Mike

• Birthday 13/04/1994

Recent Profile Visitors

4,905 profile views
  1. תודה על השיתוף, לא יכול לדמיין מה עבר לך בראש שמע קראתי את זה כבר 5 פעמים, זה פשוט לא נתפס
  2. כמו שאמרו, יש מלא רק תחפש...בפרלה תקבל את כל האווירה אבל אם לא זורם לך פלורנטין ליד הבית שלי איזור רבין אני יודע שפותחים בפוזה מסך גלילה כל משחק
  3. משחק סבבה שלו הצלות יפות, מכאן ועד ההשתפכות עליו המרחק עצום
  4. המציצה בסוף לגלזר "משחק יוצא מהכלל" וואו, זה כבר נהיה מביך
  5. ממתי אידיאולוגיה יותר חשובה מכסף?
  6. אז בעצם הסעודים עושים את מה שהקבוצות הגדולות עשו לקבוצות דרג ב' ומטה? כן, גם אני רוצה לראות את כל השחקנים הטובים בעולם על המסך באירופה אבל וואלה לנו כאוהדי כדורגל תחרות גדולה יותר רק עושה טוב
  7. אם הפרסומים נכונים 2 הכוכבים קויפרס ואורבן בספק גדול בגלל פציעה ובעיות עם ההנהלה בהתאמה, משמעותי מאד
  8. עמלת הגז היא אולי 50% מ20 דולר, אבל לא 50% אחוז בכללי וזה תלוי מה היה רמת העומס בזמן ביצוע הטרנזקציה אבל כן עמלות גבוהות זו אחת הבעיות הגדולות ביותר של איתריום
  9. מי היה מאמין שחסר לנו חיזוק בצבע, מפתיע!
  10. הזוי שלהתכונן הגיע לדרבי הפך להיות כמו להתכונן לכניסה לעזה, חייבים לעצור את זה
  11. דגו מאמן מביך, אולי הוא טקטיקן טוב אבל יש לו התנהגות של ילד בגן שקיבל צעצוע נוצץ ואין לו מושג איך להסתדר עם זה ולהסתיר את ההתרגשות מספיק לשמוע אותו מדבר אחרי ולפני משחקים, איפה הוא ואיפה בכר מזכיר לי את ארז אדלשטיין שכמעט בכה מאושר שנתנו לו לאמן את סוני ווימס
  12. מה שעצוב באמת שהסיבה שלא נעלה זה קטנוניות ואגו, לא יכולת. אפשר עוד לתקן
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.