Jump to content

davidcosta

משתמשים רשומים
    87
  • Last visited

About davidcosta

• Birthday 17/07/1983
  1. 4 מסעדות שאני מאוד אוהב : פורטר אנד סאנס מסה שגב הרצליה פיתוח שגב אקספרס רמת החייל והחביבה עליי ביותר , הכי רומנטית מכולם מסעדת 2C קומה 49 עזריאלי בהצלחה! (:
  2. נשארו עוד כרטיסי מבוגר? שאני לא אסע סתם עד לאשדוד יש דרך לברר זאת? תודה
  3. מה אתם מפגרים או מה??? מכבי לוקחת את המשחק הזה 2-0 איך אתם מעזים לרשום "שהיום נגמר חלום האליפות שלנו" לוזרים!
  4. טפווווווווווווווו על הפרצוף של הערבים הללו אימך-שמם!!!
  5. לפי הקהל של בורוסיה דורטמונד עושה רושם שמהם העתקנו את השירים
  6. טוב אומנם לא סרטון עידוד וכאלה אבל בכל זאת מולטימדיה , צילמתי אחת באינסטאגרם
  7. davidcosta

שאלה

אם המכשיר שלך פתוח לכל הרשתות משמע SIM-FREE אין צורך שתגיע לחברת הסלולר שלך אם המכשיר שלך נעול רק לרשת אורנ'ג אתה כן תצטרך להגיע לשם בשביל שיפתחו אותו לכל הרשתות זה עניין של דקה בהצלחה!
  8. חולצה חזקה ושווה ביותר , חבל שהיא היית קטנה עליי וחבל שיש אנשים כמו סוייר שבגלל שעצתי 50 ש"ח יותר הלך ויצא קשר עם הבחור שרוצה למכור את החולצה ואמר לו שינסה למכור לי את החולצה כמה שיותר יקר יחתיכת נבלה סרוחה סוייר
  9. איזה מבצעים יש ?? מחירים טובים ??? הלבשה תחתונה וכאלה??
  10. מה קורה עם החולצה הזאת? יש לך דד ליין מתי אתה מוכר אותה?
  11. למכירה נעלי כדורגל Nike CTR360 ELITE SERIES מידה 42.5 , נעליים משומשות כמו ח-ד-ש! ומי שמכיר אותי יודע שזה אכן כמו חדש! הנעליים הללו מקצועיות וזהו הדגם הכי יקר ששימש את השחקנים במונדיאל 2010 דרום אפריקה המחיר - 300 ש"ח , 100 ש"ח לשחקן!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.