Jump to content

BMTA

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Posts פורסם על ידי BMTA

1. 7 דקות לפני, Lahav8 said:

לאיזה עוד הודעה של מכבי אתם מחכים?

מכבי שלחו הודעה רשמית לפני יומיים לכל העולם שלא מושכים כרטיסים כל עוד לא ישנו את סדר ההושבה.

מכיוון שלא השתנה שום דבר, אז למה אתם מצפים?  

לאיזה כל העולםם שלחו?חוץ ממכתב למנהלת והפועל,

אני מצפה בתור אוהד לקבל עדכון על זה כבר לפני הסופ"ש האחרון שהיה בצורה מסודרת בפייסבוק שלהם כמו שהם יודעים להודיע הודעות כשהם רוצים ולא להשאיר אנשים במתח כל הסופש והכיפור מה יהיה בשלישי 

2. 56 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

בדרבי 1-0 של עטר ששבר את הבצורת 

לפני המשחק נורתה אבוקה משער 5 לשער 11 פגעה לאוהדת בכתף ופצעה אותה (היה ממש כמה שורות מעלי) 

אנשים מזלזלים קצת בסכנה של הדבר הזה

ובאחריות שיש למכבי תל אביב כמועדון במקרה של פציעות האלה או חמורות יותר וזה בלי להגיע בכלל לעונשים על הקבוצה במקרה של התפרצויות וכו 

מכבי חיפה זה כלום ושום דבר לעומת הסיכון מול הפועל (רק על בסיסי דרבי עבר סטיל המשחק שלא נגמר, פואד, דרבי המוטות, המשחק הקודם שהפועל ניסו לפוצץ וזה רק בשלוף)

אפשר לא להסכים עם ההחלטה של מכבי (ולמחות כמה שרק רוצים) אבל כמו שזה נראה עכשיו אפשר להבין אותה 

כואב לי רק המילים כמו מלחמה במועדון, אני חושב שאנשים הולכים רחוק אנחנו לא בימים כאלה ולא צריך להגיע לשם

יש זיקוקים כמו שחיפה ירו שזה חרטה ולא עושה כלום ולא יכול להגיע 

ויש אבוקה שנורית ויכולה להגיע גם משער 8 וגם משער 5 אין שום הבדל במרחק 

3. 18 דקות לפני, osfeee said:

האבוקות זה לא הסיפור פה בכלל.

צריך להזכיר לאנשים איך בסמי עופר ירו זיקוקים על הקהל שלנו? צריך להסביר למה יש סכנה שאולטראס הפועל יירה על הקהל שלנו?

מכבי אמרו יפה - אם לא תשנו את סידורי ההטבה והאבטחה אנחנו לא מושכים כרטיסים

מי שמפחד שלא יגיע 

4. 4 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

סבבה אחי תודה על החידוד לא הייתי על זה

אבל בלי קשר ובגלל שאנחנו נמצא במצב כזה של העולם כולו נגדנו מעניינת אותי התגובה של הארגון 

שלא תבינו אותי לא נכון לרגע, אני בעד הארגון ואני בעד שיוביל אותנו למחאות מהסוג הזה אבל חסר לי הסבר ודירקטיבה 

פתיחת מלחמה נגד המועדון זה קלף שאמור להישמר למהלהכים מאוד קיצוניים של המועדון נגדנו כקהל 

לדעתי במקרה הזה ספציפית זה לא המצב או שאני לא רואה את כל התמונה ובגלל זה אני רוצה תגובה של הארגון / מישהו מבפנים 

אני לא חלק מהארגון אבל אני וכל מי שקשור אלי שאוהד מכבי ועוד הרבה אנשים שאני מכיר ביציע היה מתאכזב מהם במקסימום אם הם היו שומרים כאן על שקט ולא נוקטים בפעולה,ללכת לקריית שלום ביום ראשון בבוקר כדי למחות על המהלך הזה של מכבי זאת זכות סופר סופר לגיטימית שיש לקהל שלנו וזה המינימום שבמינימום שהם צריכים לעשות בתור ארגון האוהדים של הקהל שלנו ,אנשים שעובדים שנתיים במכבי לא יבואו ויחליטו על דעת עצמם אם למכור או לא למכור לקהל שלנו כרטיסים לדרבי כאילו אנחנו כבשים שאף אחד לא סופר אותם ועוד בנוסף לא לפרסם על זה הודעה שמסבירה את המהלך שאנחנו נמצאים פאקינג 3 ימים לפני המשחק שיש את יום כיפור באמצע,העניין הזה שהם לא הוציאו הודעה עדיין ומסבירים מה קורה רק מראה כמה המועדון הזה משתין על הקהל שלו בקשת והדבר האחרון שאכפת לו ממנו זה ביטחון האוהדים .

גם אם יהיה כרטיסים בסוף וגם אם לא הם לקחו כאן עכבר והפכו אותו לדינוזאור לא לפיל יצרו כאן הנדסת תודעה כאילו הקהל של מכבי וכן גם של הפועל הם ארגוני טרור מה שרחוק מאוד מהמציאות.

נכון הם לא נופת צופים אבל ממש לא קרוב למה שמנסים לדמות אותם בתקשורת ובמשטרה,יצרו כאן מצג שווא כאילו הארגוני אוהדים הולכים להכנס עם טילי יריחו למשחק

5. לפני4 שעות , אם אין אני לי נמני said:

@שומע מ

אני חייב להגיד שבשנה/שנתיים כבר האחרונות הארגון עשה קפיצת מדרגה אדירה בקרבה לקהל והסברה בכלל וודם כל תודה על כך

רק ממעבר על התגובות בפייסבוק/ דעת הקהל פה בפורום אתה יכול להתייחס להחלטה להפגין דווקא נגד מכבי ולא נגד ההאחדות? גם לי מרגיש שהם האשמים העיקריים פה 

מרגיש לי שחלק גדול מהקהל מבין את ההחלטה של מכבי תחת הנסיבות

אתם לא מרגישים שיש היגיון בהחלטה? 

כנגד הקבוצה עומד עונש 2 נקודות על תנאי שב99 אחוז יופעל אחרי דרבי כזה, אתם לא מודאגים מזה? 

אני שואל את השאלות האלה כי הקרבה בין הארגון לקהל חשוב לי כמו לך ואני רוצה לדעת למה הארגון פועל כמו שפועל 

יודע שאתה לא חייב לי/ לנו כלום אבל התשובות יעזרו להבין ואולי להביא עוד אנשים בראשון/ שלישי 

תודה!

אחי התנאי שיש למכבי הוא על התפרצות אוהדים למגרש ,לא על אבוקות ולא על נעליים.התנאי הזה יופעל רק במידה ותיהיה התפרצות אוהדים למגרש.והתנאי להורדת נקודות שקיבלנו לא קשור בשום צורה לארגון אלא לקהל הרחב שהיה במשחק נגד אשדוד והחליט לרדת לדשא להפנינג סוף עונה 

6. ואני מאוד מקווה שאם בסוף מכבי ימשכו כרטיסים כל מי שגיבה אותם בהחלטה כאן ותמך בזה שלא יהיה קהל שישב בבית לראות את המשחק ולא יגיע שימכור את הכרטיס שלו יהיו מספיק קונים(כמובן זה מופנה למי שיש בכלל מספיק ניקוד שאני בספק אם לרוב המגיבים כאן יש)

7. 2 דקות לפני, duduha said:

ברור שלא אכפת לך מהפאנטיקס אתה כמוהם אכפת לך רק מעצמך כמו שלהם אכפת רק מעצמם.

ברור שהם יקבעו, הם משלמים את הקנסות וכנראה שאכפת להם מהמועדון יותר מאשר לך.

כבר אמרתי שאתה ילד חרא, מגיע לך לוני, אולי תעבור לאהוד את הפועל שם אכפת להנהלה מהאוהדים ושם גולדהאר לא נמצא.

אפס

אני אסביר לך משהו 

גם נגד חיפה/באר שבע/כל קבוצה אחרת בליגה הזאת יכול להיות פירו,אז מכבי עכשיו מתי שמתחשק להם לא ימכרו לנו כרטיסים? אני לא מבין ,תמיד כל ההמצאות האלה קורות אצלנו בקבוצה ולא בשום מקום אחר ,לגבי "ביטחון האוהדים" מי שמפחד שישאר בבית אף אחד לא חייב לבוא למשחק ואם מישהו לא מעוניין להגיע שלא יזיין תמוח וירצה שכולם לא יגיעו .

יש לנו את ההנהלה הכי גרועה בעולם שמשתינה כל פעם מחדש על הקהל אוהדים שלה , לא למשוך כרטיסים זה הפתרון הכי קל כי דופקים כאן רק אותנו,למי במדינה אכפת שלא ניהיה בדרבי למי????? להתאחדות זה יזיז?לדיין זה יזיז?לאוהדי הפועל זה יזיז? רק הפועל יפסידו קצת כסף זה הכל לא מעבר לזה

8. 17 דקות לפני, duduha said:

אמא שלך סמרטוט ילד חרא, כן אני הולך לכל משחק בכל מקום עם מקסימום ניקוד, ואני בעד לא למשוך כרטיסים, כי בגלל זבלים כמוך יורידו לנו נקודות.

זדיינו אתה והפאנטיקס שמח שמכבי לא משכו, לצערי אראה בבית ואשמח שאתם לא יכולים לחרב לנו את הקבוצה.

ביקשו לא להדליק אבוקות, הדליקו. ביקשו לא לזרוק לדשא דברים, זרקו. ביקשו אתמול לא לשיר ״טועמה מחבל״ שרו.

אז אתה, האמא הסמרטוטה שלך וכל הפאנטיקס שרק הם מעניינים את עצמם תשבו בבית ותראו כמוני בטלוויזיה, כשאתה תקלל את ההנהלה אני אקלל אתכם.

אפסים.

עלאק אוהד מכבי, איך אוהד מכבי יכול לאחל רע להנהלה?

מה אכפת לי מהפנאטיקס????

מי הם חושבים שהם שם בהנהלה לבוא לומר לי ולקבוע לי אם אני יכול להגיע לדרבי או לא??מה אני אשם?

הם חכמים גדולים לעשות מהלכים על חשבון הגב שלי?

הנהלה של סמרטוטים אני מקווה מאוד שעד סוף השנה גולדאהר לא יהיה כאן יותר יחד עם כל הנמושות שנמצאים בקריית שלום הכל בסדר מקום שלישי אפשר לקחת גם בלי 300 מיליון שקל בשנה 

9. 39 דקות לפני, Avogadro said:

מנסה להבין אם זה מולד אם שזה השפעה סביבתית של אוהדי הפועל/ב"ש...

למה לדעתך זה סימן לזה שלא ניקח אליפות?

כי זהבי אוהב לשים גולים רק כשיש ברקע? כי יוני שמר את היכולת המדהימה שלו לדרבי?

לא לזה התכוונתי במה שרשמתי יאדיוט

בגלל שהבלאגן שהולך להיות לצערי בעקבות ההחלטה של מכבי ישפיע על הקבוצה ועל השחקנים בהמשך העונה 

מבטיח לך שאליפות לא תיהיה אתה יכול לגזור ולשמור את התגובה הזאת 

כמובן שאני לא בעד מה שיקרה אבל זה סיפור ידוע מראש 

10. 2 דקות לפני, קמחי said:

עוד כמה חודשים קדימה,

כשלא נוכל להגיע למשחקי חוץ מול חיפה, סכנין, ב"ש ובית"ר אל תתבכיינו.

תבלו מול מסכי הטלוויזיה.

זה הצעד הראשון להדרת הקהל מהיציעים.

הם אוהבים שמזיינים אותם בתחת 

11. 1 דקה לפני, רן יעקובי said:

בדיחה עצובה, אם הקיץ והרכישה של השוער הייתה הזוייה אז ההחלטה הזו עוברת אותה בסיבוב.

וממשיכה המגמה של הרחקת האוהדים מהקבוצה.

רולקסים ברוכים הבאים, הבעיה שזה כמה אלפים שבתקופה קצת פחות טובה תאכיל מרור את ההנהלה הזו ויתחננו שהקהל הרגיל יחזור.

בושה וחרפה ומוציא את כל החשק.

הגלגל מסתובב וההחלטה הזאת תשיג את המטרה ההפוכה שלה ותפגע אך ורק בקבוצה בסוף ולא באף אחד אחר אנשים בהנהלה התבלבלו ,אם אתם רוצים אל תעלו לדשא אם אתם דואגים לביטחון האוהדים,שהפועל לא ירו עליכם רקטות למגרש חבורה של מנותקין

12. 2 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

שמע, אני רוצה להביא את הגישה שלי ולפי זה תענה ואולי תוריד קצת את טון הדיבור שלך. לי יש 148 נקודות, אני לא יודע מה זה לראות בטלוויזיה ואני אגיד לך שגם לילד בן התשע שלי יש ניקוד לדרבי והוא יבוא אם תיהיה מכירה, חד משמעית. אני בטוח שהמשטרה תדע לשמור, אבל, אני גם יודע להתחייב שאני אצא מהמגרש צרוד ובלי קול ואני גם יכול לחתום שאני לא אעשה שום דבר שפוגע במכבי, אף פעם. אתה יכול אותו דבר? אם מכבי יודעים הפאנטיקס יגיבו בתגובה שתפוצץ נניח את המשחק ובוא נזכור שהשופט זה לייבוביץ, אז לך תדע מה הוא יעשה במשחק, אתה לא יכול להבין? 

ותנסה בבקשה לענות בלי קללות... 

התגובה לא הייתה מופנית אליך,דבר שני כמובן שאני יכול להתחייב לא הבנתי זה שאני רוצה להגיע לדרבי הופך אותי לעבריין?

אתם חיים בסרט יש הפרדה של כל שער 10 ועוד רבע משער 8 מה אתם חושבים שכבר יכול לקרות??איזה מהומות יכולות לקרות בתוך האיצטדיון בחייאת???

צאו מהסרט שאתם חיים בו ,מה שיכול לקרות זה שאוהדי הפועל ידליקו אבוקות אולי אוהדי מכבי ידליקו גם שזה דברים שקרו גם בעבר שהפועל היו בשער 5 וזה ממש לא קשור לזה שהם בשער 8

שום אלימות ושום נעליים נו המשטרה שמה שוטרים שחוצצים בין הקהלים אני מבטיח לך שהארגוני אוהדים בארץ עוד לא ברמה שהם יכולים לתת ביסמניקים ולהעיף אותם כדי להתקדם לשער 10 אל הפועל אתם סתם מנפחים את הסיטואציה יחד עם התקשורת ומכבי

13. 10 דקות לפני, doroh said:

חשבתי שבפורום אנשים קצת יותר מביני עניין אבל מסתבר שהוא מורכב מאוסף של עבריינים בכאילו שאני שואל את עצמי האם הם אוהדי מכבי באמת או סתם מלאים באהבה עצמית.

כל הבלאגן סביב המשחק הזה היה מתוכנן מראש מהיום שהורידו לחיפה נקודה, הורידו לה נקודה כדי להוריד לנו הרבה יותר, ההתאחדות והמשטרה מהנדסים פה את המשחק הזה בכוונה כדי להפוך אותו למשחק הכי נפיץ אי פעם כדי להביא לעונש היסטורי לקבוצה ולאסון גדול שאחריו יוכלו להצדיק את הקמפיין המעוות על אלימות במגרשים ויהרסו לחלוטין את תרבות העידוד בארץ.

ההחלטה לא למשוך כרטיסים תיהיה החלטה קשה ותקדימית, אבל החלטה הכי טובה שאפשר לקבל שכל מי שאוהד מכבי חייב לתמוך בה. אסור לתת להם את התענוג להגשים את החלום הרטוב שלהם שהם עבדו כל כך קשה בזמן האחרון כדי לארגן לנו עונש מהסרטים. 

יפה,אז אוהדים שרוצים להגיע למגרש לראות את הקבוצה שלהם בדרבי הם עבריינים?

אתה חתיכת טמבל ואני לא יודע אם בכלל יש לך ניקוד כדי לקבל כרטיס אבל גם אם כן ובסוף יהיו כרטיסים אז תמכור אותו ותשאר בבית במקום לתת הרצאות מיותרות

14. 1 דקה לפני, אליהו_הנביא said:

זה מיחזור של הכתבה שלו מאתמול, מניח שהוא יודע דברים דווקא מהצד של הפועל.

רק קחו בחשבון שיתכן שההנחיה תבוא בכלל מגולדהאר. 

זה מחזיר שוב לנקודה שמכבי פשוט מרתיחים בהתנהלות שלהם שהם לא משקפים את המצב כרגע ונותנים לנו להיות בערפל 

15. בספורט 5 פרסמו שמכבי לא מושכת כרטיסים

מי שהחליט את זה במכבי אני מאחל לו את כל הדברים הרעים שבעולם פשוט

בושה בני שרמוטות 

וכל מי שתומך בהחלטה הזאת גם חתיכת טיפש סמרטוט

מברוק להפועל על ניצחון בדרבי אחרי 8 שנים 

16. דבר שמרתיח את הדם גם זה השקט מהכיוון של מכבי,יש אוהדים של הקבוצה שמחכים בנרות לעדכון מה קורה

אנחנו כבר ביום שישי יום ראשון זה כיפור והם עדיין לא מודיעים מה הסטטוס נותנים לאנשים לאכול סרטים 

גם אם אתם שוקלים לא למשוך את הכרטיסים בואו תיהיו שקופים תודיעו לאוהדים שלכם שהולכים איתכם לכל חור בכל מזג אוויר שכרגע

לא קיבלתם עדיין החלטה במקום לתת לנו לחכות כמו טמבלים להודעה שמי יודע מתי תגיע בכלל 

17. 7 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אז מכבי צריכה למשוך כל מקרה למרות שהיא יודעת בוודאות הפאנטיקס יזרקו מלא אבוקות, חלק יעברו את הרשת וחלק יגיעו לשער 8, אנחנו אולי נספוג הורדת נקודות ורדיוסים? 

אז כשיהיה חצי גמר גביע\גמר גביע נגד קבוצה רנדומלית גם אותם מקבלי החלטות במועדון יחליטו לא למכור כרטיסים לקהל שלנו כדי שלא יזרקו אבוקות ונקבל עונשים

בישביל מה אנחנו אוהדים אז?כדי לשבת במשחקים האלה בבית לראות בטלויזיה?

אם דבר כזה יקרה הלכה לנו הקבוצה

אפילו בכדורסל לא היה דבר כזה

18. 15 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

תראה בגדול אני מסכים שזה פתח למשהו שאנחנו לא רוצים, בפועל אני חושב שזה לא השיקול העיקרי אם בכלל, יש כאן גם אלמנט של ביטחון האוהדים, זה לא סמי עופר שיש רשתות לגובה שעוד איכשהו מגינות עלינו. 

ברגע שפעם אחת זה יקרה ומכבי לא ימשכו כרטיסים מסיבות של "ביטחון האוהדים" עלק אז זה דבר שהולך לחזור על עצמו הרבה פעמים בהמשך 

מקווה מאוד שזה לא יקרה ושאם זה אכן יקרה הפנאטיקס ואחים לסמל יגיבו בהתאם כנגד אותם אנשים במועדון שהחליטו את זה

19. 20 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אתה בן אדם פרטי, תעשה מה שאתה רוצה, מחוץ למגרש מכבי לא אחראים

סבבה,אז מנרמלים את זה שבמשחקים שיש "מתח" אנשים שעובדים במכבי יחליטו לא לשחרר לנו כרטיסים .כל מי שתומך בטמטום הזה חתיכת סמרטוט רצפה

20. תגידו אתם נורמלים?באיזה עולם אנחנו כקהל נקבל את זה שמכבי לא מוכנים לשחרר לנו כרטיסים למשחק חוץ כי חוששים מהתנהגות קומץ אוהדים שלנו/אוהדים של קבוצה אחרת 

אם מכבי לא ישחררו כרטיסים התוצאה תיהיה גרועה יותר כי אוהדים יגיעו בכל מקרה לבלומפילד מחוץ לשער 11

אני אישית בשלישי הבא בבלומפילד גם אם מכבי יחליטו לקבוע לי אם להגיע לדרבי או לא

21. 2 דקות לפני, קובי השועל said:

לא חייב סתם להיוץ אנטי גם כשמנסים לחשוב בהגיון

זה לא עניין של אנטי 

אני יודע בוודאות של 100 אחוז שהסיבה היחידה שעדיין לא הוציאו כרטיסים כי עדיין שקלו לא למשוך את הכרטיסים כי מפחדים מההתנהגות של הקהל שתביא לעונשים כבדים ולא בגלל הכמות כרטיסים הנמוכה יחסית לדרבים קודמים 

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.