Jump to content

BMTA

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Posts פורסם על ידי BMTA

1. השיחה שהודלפה בYNET רק מוכיחה כמה בניון בן אדם סמרטוט

במו ידיו הוא הרס לעצמו את הכבוד שצבר ככדורגלן הבן אדם מוקצה 

במלא קבוצות בישראל בגלל ההתנהגות שלו ועכשיו גם לכלך פומבית על זהבי וייסמן ואבו פאני

הוא לא רצה את זהבי ויסמן ואבו פאני רק בגלל ענייני אגו לא בגלל לשום דבר אחר חתיכת סמרטוט רצפה

2. כל פעם מחדש אלון ויוסי 2 השרמוטות הכי גדול בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי יודעים להוציא לי את החשק מחדש 

בהתחלה עם האי זימון של זהבי עכשיו עם גלוך מה זה החרא הזה???

בושה וחרפה אחרי המשחק הודעת פיטורים הסמרטוטים האלה צריכים לקבל 2 שרמוטות הכי גדולות שקיימים בכדורגל הישראלי

3. 17 דקות לפני, Brandon Roy said:

זה נכון. זו לא חוכמה גדולה, אבל אפשר להבין את השוני באיכות המעברים בינו לבין מילסון. דוידה גם כשעובר, זה לרוב לא מספיק לו בכדי לקבל את השניה הזו בכדי להוציא רוחב טוב. זה תמיד תחת לחץ. 

במשחק האחרון היו כמה פעמים שהוא עשה 1 על 1 מעולה על הקו ועבר את השחקן הגנה שהיה עליו

לא הוציא רוחב הכי מדוייק אבל עשה פעולות טובות ובטח ובטח שעדיף על תורגמן בקו או יוני

4. 15 דקות לפני, MTA For Ever said:

איזה נושא עלוב כיאה לקהל הכי מסריח בעולם.

חחחחח אשכרה כל אחד ואחת נהיו כאן רואי חשבון, מנתחים לי כמה הוא מרוויח לעומת הגיל ובלה בלה בלה

ללא זהבי השנה אתם כולכם כאחד על הגדרות של קריית שלום עם ראשי אולטראס 96 המאגניבים ומחזירים עטרה ליושנה סטייל 97-2003 ו 2004-2012

מקווה שהעולב הזה נשאר אך ורק בכותלי הפורום. אל תביאו את הרפש שלכם למגרש.

קהל זבלה.

ממש

5. לפני13 שעות , YEINI said:

חד משמעית בעד מכבי חיפה היום.
    כל מי שאומר אחרת הזוי בעיניי.
    בטח ובטח אחרי השביעי באוקטובר. קבוצה מייצגת את המדינה שלכם באירופה. ברור שאהיה בעדה. 
    חוץ מזה, לא הבנתי אף פעם את הקטע של לשנוא יריבים ספורטיביים, אני אוהב את מכבי ובעדה תמיד. למה אני צריך לשנוא קבוצה אחרת? 

מצדי שישחקו נגד נבחרת איראן הלוואי שיפסידו שיזיינו אותם שיהיה להם רק רע 

מי ישמע היא קבוצה שמזדהה איך שהוא עם דגל ישראל או עם המדינה

קבוצה של מחבלים ושל שחקנים זרים שאפילו שלט למען חטופים לא הסכימו להרים עם קהל מנותק מהמציאות

6. 24 דקות לפני, Replay said:

הקפטן הכי גדול בכדורגל הישראלי בכל הזמנים ואחד הכדורגלים הכי משפיעים בארץ.

גם מקצועית הוא היה טוב, מעולם לא קיבל בוז או קללות בגלל יכולת לא טובה, כי הוא תמיד היה טוב במשחק שלו ובכלל בתפקיד שלו.

כשהוא יפרוש צריך להפריש את החולצה שלו

אחי אתה מוגזם ממש

יניב קטן,אבי נימני,אליניב ברדה היו יותר גדולים ממנו 

שרן ייני בחיים לא היה שחקן מוביל במכבי תל אביב אז אי אפשר להיות קפטן הכי גדול בהיסטוריה של הכדורגל מבלי להיות שחקן מוביל

בקבוצה 

7. 18 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

היה לו מילסון ושחקנים שהיו בכושר,הוא ביסס את כל שיטת המשחק שלו על מילסון

לפי מה שהבנתי גם ה10 ניצחונות ברצף היו במקרה(לא באמת ראיתי,ככה סיפרו לי,מילואים וזה).

אפשר להכריז על המאמן הכי חלש מהגמורים שהיו פה,לא חשבתי שנשבור את התקרה הזו אחרי קראנקה.

לא כולם היו במקרה אבל הרבה מהם היו במקרה ובעיקר האחרונים שכבר שם ראינו שהקבוצה חלשה מאוד

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.