Jump to content

BMTA

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Everything posted by BMTA

1. טוב מסתבר שזה לא בגלל רצון טוב לדאוג לאוהדים מבחינת כמות כרטיסים אלא כי מפחדים ממה שיכול לקרות שיוביל לעונשים חמורים
  2. טוב מסתבר ואני לא מאמין שאני אומר את זה שמכבי לא הוציאו כרטיסים כי הם באמת שוקלים לא למשוך
  3. אני לא יודע מה הסיבה ולא רמזתי למה הסיבה האפשרית,אבל אנחנו נמצאים ביום עסקים אחרון לפני המשחק ועדיין לא יצאו כרטיסים נכון לשעה 16:30 זה ממש מוזר אני חושב שאולי יכולה להיות אופציה שעובדים על לתת לנו את שער 11 כאשר שער 10 הוא חציצה ובנוסף עוד חצי משער 13 בכמות שתהווה את הכמות כרטיסים שהייתה אמורה להיות בשער 10
  4. משהו מאוד מוזר קורה מאחורי הקלעים שאנחנו כקהל לא חשופים אליו לדעתי לא הגיוני שיום חמישי ב16:00 ועדיין לא יצאו הכרטיסים,משהו מתרחש מאחורי הקלעים
  5. דרך אגב דור פרץ היה נראה פרווה לגמרי אתמול,היו חסרות לי ההצטרפויות שלו לרחבה מאחורה
  6. בלומפילד מכיל 29,400 מקומות ישיבה פחות 4842 מקומות בשערים 5-4 נשארנו עם 24558 מקומות ישיבה מתוכם 10 אחוז אמורים להיות 2400 כרטיסים שאנחנו צריכים לקבל
  7. מי שזה רלוונטי עבורו הבנתי שהמשחק נגד זוריה הוקדם ל19:45 שעון פולין,אם מישהו יודע משהו אחר שיתקן אותי
  8. אני גם נגד הנבחרת בגלל מה שעשו לזהבי אבל מצד שני יותר טוב שלא ילך לשם ויעמיס על עצמו שיזדיינו הפסד שלהם
  9. האמת שלי הגג פחות מזיז אם ימצאו פתרון לאקוסטיקה ,אולי תוספת מסויימת מסביב לכל היציעים שתתן את אותו אפקט שגג נותן מבחינת אקוסטיקה ואז אולי מבחינת זמני בנייה הזמנים הרבה יותר קצרים וגם עלויות הרבה יותר נמוכות עם הגשם נסתדר
  10. גול מטורף של גלוך ,גול שרק שחקנים ברמות הכי גבוהות בעולם יכולים לתת קיבל את הכדור בעמדה שאף אחד לא דמיין שהוא יוביל ממנה לשער כאשר 3 שחקנים מצופפים מולו ועוד עם הרגל החלשה עם זהבי בקמפיין הזה היינו כבר יכולים להיות מקום שני,זהבי במשחק כמו אתמול כובש לפחות שער אחד אין לנבחרת חלוץ מוביל וזה זועק
  11. לדעתי הולכים להיות מעל 2000 אוהדים שם אני מקווה שההנהלה של זוריה לא תעשה לנו דווקא ותמכור לנו את המינימום כרטיסים שהיא מחוייבת
  12. נקווה שהנבחרת של יוסי בניון תושפל בצמד משחקים הזה זאת לא נבחרת ישראל כמו שסוייר מעלי רשם
  13. ככה מתקדמים אבל אם בסוף נגיע למצב שכל שנה אנחנו מצליחים לעשות מפעל אירופי כל שהוא(כולל קונפרנס) מדובר בסכום גבוה מאוד של כסף שכל שנה מתווסף לתקציב ותורם לאיזון הכלכלי של המועדון ובנוסף מעלה את נקודות הדירוג שלנו באירופה מה שבעתיד אולי יגרום לנו להיות מדורגים בשלבים גבוהים יותר במוקדמות אלופות או דירוגים גבוהיים בבתים של האירופית וקונפרנס גם אולי יש לזה משמעות להביא עוד שחקנים טובים זרים אלינו
  14. כנראה אשתו טינופת כמוהו נקווה שלא יחזור לשחק כדורגל יותר בחיים
  15. מישהו יודע לומר מה השעת משחק שעון פולין במשחק נגד זוריה? 19:45 או 21:45?
  16. לדעתי רוב האנשים שטסים למשחק הזה סגרו אמסטרדם ולא לבריסל,אין מה לעשות שם בתכלס ומאמסטרדם לשם זה באזור שעתיים וחצי באוטו \רכבת גם דיברו על זה שתיהיה הסעה מאורגנת של אוהדים מאמסטרדם לגנט
  17. התרחיש ההגיוני היחיד שנראה הוא שטננבאום פשוט חלש מאוד ולא מצאו קשר 10 או בלם זר ברמה אז אמרו נשתמש במקום של הזר להביא שוער מחליף להתחרות עם משפתי עם חוזה קצר לשנה שבמקרה הגרוע נחתוך אותו בינואר בישביל זר אחר
  18. לא משחרר את גלזר לשום קבוצה אחרת בליגה בשנתיים הקרובות גם אם הוא שחקן ספסל אצלנו ברגע שישוחרר הדרך שלו לחיפה תסלל מהר מאוד ואין לנו שום עניין בלעבות להם את הסגל מה גם שעם עבודה קשה ונכונה הוא עוד יוכל לחזור למסלול ולהמציא את עצמו מחדש אולי
  19. כרגע לא ראיתי שפרסמו איש קשר ספציפי אבל מדובר באנשים רציניים שכבר הוציאו הסעות בעבר, במקסימום תמיד תוכל לסגור כמה ימים לפני הסעה עצמאית אבל אני מציע לך לחכות כי לדעתי בוודאות יוציאו הסעות
  20. חברים אני מצטט את ההודעה הזאת למי שפספס כי ראיתי בקבוצות של ורשה בפייסבוק גם אנשים שהתחילו לבדוק על נהג למשחק , פרסמו גם בפייסבוק שהולכות להיות הסעות מאורגנות למשחק מורשה ללובלין וחזרה
  21. אני פשוט בהלם שאנשים משווים בין קניקובסקי לדן ביטון לדעתי קניקובסקי 10 דרגות מעליו ואם המאמן יתן לו דקות משמעותיות אנחנו נרוויח אותו השנה בענק הם השחקנים החדשים שהצטרפו בהתקפה
  22. מזכיר לי לפני שנתיים(?) שייני בעבירה פחות גסה מזאת הרים פקקים מעל גובה קרסול בטעות וללא כוונה ועדיין קיבל אדום באותו רגע בלי למצמץ בכלל בושה
  23. לא משווה ביניהם אבל אם שרי היה מייצר מצב כמו שיוריס ייצר אתמול ונותן בישול כזה אנשים היו גומרים על עצמם
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.