Jump to content

BMTA

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Everything posted by BMTA

1. לפני כל משחק צריך להריץ פשוט שם של הילדה\אישה של אותו שופט ובמגרש כבר לשיר עליה רק ככה נוכל אולי להזיז לשרמוטות האלה
  2. רגע אז מחר בעצם יכול להיות משחק שאנחנו נארח בבלומפילד את הפועל או חיפה משחק שלדוגמא יכול להיות משחק אליפות שלהם וראש העיר שלנו או הקבוצה שלנו יכולה להחליט פשוט שזה משחק בלי קהל? חחח איזה בדיחה
  3. כי הקהל שלך תמיד ישאר אידיוט ולא מאוחד זה למה אפילו פה בפורום יש כאלה שרושמים לך שהם מתכוונים להגיע למשחק ולשלם לו 75 שקל במקום להיות כולם מאחורי אחים לסמל והפנאטיקס ולהחרים
  4. גם לדוידה יש 2 רגליים אבל אני רואה אצלו פעולות עם מחשבה לעומק שאני לא זוכר מטבח(שכמובן היה שחקן גדול גם )
  5. אחלה שחקן,טב''ח עם מנת משכל גבוהה יותר
  6. קשור אמנם בעקיפין לנושא אבל עדיין חייב לבדוק אם זה רק אני, מה7.10 עד עכשיו כאילו כבר לא אכפת לי מהכדורגל,רואה את המשחקים אבל לא עם אותה התלהבות שהייתה לפני ה7.10 כאילו עם מין תחושה שלא משנה מה נעשה השנה ואיזה הישגים יהיו זה כאילו לא שווה כלום אחרי מה שקרה
  7. יוצא לי לעבוד מהבית הרבה ולא מהמשרד וקניתי לפני שבועיים מחשב חדש של לנובו ועד עכשיו אני מרוצה ממנו מקסימום יכול להמליץ עליו https://ksp.co.il/web/item/276972
  8. הדבר העוד יותר חמור לדעתי מעבר לכך שהם לא ''הרימו'' את השלט הוא שהם פשוט לקחו צעד אחורה במעין התרסה ושמו ידיים מאחורי הגב כדי להבליט את זה שהם לא מרימים על פי הסרטון שפרסמו גם מהשידור שסק קורא לשרי ומנחה אותם לקחת צעד אחורה נראה שזה היה משהו מתוכנן של השחקנים הזרים ושהם ידעו טוב מאוד במה מדובר ומה הם עושים
  9. דגו צודק אין הבדל בין סמרטוטים שלא שרים את ההמנון לבין סמרטוטים שלא מחזיקים שלט הזדהות להחזרת חטופים מארגון טרור
  10. לא מבין את כל אלה שמתנגדים לעסקה הזאת מדובר על 5 ימים של הפסקת אש ושחרור של 200 צעירים ונשים מחבלים של החמאס שיחזרו לעזה ויעלו פחות כסף למשלם המיסים וגם כנראה רובם ימותו שם מהפצצות בתמורה לשחרור של בין 50 ועד פוטנציאל של 100 חטופים משוחררים(יכול להגיע ל10 ימי הפסקת אש) אם יש עסקה כזאת חייבים לקחת אותה ולשחרר כמה שיותר חטופים ,אין מה לעשות אי אפשר להגיע לעסקה מושלמת שאנחנו אומרים וואו כמו שהחמאס לא יגיע לעסקה כזה מבחינתו בגלל זה קוראים לזה משא ומתן ומדובר פה על שחרור של עשרות חטופים שפאקינג כל אחד מהם זה עולם ומלואו
  11. איזה מהלך של תורגמן עשה לשחקן הגנה שם קרקס לא יאמן איך חלאיילי חירב לו את הבישול הזה
  12. אני לא מתמחה בזה ויכול לומר מה ההגדרה המדוייקת,אבל לכוח רדואן שלהם יש ניסיון רב שנים של לחימה ממלחמת האזרחים בסוריה וסביר להניח שיש להם ניסיון בקרב הרבה יותר מרוב הלוחמים של צה''ל כיום.. יש להם מעל 100 אלף טילים שרבים מהם מדוייקים,יש להם אלפי כלי טיס מתאבדים .. חמאס זה משחק ילדים לעומת מלחמה שתהיה עם חיזבאללה
  13. עם כל הצער בדבר והאסון שקרה ב7.10 לצערי או מה שאנחנו רואים שצה''ל עושה בעזה זה לא מה שמשקף את היכולות הגבוהות הקטלניות שיש לכוחות הביטחון שלנו להציע שיבואו לידי ביטוי רק בעימות עם מדינה כמו איראן או עם צבא כמו חיזבאללה
  14. תתקן את הכותרת האנגלים נגד המוסלמים שפלשו להם למדינה ומחריבים כל חלקה טובה
  15. אם זה היה הפוך יש לך ספק אם היו דגלי הולנד ביציע שלנו או לא? מקווה שלעולם השם שלהם לא יוזכר בשער 11 כחלק מקריאות עידוד ולא יניפו שום דגל או שלט שקשור לשרמוטות האלה
  16. מה קשור מחט לתחת? מדובר בשנאה ספורטיבית ,למה על באדיר לא שרים? גם על אצילי יפסיקו לשיר עכשיו כי הוא תרם קצת?
  17. אני וואני חושב שעוד הרבה אנשים שהתעוררו לאזעקות האלה בבית וראו שלא היה חיסול של בכיר הבינו שיש פה משהו אחר וזה לא הגיוני המטח שהם נותנים בשבת בבוקר של שמחת תורה במיוחד אחרי שכיביכול היה שקט איתם בשבוע שקדם לשבת הזאת שהגיעו לאיזה שהן הבנות
  18. יבוא יום שגם אתה תפתח את העיניים מקווה שלא מסיבות מצערות אנשים בקיבוצים ובמושבים סביב עזה נתנו פרנסה לעזתים שעבדו שם וגם הם ריחמו עליהם ואמרו שהם אנשים טובים ובסוף אותם אנשים שאכלו מהידיים שלהם נתנו מידע על הבתים שלהם ועל האנשים שגרים שם ועל המבנה של הקיבוץ\מושב
  19. קודם כל בתגובה הקודמת שלי לא אמרתי שזה כולם,דבר שני רוב הבדואים\ערבים במדינת ישראל הם אנטי מדינת ישראל ופרו פלסטין על כל המשתמע מכך וכל מה שקשור בזה כולל שמחה לאיד כשיש פיגועי טרור וכשיגיע רגע האמת של מלחמה כוללת אם תיהיה הזדמנות רובם ישתפו פעולה עם האויבים שלנו מבחוץ כדי להכחיד אותנו מבפנים,מי שרוצה לחיות בסרט שלא זה כבר שלו גם התושבים בעוטף עזה חשבו שהאנשים בעזה אולי יכולים להשתנות ואפשר לדבר איתם וראינו איך זה נגמר בסוף עם טבח של מפלצות. יש ערבים\בדואים שעושים צבא\באמת נאמנים למדינה אבל הם אחוז קטן בחברה שלהם וזו הבעיה לעומת זאת ולשמחתנו בחברה הדרוזית אפשר לראות תמיכה אמיתית במדינה ונאמנות אמיתית שמתבטאת בכל המישורים אפילו יותר מיהודים שגרים כאן במדינה ואצלם האחוז של המתנגדים למדינה הוא באמת קטן.
  20. אני יכול לומר לך שמעדות ששמעתי ממישהו שהיה שם והתחבא בבור במשך שעות ושמע את הזוועות של הרציחות ובחורות נאנסות הוא מעיד שאחרי הטבח הגיעו בדואים על טרקטורונים שבזזו את הגופות והסתובבו בחופשיות ליד המחבלים,הוא טוען שאחד מהם עבר ליד הבור שלו וראה אותו אבל לא הלשין עליו יש הרבה עדויות של ניצולים מהטבח שטוענים שהסתובבו שם אחרי הטבח בדואים ישראלים בנוסף לכתבה שהתפרסמה באחד מאתרי התקשורת המובילים על כך שאחרי הטבח דאגו להגיע ''ארגוני פשע''(באמת מעניין מאיזה מגזר) וגנבו את התחמושת שהמחבלים השאירו בשטח ואני מרשה לעצמי להניח שהם גנבו גם תחמושת של שוטרים וחיילים שנהרגו שם
  21. זהבי חייב יהיה לחזור לנבחרת זה יותר גדול מבניון זלקה חייב לקבל זימון ולהיות חלק מהסגל
  22. כל מי שמגן עליהם מספר לעצמו סיפורים למרות שאני ששמח שרוב העם פה סוף סוף התפכח רוב מוחלט של האינדיאנים בישראל שונא את מדינת ישראל ואם אי פעם המדינה כאן תיהיה על גבול הקריסה זה די ברור שהם בצד שנגדנו ואי אפשר לצפות משחקנים מהמגזר הזה לגנות או לגלות סולידריות כי הם פשוט לא חלק מהעם שלנו הם סך הכל בעלי תעודה כחולה ובעלי זכויות לא יותר מזה הבושה הגדולה היא של מדינת ישראל שמאפשרת זימון שחקנים כאלה לנבחרת ישראל
  23. שמע אתה פשוט טרחן גם שפתחו אבוקות בתוך היציע ודאגו לא לזרוק לדשא כדי לא לקבל עונש חמור ועובדה שזה הסתיים בקנס כספי של 25 אלף שקל(לא שאני מזלזל חלילה בסכום) יש לך מה להגיד כואב לך פשוט שבסוף גם היה קהל של מכבי בדרבי וגם עשו חגיגה ביציע עם אבוקות אבל אתה רוצה להמשיך להתעקש על התמונה המעוותת שלך לגבי התרומות שלך לארגון אני מאמין שהם יסתדרו בלי התרומות של אדוני הנכבד אתה לא עושה טובות לאף אחד שאתה תורם לארגון זה לא הולך לכיסים פרטיים זה הולך לציוד עידוד ,תפאורות מתי שהמשטרה מאפשרת וכן גם בין היתר לפירוטכניקה ביציעים שהמטרה העיקרית של אלו היא לדחוף את מכבי ולהרים את הקהל
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.