Jump to content

BMTA

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Everything posted by BMTA

1. ישבתי ב11 וראיתי מקרה כזה בשער 13 בצד שקרוב ל11 במחצית הראשונה,אנחנו מדברים על אותו מקרה?
  2. מהמאבטחים המטומטמים הייתי מצפה שינסו להבין את המצב לדבר יפה ולתת לי מהתחלה לצאת לעמדה של השירות מנויים לסדר את הבעיה,פרק של מכבי?שאני בא למשחק של מכבי מבחינתי החברת אבטחה זה הפנים של הנהלת מכבי ושהם מתנהגים ככה בשבילי זה כאילו ההנהלה מתנהגת ככהלדרך אגב,ראיתי שזה קרה לעוד אנשים שבאו לעמדה
  3. אחי לא הגיע למשחק היום אז מכרתי ניקוב לאיזה מבוגר אחד שבא עם הילד הקטן שלו הגענו לכניסה,אני עברתי בשער גם הילד עבר האבא הכניס תמנוי של אחי ומשום מה זה עשה אור אדום ביקשתי מהמאבטח לצאת החוצה ללכת לברר מה התקלה(הייתי עם תעודת זהות שהשם שלה מופיע על המנוי) המאבטח סירב ורצה לפנות את האבא מהשטח של הכניסה או במילים אחרות להעיף אותו הילד הקטן שלו התחיל לבכות אז חסמתי את הכניסה לשער עד שיקראו לאחראי,האחראי הגיע אחראי קירח שדיבר כמו בן זונה והיינו צריכים לריב איתו כדי שישחרר אותי לעמדה של השירות מנויים הגעתי לעמדה,הבאתי להם תמנוי ומה אומרים לי?אח שלך לא חידש את המנוי אמרתי לנציג שאין מצב כי בגביע הטוטו הוא נכנס עם המנוי אז איך לא חידש?הוא אמר לי אין מצב שאני מוציא לך כרטיס המנוי לא חודש במקרה אחי ענה לי בטלפון(הוא היה בדרך לאירוע בידיוק) ובמקרה שמר את הצילום של אישור הזמנת המנויים ושלח לי אחרי שהראיתי לנציג הבן זונה הוא שיחרר לי כרטיס בקיצור חברת אבטחה ביזיון ואנשים זבל,כאב לי על הילד של המבוגר שנלחץ שאבא שלו אולי לא יכנס וישאר בחוץ פשוט אטימות וחוסר התחשבות,וכמובן לא נשכח את הנציג בעמדת שירות שדיבר כמו איזה זין
  4. חבורת בני זונות השירות הכי גרוע בעולם כל הטלפנים ערבים וערביות שלא יודעים להסביר בעברית ולא יודעים לטפל בתקלות איזה הבדל עצום בין השירות שלהם לבין הספקית שלי 012 כוס אמק
  5. +1 אני גם מאוד רוצה שהוא יגיע,אבל ממש לא מדבר כמו שהם מדברים ולא חושב ככה
  6. יש לי חבר שקנה LG2 לפני יומיים ב2000 שקל עם 32GB מגן זכוכית ומגן לפלאפון
  7. הייתי שר בכיף את השירים על נתאכו,אבל גם לא הייתי מצפה שאם אהיה שחקן כדורגל אוהדי הפועל יקבלו אותי אחרי שיראו שהייתי שר את השירים האלה ונחש מה ההבדל?אם זה היה ההפך המקרה ששחקן שלהם בגיל 17 היה שר שירים ברמה כזאתי על הפועל אתה חושב שהם היו מקבלים אותו?
  8. לפחות היו אומרים מה זה אם שווה לבוא לקחת
  9. חחחחח אתם באמת חושבים שאנשים מבחוץ מסוגלים להשפיע על ההחלטות של הצוות המקצועי בראשות ג'ורדי? אנשים יכולים לדבר ומדברים הרבה אבל בתכלס לא מסוגלים לעשות כלום ולהשפיע על כלום בקטע הזה
  10. אני זוכר את היום הזה שהם הגיבו לו על תמונה בפייסבוק והתלהבו מזה שהם באו לאימון וסתמו תפה לאנשים,קוקסינלים.
  11. קיצור לא יקום ולא יהיה הוא לא ישחק בשקט אצלנו
  12. דבר ראשון,אני לא שורק בוז לראשי,אני שורק בוז שמתחילים לעודד אותו בלי קשר מציאותי לאותו רגע נתון במשחק.דבר שני,מי שמעודד את רייכרט הוא אפס מאופס בלי כבוד עצמי ושלא תדברו מילה אחת על הקהל של הפועל ששר על פאנן ואבי כהן ז"ל שמייחלים לתאונות מטוס למכבי ושתיהיה שואה.כי אתם מקבלים אחד כזה בקבוצה שלכם תמורת שקט עבור המשך ניצחונות ותהילה.אין לכם כבוד
  13. מושון לגבי השורה הראשונה בפוסט,לא כולם כמוך בלי עקרונות וכבוד עצמי. עלינו אף אחד לא ישתין בקשת,מאיתנו לא עושים בדיחה הוא עשה טעות בלתי ניתנת לתיקון והוא ישלם עליה.בכל פעם שהוא יעלה לחימום מתחת ל11 הוא יקבל את שלו.
  14. עומס?שישחררו מי שצריך עטר במכבי זה השחקן הכי טוב בקבוצה יחד עם זהבי
  15. היציע האורחים שם מכיל 5 אלף,עזבו את זה שנביא יותר מ5,אבל 5 אלף שלנו שם יעשו את העבודה טוב מאוד וגם 30 אלף אוהדים שלהם שרובם טרמפיסטים לא יעזרו מחזור 4 בלומפילד,הם יזכו לראות מה זה תצוגת עידוד באיצטדיון ביתי אמיתי ולא איצטדיון של קונצרטים
  16. מקווה שיגיע יום וגם ב11 יהיו הרבה דגלים כמו שהיה אתמול בחיפה
  17. איצטדיון של מכבי בצומת חולון זה סוג של חלום מבחינתי
  18. אין כמו בלומפילד 11 אלף צהובים בלי יותר מידי טרמפיסטים וזה מה שנקרא מבצר אמיתי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.