Jump to content

שחר ליב

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. שמע אני נועל אותם ככה כל הזמן אגב יש לי גם קורקינט שגם אותו אני נועל עם קריפטונייט, לרוב באזור רוטשילד, אבן גבירול. אבל אם אתה לא משתמש בכלי הזה לצרכים האלה אז למה כן? תמיד יהיה סיכון כמו בכל דבר בחיים. הנוחות פה משחקת תפקיד קריטי.
  2. זה מנעולים שאפשר לפרוץ אותם אולי בעזרת דיסק, אם שמים את זה במקום מואר אין שום חשש, במהלך משחקים יש כוחות שיטור מסביב למגרש צריך להיות אדיוט כדי לנסות לגנוב באזור כזה.
  3. אני מתכנן להגיע עם האופניים החשמליים כבר התקנתי באופניים מנעול לסוללה ולכיסא של לוקרי ויחד עם מנועל קריפטונייט אני אמור להיות מוגן.
  4. יאניוטיס, ג׳ראלדס, טיבי, פיבן, סבוריט ברסקי,קארצב מיכה, חוזז בלקמן,עטר
  5. בהחלט מי שלא תורם מקצועית ומקבל שכר עתק צריך להיות מוחלף, זה קורה בברצלונה הגדולה וזה צריך לקרות גם במכבי. צ׳קו,אמאדור, ניקוליץ, שוינפלד הם שחקנים חיזוק שלא תרמו כלום למכבי. אז בטח הגיוני להשאיר אותם ולהתאכזב שהם שוב לא מספקים את התוצרת. קבוצה בריאה חייבת לבצע ריענון והם בהחלט לא היו צריכים להיות פה. ציקו - הגיע חינם והיה הולך חינם זו גם ככה שנתו האחרונה בחוזה. אמאדור - בלם זר שלא תורם כלום למשחק ההגנתי, הגיע בחינם והיה משוחרר בחינם בחזרה לליגה השנייה בספרד מאמין שזה עוד יקרה. ניקוליץ׳ - הגיע בחינם עדיין פצוע כשיחלים כמו במקרה של בטוקיו צריך להיות משוחרר לא תרם כלום. שוינפלד בשנת חוזה לא תרם כלום במשך שלוש שנים שהוא פה הזייה בפני עצמה.
  6. וואו אנשים פה הזייה לפעמים להשאיר את השומן שלא עבד גם שהצליח רק גורם נזק!! ועובדתית זה מה שקרה הריענון צריך להיות בשחקנים שלא תרמו תרומה משעותית בעונת אליפות : אמאדור, שוינפלד, צ׳קו, ולא הזכרתי את ניקוליץ׳ שפצוע מהרגע שהגיע. אלו שינויים שהיו צריכים לבצע ולרענן אם לא בשחקנים חדשים אז בצעירים קיימים : חוזז, אלמוג וקארצב. התרומה שלהם בוודאות הייתה גדולה יותר ממה שציקו ואמאדור נתנו לנו במשחקים באירופה. לא הגיוני לעלות באירופה עם הגנה כזאת, שלוש משחקים שאמאדור לא פוגע אז אתמול הוא שוב פתח למרות שטיבי כבר נכנס לקצב וכושר פשוט לא יכול להבין את זה.
  7. לנסות להביא את נחמיאס מק״ש. ובכל מקרה אם יש הצעות על אמאדור חייבים לתת לו ללכת כי הוא לא מועיל בכלום. יש את טיבי, ייני, ופיבן. לליגה זה מספיק. לגבי ציקו לנסות למצוא קבוצה שתקח אותו ללא תמורה סיכוי סביר שזה אפשרי ובתורכיה ישמחו לקחת. אל המקום שלו ברוטציה יכנס חוזז, אלמוג, ולא נרגיש בכלל שהוא לא פה ההפך רק ישדרג אותנו. וצריך למצוא את הנוסחה איך לעשות עסקה שכולל ת את שוינפלד, דוידזדה/בלטקסה.
  8. הוא לא מוכר אתה צודק, זאת הרמה שלו וזה לא מתאים למוקדמות האירופית ובטח לא למוקדמות ליגת האלופות, וזה אכן לא רק הוא, הוא חלק מרכזי בחוליית הגנה מסננת. זה הוא וזה צ׳קו החלש (חוזז בדקות המעטות שלו הראה שיש לו יכולת יותר טובה והרבה יותר תכלס) פשוט חייבים להעיף את הזרים החלשים האלה.
  9. צ׳יקו, אמאדור, ניקוליץ׳, שוינפלד, דוידזאדה, למכור את דור פרץ, ואפשר להמשיך אבל צריך להתחיל בזה.
  10. מפלה קשה, לא מחפש אשמים הכתובת אכן הייתה עם הקיר ובגדול. אמרתי ואמשיך להגיד אמאדור, אופאודו, שוינפלד, ניקוליץ' שלא שיחק דקה, קישור שכולל את פרץ- גלזר שלא יודעים להשתחרר משחקן לוחץ, שכטר שלא יכול לתת גול, ומאמן שפשוט עולה למשחקי מאני טיים עם הרכבים לא טובים פעם אחר פעם, אז כן לליגה המקומית זה הספיק. אבל ראינו את זה גם שנה שעברה שהגולים לא מגיעים בקלות, שמשהו תקוע באמצע. הגיע הקיץ וההגנה שלקחה אליפות לא שיחקה במוקדמות (ראיקו,ייני, סבוריט, דסה), למעשה כמעט כל ארבעת המשחקים שיחקנו עם הגנה לא מתואמת ומחליפים, ככה לא עוברים שלבים באירופה. כאב לב אחד גול.
  11. בקבוצה רואים אותו דבר לכן לא היה שחקן הרכב, לצערנו הקיץ נתקענו עם עמדת הבלם אז לכן הוא גם לא שוחרר, טיבי חתם רק לאחרונה, וייני נפצע שנייה לפני המשחקים החשובים. אז ברור שלא שיחררו לפני קמפיין אירופאי. בשבועות הקרובים אני מקווה שנצליח להיפתר ממנו ולהתחזק בבלם שראוי להיות בלם מוביל בקבוצה כמו מכבי.
  12. היה שותף לעליית ליגה זה לא הופך את הקבוצה שלו לקבוצת צמרת, זאת קבוצה קטנה מאוד, וגם שם הבינו שהוא לא לרמה לליגה הראשונה בספרד, הרי אם הוא היה גדול כ"כ לא היה מגיע לכאן, הם ויתרו עליו ברגע שעלו ליגה. ובוודאי שאני מאשים אותו שכל כדור שני הוא מרחיק לקרן גם שאין עליו שום לחץ. ועל לפני ההכשלה של שכטר? שהוא מוסר כדור בתוך הרחבה בלי שמפריעים לו לשחקן יריב? קיצר אתה יכול לחשוב שהוא טוב העובדות מראות שהוא לא טוב והעובדה המצערת עוד יותר היא שיחד איתו אנחנו לא מצליחים להתרומם ברמה ההגנתית עדי שנעבור יריבות שאנחנו חייבים לעבור. אז וואו הוא יהיה גדול נגד נס ציונה איזה אושר. אחלה פעולות ? הלוואי אבל צר לי הוא לא יודע לא להניע כדור ולא לתפקד כשלוחצים אותו והדבר מערער את כל המשחק ההגנתי של הקבוצה.
  13. לפני שאתה הולך לעונה שעברה בוא תבדוק סטטיסטיקה של העונה הזאת מתחילתה - קלוז' חוץ שער חובה (לאחר הרחקה סתמית של ז'איר לקרן), קלוז' בית (הרחקה של ז'איר לקרן מסירה של ז'איר מתוך הרחבה לשחקן קלוז' שלבסוף הוכשל ע"י שכטר), סודובה בית מספר פעם שלא היה ממוקם בעמדה והנעת כדור גרועה - שלושה משחקים מלאים של ז'איר במרכז ההגנה - חמישה שערי חובה שההגנה סופגת בשלושה משחקים. לגבי העונה שעברה הוא התחיל לשחק באופן קבוע במהלך הפלייאוף, לפני כן שיחק בעיקר נגד חדרה, סכנין, אשדוד, רעננה ובגביע. בלם זר אמור להיות עוגן במרכז ההגנה, זה שתשבח אותו לא יהפוך אותו לכזה. שאני מדבר על עוגן אני מדבר על שחקן כמו קרלוס גרסיה למשל. הוא לא בלם לקבוצת צמרת כל חייו שיחק בקבוצות קטנות, הוא לא יודע להניע כדור, אין לו יכולת להשתחרר כשלוחצים אותו ואז הוא מרחיק גרוע, המיקום שלו לא טוב. וחלק מהדברים האלה לא רואים בסטטיסטיקה היבשה.
  14. מזל שאתה לא במקבלי ההחלטות אחרת היינו רואים הרבה הפסדים.ברגע שהפצועים יחלימו אני בטוח שלא נראה אותו יותר. ודי בטוח שהוא יוחלף בקרוב.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.