Jump to content

שחר ליב

משתמשים רשומים
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. זה לא בדיעבד תקרא מה רשמתי בנושא שפתחו על אמאדור, ותבין שזה ממש לא בדיעבד.
 2. מהרגע הראשון אמרתי 4 רמות מעל אמאדור זה פשוט לא בר השוואה, פספוס ענק שלא שיחק באירופה עם הניסיון והמהירות שלו.
 3. שמע אני נועל אותם ככה כל הזמן אגב יש לי גם קורקינט שגם אותו אני נועל עם קריפטונייט, לרוב באזור רוטשילד, אבן גבירול. אבל אם אתה לא משתמש בכלי הזה לצרכים האלה אז למה כן? תמיד יהיה סיכון כמו בכל דבר בחיים. הנוחות פה משחקת תפקיד קריטי.
 4. זה מנעולים שאפשר לפרוץ אותם אולי בעזרת דיסק, אם שמים את זה במקום מואר אין שום חשש, במהלך משחקים יש כוחות שיטור מסביב למגרש צריך להיות אדיוט כדי לנסות לגנוב באזור כזה.
 5. אני מתכנן להגיע עם האופניים החשמליים כבר התקנתי באופניים מנעול לסוללה ולכיסא של לוקרי ויחד עם מנועל קריפטונייט אני אמור להיות מוגן.
 6. יאניוטיס, ג׳ראלדס, טיבי, פיבן, סבוריט ברסקי,קארצב מיכה, חוזז בלקמן,עטר
 7. בהחלט מי שלא תורם מקצועית ומקבל שכר עתק צריך להיות מוחלף, זה קורה בברצלונה הגדולה וזה צריך לקרות גם במכבי. צ׳קו,אמאדור, ניקוליץ, שוינפלד הם שחקנים חיזוק שלא תרמו כלום למכבי. אז בטח הגיוני להשאיר אותם ולהתאכזב שהם שוב לא מספקים את התוצרת. קבוצה בריאה חייבת לבצע ריענון והם בהחלט לא היו צריכים להיות פה. ציקו - הגיע חינם והיה הולך חינם זו גם ככה שנתו האחרונה בחוזה. אמאדור - בלם זר שלא תורם כלום למשחק ההגנתי, הגיע בחינם והיה משוחרר בחינם בחזרה לליגה השנייה בספרד מאמין שזה עוד יקרה. ניקוליץ׳ - הגיע בחינם עדיין פצוע כשיחלים כמו במקרה של בטוקיו צריך להיות משוחרר לא תרם כלום. שוינפלד בשנת חוזה לא תרם כלום במשך שלוש שנים שהוא פה הזייה בפני עצמה.
 8. וואו אנשים פה הזייה לפעמים להשאיר את השומן שלא עבד גם שהצליח רק גורם נזק!! ועובדתית זה מה שקרה הריענון צריך להיות בשחקנים שלא תרמו תרומה משעותית בעונת אליפות : אמאדור, שוינפלד, צ׳קו, ולא הזכרתי את ניקוליץ׳ שפצוע מהרגע שהגיע. אלו שינויים שהיו צריכים לבצע ולרענן אם לא בשחקנים חדשים אז בצעירים קיימים : חוזז, אלמוג וקארצב. התרומה שלהם בוודאות הייתה גדולה יותר ממה שציקו ואמאדור נתנו לנו במשחקים באירופה. לא הגיוני לעלות באירופה עם הגנה כזאת, שלוש משחקים שאמאדור לא פוגע אז אתמול הוא שוב פתח למרות שטיבי כבר נכנס לקצב וכושר פשוט לא יכול להבין את זה.
 9. לנסות להביא את נחמיאס מק״ש. ובכל מקרה אם יש הצעות על אמאדור חייבים לתת לו ללכת כי הוא לא מועיל בכלום. יש את טיבי, ייני, ופיבן. לליגה זה מספיק. לגבי ציקו לנסות למצוא קבוצה שתקח אותו ללא תמורה סיכוי סביר שזה אפשרי ובתורכיה ישמחו לקחת. אל המקום שלו ברוטציה יכנס חוזז, אלמוג, ולא נרגיש בכלל שהוא לא פה ההפך רק ישדרג אותנו. וצריך למצוא את הנוסחה איך לעשות עסקה שכולל ת את שוינפלד, דוידזדה/בלטקסה.
 10. הוא לא מוכר אתה צודק, זאת הרמה שלו וזה לא מתאים למוקדמות האירופית ובטח לא למוקדמות ליגת האלופות, וזה אכן לא רק הוא, הוא חלק מרכזי בחוליית הגנה מסננת. זה הוא וזה צ׳קו החלש (חוזז בדקות המעטות שלו הראה שיש לו יכולת יותר טובה והרבה יותר תכלס) פשוט חייבים להעיף את הזרים החלשים האלה.
 11. צ׳יקו, אמאדור, ניקוליץ׳, שוינפלד, דוידזאדה, למכור את דור פרץ, ואפשר להמשיך אבל צריך להתחיל בזה.
 12. מפלה קשה, לא מחפש אשמים הכתובת אכן הייתה עם הקיר ובגדול. אמרתי ואמשיך להגיד אמאדור, אופאודו, שוינפלד, ניקוליץ' שלא שיחק דקה, קישור שכולל את פרץ- גלזר שלא יודעים להשתחרר משחקן לוחץ, שכטר שלא יכול לתת גול, ומאמן שפשוט עולה למשחקי מאני טיים עם הרכבים לא טובים פעם אחר פעם, אז כן לליגה המקומית זה הספיק. אבל ראינו את זה גם שנה שעברה שהגולים לא מגיעים בקלות, שמשהו תקוע באמצע. הגיע הקיץ וההגנה שלקחה אליפות לא שיחקה במוקדמות (ראיקו,ייני, סבוריט, דסה), למעשה כמעט כל ארבעת המשחקים שיחקנו עם הגנה לא מתואמת ומחליפים, ככה לא עוברים שלבים באירופה. כאב לב אחד גול.
 13. בקבוצה רואים אותו דבר לכן לא היה שחקן הרכב, לצערנו הקיץ נתקענו עם עמדת הבלם אז לכן הוא גם לא שוחרר, טיבי חתם רק לאחרונה, וייני נפצע שנייה לפני המשחקים החשובים. אז ברור שלא שיחררו לפני קמפיין אירופאי. בשבועות הקרובים אני מקווה שנצליח להיפתר ממנו ולהתחזק בבלם שראוי להיות בלם מוביל בקבוצה כמו מכבי.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.