Jump to content

ori1

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. אני חושב שאתה טועה טוני. תפוז מר (Citrus aurantium), אשר מכיל את החומר ששיר צדק לקח, אינו מוצר בלתי חוקי בפני עצמו. הוא אסור בכדורגל מקצועני, אך למעשה נמכר בשוק עבור מתאמנים לא מקצועניים. כמו שציינתי מקודם, יש אף תוספים שמוכר גוף מוכר כמו israelbody שמכילים את החומר הזה. מישהו עשה פה הבחנה נכונה- המאמן כושר אינו כפוף לכל החוקים האלו, הוא בסך הכל מאמן בחדר כושר, ללא כשר לכדורגל מקצועני. וגם אם נתן לשיר את החומר (לכאורה) - אי אפשר לעשות לו כלום. המצב יסתבך עבור ב"ש אם אותו מאמן נתן תוספים דומים לשחקנים נוספים או לחילופין מהווה עובד או 'שליח' של המועדון.
  2. אז הכיוון הוא, לכאורה, שורף שומנים שמכיל תפוז מר (cirtus arantium) ? יצא לי לקרוא קצת על תוספים כאלה ואחרים, ואכן השימוש בתפוז מר נפוץ, וניתן לרכוש דרך אתרים כמו Israelbody וכו'. לא כזה הזוי שמאמן כושר, כזה או אחר, שלא מגיע מעסקי הכדורגל, ייתן לצדק מוצר כזה. השאלה המשמעותית יותר- האם המאמן כושר הוא עובד מועדון במובן שמתקיימים קשרי עבודה כלשהם? לדוגמה המועדון מפנה שחקנים לאותו מאמן? או במילים אחרות- צדק שנתיים בחוץ או יותר מזה?
  3. אני יודע שפחות נהוג להציע שירי שחקן בפורם, אבל בכל זאת, יכול להתאים השיר של איגיבור (עכשיו שהוא עזב). אופצייה נוספת זה השיר של צפון אירלנד ביורו האחרון (כמו שהגייט11 שר לסוני וימס, vidar is on fire)
  4. עם מנוי. תשיגו מנוי. כל מנוי 2 כרטיסים... תחשבו על חברים, מכרים, משפחה... תשיגו מנוי ותבואו כמה שיותר
  5. קניתי בטלפון אנחנו מגיעים 6-7 חבר'ה. לא צריך להסתבך, יהיו היום בערך 100-200 בשער 5 שלבושים בצבעים ניטרלים.תזמינו ותצטרפו אלינו
  6. לא נגמרו הכרטיסים, פשוט צריך להיכנס עם שם משתמש באתר... ואם זה לא מסתדר, להזמין מחר בטלפון.. אנחנו מגיעים חמישה לשער 5
  7. יש התארגנות על הסעה מאמסטרדם למשחק וחזרה? אם יש פה יחיד/זוג ששוכרים רכב, אנחנו 3 חבר'ה בני 21 ונשמח להצטרף (רק להגעה למשחק) עם השתתפות וכו'
  8. שמישהו שמבין בזה ירים את הכפפה ויפתח נושא לכאלה שטסים ולא זכו- איך קונים כרטיס ליציע של אלקמאר, כמה עולה, איפה ואם אפשר לעבור...
  9. אוףף לא זכיתי, מה אני עושה? אני עם כרטיסי טיסה כבר. אנחנו שלושה חבר'ה, שניים זכו
  10. לדעתי שני דברים מרכזיים מונעים ממכבי של גולדהאר להתקדם באירופה והם איצטדיון ומגבלת זרים. התקדמנו בנושא הזרים, מקווה שבעתיד יהיה אפשר גם יותר משישה. נותן למכבי הרבה אופציות מעניינות בקיץ ללא סחטנות של ישראלים, שמנצלים את הגבלת הזרים. ואם מכבי תצליח להחתים שחקנים כמו רוקאביצה וצ'יבוטה כישראלים(ושויינפלד?), אז בכלל צפוי קיץ מעניין.
  11. איך הוא רץ להביא את הכדור לאמצע נגד בני יהודה... מכביזם טהור Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
  12. גרמתם לי להתלבט אם להגיע למשחק עם הרכב.. מגיע מטבריה, יש עוד אופצייה חוץ מרכב? Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
  13. לא יודע איפה לכתוב את זה, יש לי כרטיס נוער/חייל/סטודנט מיותר, מי שצריך במחיר עלות(50) שיכתוב לי הודעה בפרטי. יאללה מכבי Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.