Jump to content

Tomes

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. ״מכבי תל אביב חושבים שהם עכשיו נותנים בראש , שכחו שהם קיבלו 10 פעמים שלוש״ השיר המביך בעולם
  2. קפץ לשעה 5 ורץ לתוך הגוש תוך כדי מחיאות כפיים של אלה שבאו להפריע למשחק תקין. אגב כנראה שניסה לרוץ לכיוון ההפרדה , מאבטח נאבק בו ונפגע ונזקק לטיפול של מד״א ביציע
  3. הגברה!! בכל העולם זה נהוג אין סיבה שאצלנו לא . באיצטדיון של כמעט 30 אלף איש ויציע גדול ורחב צריכים גם לשמוע הוראות של אנשי גדר ולא לנחש מתי להתחיל לשיר או לשיר לא בקצב.
  4. מה הקטע של השלטים עם המשפטי אייסיקיו שלהם?
  5. אשכרה מעדיף לראות את ג׳קי אזולאי בהישרדות
  6. אם כבר ממחזרים שירים דן רומן - דן ביטון? כריסטיאן גונזלס (גלקטיקוס) - קניקובסקי כי חלאס עם הראדה ראדה האריס האריס מצד לצד רודי חדד - ברנדלי קוואס ג׳ונתן אסוס - סטיפה פריצה
  7. כל ה4500 לקהל שלנו שוחררו למכירה? לא הבנתי כלום.
  8. פשוט ביזיון.. תשקיע במשחקי חוץ ניקוד חוץ מנוי פוראבר פלוס חסר לך 2 נק בשביל ה1500 ואז אתה מבסוט שפותחים עוד 3000 כרטיסים ואז עושים לך כל הקודם זוכה.
  9. בכללי כל התקשורת יוצרת פה היסטריה מוגזמת גם אני אחד מ״נפגעי שער 8״ שבסופו של דבר לא היה באיזור ובשורות של החולה אבל הכמות טלפונים וההודעות הזועמות שקיבלתי מאנשים על החוסר אחריות שלי ש״איך העזתי ללכת לדרבי בידיעה שמישהו מתוך כמעט 30 אלף איש עלול להיות נגוע ואתה מסכן את כולנו בגלל הרשלנות שלך״ נעשתי חולה מדומה רק מהלחץ והמחשבה שאולי איך שהוא .
  10. הגיע הזמן שיתחילו גם לתת ניקוד במנוי לאנשים שמגיעים למשחקי בית לי ספציפית אין בעיה של ניקוד אבל חייב לגרום ליותר אנשים להגיע
  11. רדיו חיפה? לשמוע ציטוטים של אוהדי חיפה ברכבת היה הדבר הכי מצחיק בעולם.. פשוט לשבת ולהנות מהדרך:)
  12. שאלה לא נראלי שהיה כתוב אבל אולי פספסתי מי שהיה מנוי לשער 7 בבלומפילד הישן יקבל קדימות ל7/8 בגושים המרכזיים?
  13. זה מה שאני עושה ואז נותן לי אופציה לממש וכשלוחץ לא קורה כלום המחיר נשאר אותו דבר
  14. מישהו הצליח לקנות עם הקוד קופון? אני רושם אותו, זה נותן לי לבחור את ההטבה אבל לא קורה כלום המחיר נשאר אותו דבר
  15. זורק רעיון.. במקום רק נקודות על משחקי חוץ להתחיל לחשב גם למשחקי בית שהגיעו דעתכם?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.