Jump to content

Yellowald

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

Everything posted by Yellowald

1. מוזר שבאנינג בן 35. הוא היה נראה בן 35 כשחתם אצלנו.
  2. אגב, סערה בממלכה אחלה תכנית שבעולם.
  3. מערכת הבטחון לרוה"מ חולדאי: "צריך עוד כיפות ברזל!!" חולדאי:"בשביל מה? בשביל 2 מלחמות בעשור?"
  4. רגע הסתיימה שם העונה? אולי הוא המאמן הבא?
  5. התרגשות. מהמר על איינדהובן. סתם ככה.
  6. נשגב מבינתי איך יש אנשים ביציע שלא אוהבים אותו.
  7. מה שקרה בפאריז זה חומר לנפלאות הרשת החברתית. נכון שהשופט אהבל (תהיה זהיר עם החוקים, לא חבל לאבד את הפרנסה שלך?), אבל יש פה ניצול ציני של המצב מצד בשקשהיר שאין להם על מה לשחק ולכן לא איכפת להם לעשות רעש וצלצולים בשביל לסחוט קצת מחיאות כפיים, שחקני פ.ס.ז כמובן רצו במהירות לסחוט לייקים באינסטוש (עוד במגרש עצמו העלו ציוצים, אלוהים ישמור איזה עידן דפוק) ובאופ"א כמובן יוכלו ללקק לעצם עוד קצת את התחת על איזה טהורים ונפלאים הם. ואם אני מבין נכון את מה שקרה, השופט הרביעי בסה"כ רצה להגיד לשופט הראשי מי מבין העוזרים בספסל צריך להיות מורחק אז הוא אמר לו negro (השחור, ולא ניגר כמו שכמובן זונות הטראפיק דאגו לפמפם). וזה פשוט דפוק, הרי הוא שחור! מה הבעיה בזה?! אם הוא היה 2 מטר הוא יכל לומר לשופט הגבוה, ואם הוא היה עם שטריימל ופיאות מצדי שגם היה אומר "היהודי". בסה"כ אמר משהו שיבדיל אותו מיתר הצוות. איזה עידן מפגר,בחיי...
  8. אני באמת לא בטוח בזה, עם המאמן הזה...
  9. במקרה של שוויון נקודות מול הטורקים מה קובע? מאזן פנימי או הפרש שערים?
  10. רק אני מרגיש מוזר עם המשחק הזה? כאילו מצד אחד תוצאה מדהימה, מול פאקינג מקום 3 בספרד. מצד שני הרגיש שויאריאל לא ממש באו לתת הכל ולכן לא ברור לי למה נראינו כל כך רע במחצית הראשונה. בכל מקרה העיקר הנקודות!
  11. יונתן מחרב לעצמו את כל מה שבנה בעונה שעברה...חבל
  12. חבל שלא קיבל יותר דקות מדוניס.
  13. אין מצב שאחרי שלושה חודשים שהוא פה (לא בדקתי, ככה בתחושה), הקבוצה נראית ככה. התחושה כאילו שאין לו מושג אפילו מי הסגל שעומד לרשותו. ויותר גרוע, וזה כבר סתם תחושה שלי, הוא מחכה שייגמרו ה3-5 משחקים שנותרו לנו באירופית וללכת בתחושת נצחון אחרי שהעלה אותנו לבתים, כשהוא משאיר אותנו במצב של חורבן בליגה.
  14. איבד 150 אחוז מהכדורים, גם בלי לחץ של היריב...משהו הזוי.
  15. איזה אצטדיון אדיר יש לפרנצווארוש. ורק 22 אלף מקומות! למה רק אצלנו כל בעלי המקצוע כל כך כושלים, למה?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.