Jump to content

Yellowald

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

Everything posted by Yellowald

1. לא ראיתי דבר כזה. נגמר הזמן ובלאקמן עוצר ומוסר אחורה. זה פיגור שכלי קשה אין לי הסבר אחר לזה.
  2. די נו, אתם סתם רותחים מהעצבים של המשחק. כל הקבוצה על אדי דלק כבר כמה משחקים וזה היה רק עניין של זמן עד שהתוצאות יגיעו. נתפלל לטוב ודוניס בן זונה. פשיץ הוכיח שמקומו איתנו אלא אם יש איזה אופציה להביא מישהו ברמה ממש גבוהה שכרגע אני לא רואה איך זה קורה. אחלה פשיץ '.
  3. נתן הופעות בכורה ברמה של מסי. איזה מבאס.
  4. מה? מוכן להתערב שזה שחקן שימצא את עצמו בבני יהודה או מכבי פתח תקווה תוך כמה עונות.
  5. לא השוויתי דנמרק לשחטאר, השוויתי את פערי האיכות בין הקבוצות וזה רשום במפורש. אני יכול לכתוב לך שבצד השני משחקים שחקנים מאיינדהובן, הופנהיים, שחטאר , סלטיק, ויטסה ופרטיזן בלגרד. בכל מקרה הנקודה היא שאין הצדקה ליכולת המזעזעת של הנבחרת.
  6. לפני חודש שיחקנו נגד שחטאר. על פניו, אותם פערי איכות בטכניקה ופיזיות. ובכל זאת ראינו מכבי שלא נופלת משחטאר ומתמודדת יפה. למה פה הנבחרת נראית כל כך רופסת וחסרת איכות למרות שיש לא מעט שחקנים שמשחקים ברמות גבוהות מאוד?? ההבדל זה שמכבי זה מועדון כדורגל מקצועי ואיכותי בזמן שהנבחרת זה רק הפנים של גוף שמסריח מעסקנות.
  7. "והמבין יבין"... כן גבר, הבנו את הסאבטקסט הנורא מסתורי שלך.
  8. מדמיין את מתחם האימונים של בארסה מוקף בבד יוטה.
  9. בואנ'ה הלייב הזה זה תחליף ממש נחמד לסרטונים שלו כשאין קהל...
  10. פוטנציאל למילוי התקן של הכינוי "המוח".
  11. נראה טוב? זה נראה כמו פיצוצייה! איזה אנשים חסרי טעם נמצאים בעמדות מפתח בכל מה שקשור לאיצטדיון הזה, בחיי.
  12. איזה כיף היה לב"ש בתקופה ששיר צדק היה לוקח כדור...
  13. ביחס לנתונים הפיזיים שלו ותנועות הגוף שלו, של כאילו שחקן פיבוט - הוא הכי גרוע בעולם הזה.
  14. איזה חיבור עם הקהל בטח היה לו אם לא היתה קורונה...
  15. אילון זורק זין, אין לי הגדרה אחרת. מבאס, הייתי בטוח אחרי עונה שעברה שהוא יככב העונה. לצערי כרגע הוא לא ראוי למקום בסגל.
  16. שאלה היפותטית: בהינתן המצב ובעקבות כך שהוא מסיים חוזה בקיץ, ז'וסואה עוזב עכשיו את ב"ש- הייתם מוכנים להביא אותו?
  17. חרטא של התקשורת פה. מה שכן, ראיתי את המשחק אתמול והכוכבים הצעירים של איינדהובן אשכרה לא מוסרים לו. עושים לו מה שיצחקי ועטר עשו לקונאטה. זה ממש דוחה ועדיין הוא משתין עליהם בקשת עם שער חמישי בליגה. אחלה ערן!!
  18. תגידו הדוידה הזה של הפועל באמת שחקן או שסתם יצא שהוא כיכב בכל המשחקים שראיתי אותו? מה הסיכוי לשתות להם אותו?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.