Jump to content

maxim_g

משתמשים רשומים
    25
  • Last visited

About maxim_g

• Birthday 25/12/1988
  1. ליפני כמה שנים טובות עברנו כמה זמנים טובים יחד.... מזל טוב אחי...תחגוג כמו שצריך
  2. יש לי גם טלכרט של חיפה סעמק איזה ימים אתה מזכיר לי...טוב שלא הייתי בן 8
  3. כוס אמא שלהם גרמו לי לשלם 10 שקל איזה יום ואז הפציצו אותי בשאלות שרק אלוהים יודע את התשובה עליהם. אז.......
  4. דניאל תודה כפרה נשאר רק לברר גיוס של מה זה?
  5. קודם כל אני יודע שזה חפירה בשבילכם לענות על זה...אבל אני ישמח אם תעזרו לי להבין את הדברים האלה. בקיצור למי שלא יודע אני בן 20. לא משנה למה אני מתגייס כל כך מאוחר. אני לא מבין כלום בצבא כמעט אז לא לפתח עליי אם השאלות דביליות ולא הגיוניות... הגיוס שלי הוא נכון לעכשיו ב4.3, גיוס של מה זה? אם יש לי עבודות שירות(או יותר נכון של"צ) ואני אמור לסיים את זה תוך 10 חודש הכי מאוחר. ויש לי מינימום של 5 שעות בשבוע...אז יש מצב שהצבא יבטל לי את זה? או ש ישחררו אותי כל השושים כדי שאני יוכל להשלים את זה? האם בעיות של עבר פסיכיאטרי של סבא שלי שחופשי יכול להצביע על זה שמסוכן להשאיר אותו לבד עם המשפחה שלי(יותר נכון עם סבתא שלי) יכול לעזור לי להוציא ת"ש טוב נגיד כמו 5-9 או 3-11? יש לי אם חד הורית...אנחנו 5 נפשות בבית...יש לי פטורים מריצה, הליכה מרובה, וקפיצות בנתיים, בגלל קרע במיניסקוס או ברצועה אנערף. האם אפשר להגיע לנער מכ"מ(אם ככה רושמים את זה) גם בלי לשבת בכלא צבאי? ואני בלי עבר פלילי. הסיבה שאני לא יכול לשבת בכלא צבאי היא השעות של"צ שלי(עבודות שירות) שאני חייב למלא.
  6. אלסקה זה באמת בתחתית הרשימה. כולנו התחלנו משם או שזה רק אני? alaska, perfect, alexandrova בימים שכל אחד זורק כמה שקלים בודדים בשביל לקנות איזה משו לשתות ילדות קשה :\
  7. כמו שהצבר אמר...רובכם לא שותים נקי. אז זה לא ממש משנה אם הוודקה אמיתית או מזוייפת כי גם ככה לא מרגישים את הטעם. כל מה שפעם היו שותים...אם זה אבסולוט,סמירנוף,פינלנדיה,חורטיצה וכו'....היום מאוד קשה למצוא חנויות שמוכרות אמיתי. ואני לא מדבר על חנויות ענק מיוחדות של משקאות. אלא קיוסקים. לבל,גריי גוס אני בטוח שהם אחלה לפי המחיר. אבל בתחלס לאפחד אין היום את הכסף להוציא על זה. במיוחד כשאתה נמצא בחברה גדולה של אנשים וזה לא נגמר בבקבוק 1. בזמן האחרון אני וחברים שלי שותים רק נמירוף לבן...כמות ואיכות במחיר נמוך. לא צריך יותר מיזה.
  8. עזוב. תמשיך לחפש אבסולוט לא מזוייף.
  9. די להיות ישראלים...יש כל כך הרבה וודקות בחוץ ואני לא מדבר איתך על מחירים מוגזמים אלא על אפילו יותר זולים מהאבסולוט החרא הזה שמזוייף כבר כמעט בכל במקום! מקום שבטוח בסחורה שלו שהיא אמיתית יהיה מוכן לפתוח את זה במקום להגיד לך ת'טעם ואם זה לא טוב אז אל תיקח. המלצה שלי נמירוף לבן....46 שקל(אם אני לא טועה) לליטר בטיב טעם! http://img181.imageshack.us/img181/2987/sa...12971163fx6.jpg
  10. אתמול היו כמה עשרות דתיים(אני חושב) בבת-ים בצומת של בלפור ויוספטל עם דגלי ישראל ושלטים!
  11. מזל טוווב אחויייייייייייייה מצטער על האיחור אחייי.... אכן היו ימים טובים פעם...וכניראה הם גם לא יחזרו...אבל אתה יודע שאני אוהב אותך! ואם אני יצטרך וילון או די ג'י אני יפנה קודם כל אליך מאחל לך את כל הטוב שבעולם! ככה קצת נוסטלגיה: http://img368.imageshack.us/my.php?image=p1010036jw7.jpg
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.