Jump to content

מגבניק צהוב

משתמשים רשומים
    2
About מגבניק צהוב

• Birthday 25/08/1988
  1. א קודם חשוב להבין זה לא מכס זה מעמ.. ב תשאל באלו תנאי מכר הם שולחים לך את החבילה.. אם זה תנאיddp אתה לא תשלום שום דבר חוץ מהכסף על המוצר.. אפילו אם תקנה ב5000 יורו.. תבדוק את זה ותגיד לי מה הם אמרו אני ינסה לעזור
  2. כי זה מה שידעתי מאנשים.. עם הזמן כניראה שמכבי העדיפו את מליקסון וורמוט לפניו והוא האופציה השלישית
  3. דבר ראשון תוציא מהסיפור את אמא שלי ( אני לא אתיופי) מהסיפור.. דבר שני אני רשמתי פה בדיוק מה שאמרו לי.. וכנראה שמה שרשמתי זה נכון.. ועכשיו.. זאת עובדה.. דבר שלישי אתה רוצה להאמין תאמין אתה לא רוצה? לך תזדיין ותתן כבוד מינימלי
  4. הכול בגלל לוזון עושה לו דווקא בגלל שהוא מסרב להתאמן ככה הבנתי... אמר למכבי שהוא רוצה מליון יורו עליו... אמא שלו!!!
  5. אני יודע שזה חופר אבל יש התפתחויות... חיפה הציעו לפ?ת 50 אלף יורו יותר ממכבי יענו 300 אלף יורו על פרדה והשאלה של גדיר ופלאח.. אבל פרדה מעדיף את מכבי... אני מאמין שזה יצא לתקשורת יותר מהר...
  6. תקרא טוב את ההודעות... אלא אם כן אתה מתחרט
  7. מבחינתי שפרדה ישחק בטוניס לא מעניין אותי... אני רק אומר מה ששמעתי...
  8. חחחח ממה שאני הבנתי פרדה סגור במכבי... והכול תלוי בפ?ת ולמה... כי לפי מה שהבנתי לוזון רוצה שישאילו לו 2 שחקנים כמו שאמרתי.. והוא רוצה את לוגסי ודיא סבע.. עד שמכבי תחזור מלה מנגה ותחליט לגבי השניים האלו..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.